Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Zakupy / Odp: Amazon.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez perek82 dnia Dzisiaj o 11:19:43 »
Wszedłem z nudów na Amazona, parę tytułów wyszukałem pod kątem ceny. Skusiłem się na Rusty Brown po angielsku - 40/50 zł taniej niż polskie wydanie.
Pakowanie takie, że jakbyś dostał w pysk. Dziurawy karton, o wiele za duży. Komiks lata we wszystkie strony. Jakimś cudem bez otarć czy obić (przynajmniej widocznych gołym okiem). Obwoluta pewnie robiła za zderzak. Zaraz święta, cuda itd., więc i mi coś z tego skapnęło. Mi by było wstyd wysłać cokolwiek w taki sposób.
Ale żeby nie było całkiem różowo, to jakość wykonania komiksu, a właściwie to klejenia / szycia to tylnej części ciała nie urywa. Trudno jest rozłożyć komiks, widać też, że grzbiet odchodzi i trzyma się tylko na końcówkach i to nie wygląda zbyt pewnie. Myślę, że czytanie przetrzyma. Ale nie wykluczam konieczności domowej zabawy z klejem.
12
Komiksowe festiwale / Odp: 13 Krakowski Festiwal Komiksu 22-24.03.2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Midar dnia Dzisiaj o 11:04:53 »
To jest król Artur w wydaniu zapijaczonego menela.
13
Zakupy / Odp: Giełda - Sprzedam, kupię, zamienię
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bosssu dnia Dzisiaj o 10:49:35 »
Parę ciekawych pozycji w najniższych cenach na allegro. Na bieżąco czytam i dodaję kolejne pozycje...wietrzenie półek
https://allegrolokalnie.pl/uzytkownik/bosssu/kultura-i-rozrywka/ksiazki-i-komiksy-7
14
Komiksy amerykańskie / Odp: Hellboy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 10:19:54 »
Chyba tak, ale trzeba by to zweryfikować, bo jest sporo niezebranych one shotów Hellboy Winter Special oraz Hellboy Christmas Special. Tylko tam też rysowali różni twórcy, ale nie jestem pewien czy we wszystkich.
15
Komiksy amerykańskie / Odp: Hellboy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kielo dnia Dzisiaj o 10:10:57 »
Mignola nie jest zbyt plodny ostatnio, znalazlem jedynie historyjke Hellboy versus the Aztec Mummy, ktora byla wydana najpierw w Hellboy in Mexico TPB a pozniej w omni The Complete Short Stories vol. 1 i Acheron, ktora byla wydana w Koshchei in Hell HC.
16
Komiksowe festiwale / Odp: 13 Krakowski Festiwal Komiksu 22-24.03.2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alexandrus888 dnia Dzisiaj o 10:10:18 »
Wrys francuzów rewelka! Krasnoludzki król (nie wiem, nie czytałem) wymiara. Super zarost zrobiony.
17
Filmy i seriale / Odp: Animowane filmy i seriale
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gustavus_tG dnia Dzisiaj o 09:58:15 »
Obejrzałem dostępne na platformie odcinki X-men i niezły tam jest kocioł powyciąganych motywów z różnych okresów i połączonych w jedno. Ale o dziwo spina się to w miarę sensownie w jedną całość i fajnie się ogląda. Trochę szkoda tej czołówki niemal jeden do jeden przeniesionej z wcześniejszego serialu. I scena z Jubilee w dyskotece. Taka była muzyka w latach 90?
18
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 09:42:38 »
Już pal licho ten rozlany tusz w X-Men, ale jednak pierwszych 50 numerów dostaliśmy. W kolekcji MO też tego nie będzie, bo startujemy od pierwszego numeru.

No to trzeba poprawnie powiedzieć, że Mandragora dała nam 50 drugich pierwszych zeszytów. :) Bo zaczęli historię od restartu z 1975 roku. To MO da nam tą pierwszą piędziesiątkę, a ściślej rzecz biorąc 40-tkę w 100 numerach. Będziemy mieli lukę do zeszytu 50-tego, w którym zaczyna się historia "Upadek Mutantów" publikowana w WKKM. Szkoda, bo zeszyty 41-45 to we Włoszech jest numer 101. Coś jak zakończenie WKKDC niedługo przed New Gods i Kingdom Come.

Ja jeszcze poczekam z nabyciem Essentiali X-Men. Na razie mam co czytać i co kupować. A oba tomy zawierają już historie publikowane w WKKM, więc miałbym zdublowaną treść za pełną cenę.

19
Komiksy amerykańskie / Odp: Hellboy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanJ dnia Dzisiaj o 09:40:51 »
Pytanie do fanów Mignoli:

czy Mignola stworzył (mam tu na myśli narysował) jakieś pojedyncze zamknięte krótkie komiksy z uniwersum Hellboya, które nie ukazały się w 7 zbiorczych tomach głównej serii? Może w Hellboy Opowieści? Strzelam, że w BBPO coś rysował, ale czy były to zamknięte historie?
20
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gustavus_tG dnia Dzisiaj o 09:31:08 »
Dlatego bądź co bądź Mandragora zrobiła dobrą robotę dając w postaci essentiali początki tych kilku bohaterów Marvela. Chyba jedyny sposób żeby się z nimi zapoznać po polsku. Takiego Spidermana to od czasu do czasu ktoś tam zawsze z którejś strony skubnie. Ale takich x-men Claremonta to nikt u nas chronologicznie nie wyda. O pozostałych bohaterach nawet nie wspominając. Już pal licho ten rozlany tusz w X-Men, ale jednak pierwszych 50 numerów dostaliśmy. W kolekcji MO też tego nie będzie, bo startujemy od pierwszego numeru. A wydanie punktów zwrotnych chyba całkowicie położyło sprawę. Zresztą ich sprzedaż też chyba bez szału bo często widzę w sklepach z dużym rabatem. A dark Phoenix Saga to kwintesencja tamtych x-men i każdy fan powinien mieć przynajmniej w sześciu różnych wydaniach
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10