Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szekak dnia Dzisiaj o 17:06:17 »
Czy ty wiesz co to jest spadek inflacji? Jak się kończyła drożyzna jak ceny są wyższe niż były (o 2,8%)? Według mnie "koniec drożyzny" oznaczałby spadek cen na co się nie zanosi.
To z czym mamy obecnie do czynienia, wg. słownictwa D Tuska, to stabilizacja drożyzny.
Masz racje, wedlug ciebie. Slowa te moga byc tak szeroko interpretowane, ze kazda proba ich jednoznacznego rozliczenia bedzie skazana na porazke.
22
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wayne_collector dnia Dzisiaj o 16:54:59 »
Myślicie że jest choćby MAŁA szansa na przedłużenie kolekcji powyżej zapowiedzianych 100 numerów? Poza tym myślicie że po zakończeniu kolekcji Hachette puści jakąś nową kolekcję? Może tym razem powrót do Marvela? :-)
Powrót do Marvela? Przecież już po BiZ wydali Marvel Origins, więc na ten moment Hachatte wydaje jednocześnie BiZ, Origins i Thorgala - więc trzy kolekcje komiksowe, to dużo.
Czy przedłużą BiZ? Chciałbym, ale wątpię, nic o tym nie świadczy w UK, więc tym bardziej u nas nie ma na to szans.
Ewentualnie bym się spodziewał po skończeniu BiZ np testu Marvel Legendary Collection, chodź też wątpię - dwie kolekcje Marvela na rynku też były by dziwnym wyborem. Może mistyczna kolekcja Batmana o której swego czasu było tak głośno? (Eaglemoss upadło, ale np Hachatte by mogło jakoś się dogadać i wydać ją u nas)
23
Filmy i seriale / Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pan M dnia Dzisiaj o 16:45:45 »
Wiem, że to bardziej temat dla live action, ale nie widzę sensu zakładania tematu dla jednej mierniej zapowiadającej się gry, więc to ląduje tutaj.

Ludzie obecnie masowo minusują zapowiedz growych Star wars od ubisfotu.


Nie żeby mnie to dziwiło bo można się spodziewać kolejnej generycznej ubi-gry zawalonej znacznikami.

No i żeby było filmowo to jeszcze taki newsik

https://www.gram.pl/news/gwiezdne-wojny-sa-dla-disneya-porazka-wytwornia-miala-zmanipulowac-wyniki-rentownosci-marki
24
Dział ogólny / Odp: Honor czy biznes?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Komediant dnia Dzisiaj o 16:43:54 »
Nauczyliśmy ich jeść nożem i widelcem, ale o przekazaniu wartości co się w życiu liczą zapomnieliśmy...

Poddawali się na wojnie, do dziś nie wiedzą co to HONOR.
25
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: marcing - kolekcja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marcing dnia Dzisiaj o 16:43:18 »
Z tym mięchem w opakowaniu to super sprawa. To chyba najciekawiej opakowany komiks.

Pakowanie robi robotę :). Jest jeszcze ceratka w biało-czerwoną kratkę, ale gdzieś mi się zapodziała przy zdjęciu.

To już wiem kto w Scoobym i znaku zodiaku mnie wyprzedził :P

Świetny wrys Zvyrke.

Ze Scboobym sam byłem bardzo zaskoczony, bo pamiętam że kupiło kilka osób i na livie padło jakieś inne imię zwycięzcy w tym wyścigu. Jednak w ostatecznych wynikach z wspieram.to podobno wyprzedziłem drugą osobę o kilkanaście sekund.
26
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 16:41:05 »
Niezle. Pozwol, ze zapytam - jak Ci sie udalo polozyc lapska na rzeczach z Bad Idea? To nieistniejace juz wydawnictwo mialo bardzo dziwny model biznesowy. Sklepy komiksowe aby moc sprzedawac ich tytulu musialy najpierw zapisac sie na ichniejsza liste oraz uargumentowac dlaczego to wlasnie one moglyby je sprzedawac. Ich tytuly mialy bardzo malo naklady i nie dostawaly dodrukow aby podbijac wartosc. Cos mi to w sumie przypomina. Anyway, cuda na kiju i pomysl, ktory zawieral sie w nazwie wydawcy.

nadal istnieja, ruszyli wlasnie z drugim uderzeniem
faktycznie maja specyficzne wymagania - nawet dotyczace wydan na polskim rynku
np kwestia kolorow okladek
mieli taki pomysl zeby zaistniec na rynku usa robiac wokol siebie szum - artysci komiksowi ich chwala

generalnie to geeki :) bardzo fajni w kontakcie




autor Oka Odyna i Monster Killer robi dla nich teraz takie cos


27
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Xmen dnia Dzisiaj o 16:34:43 »
Stabilizacja drożyzny byłaby ok, ceny idą w górę. Żywność, prąd, co za tym idzie wszystko inne. Rudy trochę nakłamał.
28
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ryba dnia Dzisiaj o 16:28:55 »
I slowo cialem sie stalo:
"W I kwartale 2024 roku poziom inflacji wyniósł 2,8% r/r."
Czy ty wiesz co to jest spadek inflacji? Jak się kończyła drożyzna jak ceny są wyższe niż były (o 2,8%)? Według mnie "koniec drożyzny" oznaczałby spadek cen na co się nie zanosi.
To z czym mamy obecnie do czynienia, wg. słownictwa D Tuska, to stabilizacja drożyzny.
29
Dział ogólny / Odp: Najladniejsze wydania komiksow w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Komediant dnia Dzisiaj o 16:27:47 »
Byl już podobny wątek.
30
Dział ogólny / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Midar dnia Dzisiaj o 16:21:40 »
Cytuj
Kończymy prace nad Leonard 2 Vinci.
2 kwietnia 1515. Château de Cloux. Leonardo da Vinci przeczuwając nadchodzącą śmierć, pragnie się wyspowiadać. Po spisaniu testamentu włoski mistrz spogląda wstecz na swoje życie, a zwłaszcza na niepowodzenia, które jego zdaniem zrujnowały jego karierę...
15 kwietnia 14061 r. W pobliżu Luwru.
Na pokładzie statku Renaissance ostatni ocalali przedstawiciele gatunku ludzkiego, wypędzeni z otchłani kosmosu przez uzbrojoną flotę obcych, sklonowali Leonarda da Vinci na podstawie jego odcisków palców znalezionych na powierzchni obrazu Św. Anna, Dziewica i Dzieciątko Jezus . Ich cel: wskrzeszenie człowieka, który był największym geniuszem-wizjonerem i wynalazcą wszechczasów, aby mógł stworzyć nową broń zdolną przeciwstawić się armadzie wroga.
Pomysł na komiks nietuzinkowy, rysunki odlotowe. Mamy nadzieję, że Was zaintrygowaliśmy.





Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10