Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Nd, 21 Kwiecień 2024, 21:30:14 »
Przecież to po to jest, żeby pokazać jak zły Egmont jest bardzo zły.
92
Komiksowe festiwale / Odp: Poznański Festiwal Sztuki Komiksowej 2024 (18-21.04)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kierpic dnia Nd, 21 Kwiecień 2024, 21:26:18 »
Kilka zdjęć z soboty. Jak zawsze dobrze było spotkać kolegów z forum, których pozdrawiam.
Impreza udana, ponownie.



A na koniec Marcin Medziński zaprasza, tym jakże szczerym uśmiechem, na imprezę do Białogardu.
Czekam na oficjalne zapowiedzi gości, nazwiska mogą zaskoczyć! Poprzednia edycja była bardzo udana, ta zapowiada się jeszcze lepiej.



93
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gustavus_tG dnia Nd, 21 Kwiecień 2024, 21:25:22 »


  Wygląda jakbyś nie był świadomy, że się równa do przedniej krawędzi a nie do tylnej.

Słuszna uwaga. Serio Bazyl, są różne głębokości półek i w jakim celu wsuwasz do samego końca, co tam planujesz wstawić przed tymi komiksami, żeby utrudnić sobie do nich dostęp. Wyrównujesz do przedniej krawędzi i masz piękną, równą ściankę.
94
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sędzia dnia Nd, 21 Kwiecień 2024, 20:59:49 »
Powiem tak - od początku była mowa, że te komiksy z USA to takie bardziej rozrywkowe są. Więc nie moje obszary poszukiwań. I teraz, o ile te rzeczy z Top Cow wyglądają tak, że nawet nie mam ochoty sprawdzać, czy jest tam coś dla mnie ciekawego, tak te z Bad Idea powodują, że chętnie sprawdzę.
95
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brvk dnia Nd, 21 Kwiecień 2024, 20:53:29 »
Zakładki były gratisowym dodatkiem do przedsprzedaży i wskutek czyjegoś błędu zostały źle rozdzielone. Żeby wypełnić zobowiązanie wobec tych, którym się należą, trzeba je dodrukować i im dosłać. Nie dostanie ich nikt, komu się nie należą i nie należały.

Gdzie tu jest problem?

Od tygodni wszyscy tu szarpią się o każde sformułowanie, słówko, literkę i cała afera przekroczyła granice absurdu wielokrotnie. Prawdopodobnie większość dyskutujących to dorośli ludzie, a rozmowa jest dosłownie jak z piaskownicy.

Wstyd.

96
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zwirek dnia Nd, 21 Kwiecień 2024, 20:16:54 »
Tomas Giorello oryginalne strony z komiksów do kupienia.
https://sonicdan.com/giorello/index.htm

MONSTER KILL SQUAD


Tutaj trochę kolorowych stron
https://comicattack.net/bad-idea-preview-mks-2/


ODINN'S EYE
97
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Nd, 21 Kwiecień 2024, 19:53:28 »
@Death wybacz, ale twoje czyny pokazują co innego.
98
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Death dnia Nd, 21 Kwiecień 2024, 19:47:17 »
Wybacz, ale jakbyś miał wywalone to byś nie zakładał tej absurdalnej ankiety "Honor czy biznes", która miała uderzać w wydawcę.
W co miała uderzyć? Haha, błagam. :D
Miałem wywalone w takim sensie, że mnie nie przeszkadza, że będzie większy nakład jakiegoś komiksu, ja kupiłem, żeby przeczytać. Ale wiedziałem, że dodruk będzie miał określone konsekwencje. Ile razy mam to samo tłumaczyć.
99
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Nd, 21 Kwiecień 2024, 19:36:13 »
Możesz wskazać gdzie i kiedy wydawnictwo informowało że zakładki są limitowane?
Jeśli się nie mylę to są limitowane w przedsprzedaży. Jakoś nie kojarzę, aby były później dostępne.
100
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Nd, 21 Kwiecień 2024, 19:32:15 »
Jak już wycierasz sobie mordę moim nickiem, to przynajmniej czytaj posty ze zrozumieniem i nie kłam. Ja miałem wywalone na limitowanie tego albumu i było mi totalnie obojętne ile osób będzie miało ten album.
Wybacz, ale jakbyś miał wywalone to byś nie zakładał tej absurdalnej ankiety "Honor czy biznes", która miała uderzać w wydawcę.
Strony: 1 ... 8 9 [10]