Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Dział ogólny / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Konrad dnia Dzisiaj o 12:13:33 »
O kurde, Scream wyda nowy komiks KRLa:
Cytuj
Wspomnieliśmy w postach z dziś, że podczas Komiksowej Warszawy będziemy mieć dwóch gości zagraniczych.
Będzie też premierowy dla naszego wydawnictwa gość z Polski.
Panie, Panowie, Dzieci! Otóż gościem Warszawskich Targów Książki i naszego stoiska będzie Karol KRL Kalinowski!
Premiera najnowszego tytułu Karola, czyli "Kamyczków" właśnie w maju podczas WTK 2024.
Wkrótce oficjalna prezentacja okładki i kilku stron tego przezabawnego komiksu akcji dla młodszych, średnich i starszych!

Nowe Mroczne Miasta już wydrukowane:
Cytuj
Wspaniałe wieści z drukarni- Mroczne Miasta, Wspomnienia Wiecznej Teraźniejszości już wydrukowane! A więc zdążymy z premierą jeszcze w kwietniu. Jak widzicie, czasem jesteśmy zaskakiwani na tak.
Pamiętajcie, podczas Warszawskich Targów Książki w maju (Komiksowej Warszawy), będziecie mogli dostać dedykację Benoita Peetersa, autora (scenarzysty) w tym i innych tomach z cyklu Mrocznych miast.

Odnośnie Angel Wings:
Cytuj
Kończymy prace nad ostatnim tomem Angel Wings (dual z tomami 7-8). Premiera w maju podczas Warszawskich Targów Książki (Komiksowa Warszawa).
W związku z kolejnym wydaniem zbiorczego tomu pierwszego (czyli z tomami 1-3), w maju w dystrybucji dostępna będzie całość serii od 1 do 8 tomu.
Także w maju podczas WTK będzie mieć premiera "lotniczo-pancernego" Young Lion/ Old Tiger. A autor będzie rysował w Waszych albumach.
Odpowiadając na pytania czy zaprosimy kiedyś Romaina Hugaulta (autora Angel Wings, Ponad chmurami czy Edelweiss)- Zapraszamy tego autora od dawna, ale on sam,  jako czynny pilot i wielki miłośnik lotnictwa preferuje imprezy stricte lotnicze od książkowo-komiksowych.
Mamy w związku z tym nadzieję, że za rok uda się go zaprosić na Air Show w Polsce. Tym bardziej, że portfolio serii Kokpit się nam intensywnie rozszerza (Asy przestworzy, Eskadra narwańców).
92
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zielcok dnia Dzisiaj o 12:09:59 »


po drugie Kasia zakończyła pracę redakcyjno korektorską nad CE


nie mialo byc CF?? ;p-cyberforce??::):):jakis nwe info o image /top cow czy czekamy nadal kiedy i co pierwsze wydane?

93
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez starcek dnia Dzisiaj o 12:05:13 »
Każdy wydawca może to inaczej interpretować. Ustalanie z wydawcami może trochę potrwać.  :)

I pozostaje jeszcze kwestia magicznej piwnicy a'la Scream. No i zwroty od pośredników.
94
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 12:03:05 »
dobra

po pierwsze limitki Barbarzyńców wyprzedane - dzięki! wiem, że mieliście w tym udział!

po drugie Kasia zakończyła pracę redakcyjno korektorską nad CE

po trzecie
strasznie się jaram, że to wydajemy
dwie nagrody Eisnera dla serii trwającej, przepiękna krecha, rozmach i świetny scenariusz, który powstawał przy współpracy antropologów, kulturoznawców i innych znawców :)
















95
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Muad'Dib - pustynna kolekcja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez muaddib dnia Dzisiaj o 12:01:59 »
Z festiwalu w Poznaniu przywiozłem też kilka oryginalnych prac.
Odebrałem trzy plansze i srankopopa z rzeźzinowej zbiórki
Postanowiłem wziąć udział też w Rzeźzinowym konkursie, w którym zająłem drugie miejsce i oprócz dwóch rzeźzinów z czystą okładką wygrałem kartę tarota i zodiakalną wagę
Od Łukasza Godlewskiego odebrałem szkickartę, którą wygrałem na jego profilu

Kupiłem planszę z nowego komiksu Falauke
Skusiłem się na dwa rysunki (plansze?) od Luko Czakowskiego


Na koniec taki rysuneczek z postacią z VooDoo Witch kupiony od Łukasza Malika

96
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtpil dnia Dzisiaj o 12:00:01 »
Tom ósmy. Wczoraj.

racja, ale w moim Empiku zawsze mają dzień poślizgu - także w Pile jest dziś :)
97
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nori dnia Dzisiaj o 11:59:22 »
I jeszcze koniecznie "obrócić na nitce".
98
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtpil dnia Dzisiaj o 11:58:31 »
Black Magick

tom 1 Muchy to wydania zbiorcze tp 1 i 2 (zeszyty 1-11)
tom 2 to będzie wydanie zbiorcze tp 3 (zeszyty 12-16)




99
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Popiel dnia Dzisiaj o 11:55:22 »
Tom ósmy. Wczoraj.
100
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 11:43:05 »
Czy katalog na rok wydawniczy 2024 też ma zaraz wyjść?
Tak, był zapowiedziany na koniec kwietnia. Patrząc jak było w zeszłym roku, powinien być dostępny piątek/sobota pod nowy odcinek na youtube.
Strony: 1 ... 8 9 [10]