Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Komiksy amerykańskie / Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Ostatnia wiadomość wysłana przez freshmaker dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:44:40 »
92
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Castiglione dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:36:34 »
Oho, kolejne wyimaginowane defekty się szykują ::)

No ostatnim razem też zapytałem i odpowiedzi nie uzyskałem, także tego... Do następnego defektu ;D
93
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wayne_collector dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:35:43 »
Ten Green Lantern to kiedy ma być w kioskach?
Za miesiąc, 22 maja.
94
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Czytamy Komiksy dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:26:53 »
Ten Green Lantern to kiedy ma być w kioskach?
95
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kvothe dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:26:14 »
Już z pięć razy pisał, że Lain USA będzie iść osobno, więc nadal mogą ominąć cie dobre rzeczy.
96
Komiksy japońskie / Odp: Waneko
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Czytamy Komiksy dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:25:21 »
Dokładnie. Mam "Kwiaty zła" od Waneko w miękkiej i naprawdę trzeba się sporo namęczyć, żeby grzbietu nie przełamać, a to przecież jakieś 200 stron mnie niż będzie miała "Hiroszima". Mi się to niestety nie udało :/
97
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pinto dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:22:45 »
Sama popelina w planach. I dobrze. Nie będę miał wyrzutów sumienia, że coś dobrego mnie ominęło. Jeszcze tylko CE i koniec z bublami z SL :D
98
Dział ogólny / Odp: Honor czy biznes?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Castiglione dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:20:57 »
Ewangelia (Mt 20,1-16)
"(...) Wziąwszy go, szemrali przeciw gospodarzowi, mówiąc: „Ci ostatni jedną godzinę pracowali, a zrównałeś ich z nami, którzy znosiliśmy ciężar dnia i spiekotę”. Na to odrzekł jednemu z nich: „Przyjacielu, nie czynię ci krzywdy; czyż nie o denara umówiłeś się ze mną? Weź, co twoje, i odejdź. Chcę też i temu ostatniemu dać tak samo jak tobie. Czy mi nie wolno uczynić ze swoim, co chcę? Czy na to złym okiem patrzysz, że ja jestem dobry?” Tak ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi".
Gdyby się umówił o denara z zastrzeżeniem, że innym już go później nie da, to nawet byłaby analogia :)
99
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Darth_Simon dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:14:28 »
Prezentacja najnowszego tomu Kolekcji kupionego w kiosku.
100
Komiksy japońskie / Odp: Waneko
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Castiglione dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 17:09:02 »
Bardzo dobrze, że twarda oprawa.
Strony: 1 ... 8 9 [10]