Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bushiken dnia Dzisiaj o 07:51:47 »
Już naprawdę darowałbyś nazywanie dublem wydanie w normalnej wersji jakichś czarno białych Bazgrołów na papierze toaletowym.
Każdy normalny czytelnik kupi aby przeczytać jak człowiek w kolorze a nie trzymać swoje Essentiale.
Jak komuś one wystarczają to gratuluje samozaparcia.
12
Komiksy amerykańskie / Odp: X-Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 07:48:02 »
Po odświeżeniu przez serial motywu jak Cyclops postąpił z Madalene Pryor (nad którym TM Semic się prześlizgnął) teraz zaczynam rozumieć. Rzeczywiście potem miał coraz więcej ciemnych stron, aż w końcu zrobił to co w finale Av vs X a potem był ścigany. Ale to się właśnie wtedy zaczęło.
13
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 07:43:38 »
potem duble #66-67 i #87-92, i #101, #121-122, i #141-150, a potem dopiero ponad 100 zeszytów, których jeszcze nikt u nas nie wydał. Mimo to czekam, aż będę miał wszystko.

Nope, bo w 100 numerach MO dojdzie tylko do ASM #65. A przedłużenia raczej nie będzie, ze względu na to, że większość kupuje głównie Spider-Mana, a resztę serii olewa. Widać to wyraźnie po postach na forum, kto co tam bierze. No chyba że ta msza w intencji przedłużenia MO którą zamówiłem u proboszcza, odniesie jakiś skutek. ;)

Daredevil w sumie też w całości jest dublem po Mandragorze.
14
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez roble dnia Śr, 27 Marzec 2024, 23:51:37 »
Dzięki za uwagi, mam nadzieje, że...

Ooo, nowy kolega na forum, bloger, adi90a, nawiązał więź z 8azylem.. :)
15
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ThePinkFin dnia Śr, 27 Marzec 2024, 23:00:16 »
Generalnie widać, że Marvel Origins można śmiało przedłużać długi czas bez dubli w FF ;)
Bo zbyt wiele też nie wydano. Ze Spider-Manem będzie trochę ciężej. Zaraz dojdziemy do #44 i od tego momentu do #52 będą duble (choć uwzględniając Mandragorę, cały czas mamy duble), a zaraz potem duble #66-67 i #87-92, i #101, #121-122, i #141-150, a potem dopiero ponad 100 zeszytów, których jeszcze nikt u nas nie wydał. Mimo to czekam, aż będę miał wszystko.
16
Na luzie / Odp: Piłka Nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kierpic dnia Śr, 27 Marzec 2024, 22:51:29 »


Wiem, stare.
17
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tomek0810 dnia Śr, 27 Marzec 2024, 22:44:06 »
A tak na off topie Jim Lee ....

18
Na luzie / Odp: Piłka Nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eyeless dnia Śr, 27 Marzec 2024, 22:38:47 »
@Grzesko
Tu się zgodzę, mamy świetną mocną grupę. Miejmy nadzieję, że będzie na co popatrzeć. Przez kwartał zawsze jest szansa na jakąś poprawę, aczkolwiek póki co jest dramatycznie słabo i bez pomysłu na grę.
19
Na luzie / Odp: Piłka Nożna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Deg dnia Śr, 27 Marzec 2024, 22:36:50 »
Ja obgryzałem paznokcie przez 3 godziny (metafora), ale oczywiście cieszę się jak diabli. Wbrew pozorom nie ma aż tak wielu drużyn, które po raz piąty z rzędu jadą na Euro. A co do elitarności - mamy w Europie ponad 50 reprezentacji, na turnieju wystąpi mniej niż połowa. Faza grupowa to jakby kolejny etap selekcji, a mistrz i tak będzie tylko jeden, więc w czym problem? Przecież można oglądać od 1/8, ale nawet od półfinałów :)
A Gruzja, Ukraina i Polska jednak musiały kogoś pokonać, żeby awansować....
20
Komiksowe festiwale / Odp: 13 Krakowski Festiwal Komiksu 22-24.03.2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Midar dnia Śr, 27 Marzec 2024, 22:30:14 »
Nie mam takich wspaniałych zdobyczy, jak Rodrigues (ale on był chyba trzy dni, ja jeden😀), więc wrzucam  tylko moje dwa najważniejsze wrysy.



Strony: 1 [2] 3 4 ... 10