Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 17:05:01 »
Po raz pierwszy zapoluje na limitke ;)
2
Komiksy japońskie / Odp: Manga must read
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 17:02:40 »
3
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 17:02:19 »
No ja tez bad idea nie znalem
Ich komiksy nie sa spiracone
Ja jak juz pisalem trafilem na hiszpanskie wydanie oka
Zaczalem grzebac co bylo.odrobine wyzwaniem
Bo specyficznie podchodza do promocji
Ale jakies sklepy.mialy ich komiksy
Mieli.jakas grupe na facebooku
I w koncu sie udalo
Ale zwyczajnym wydawca to oni nie sa
4
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Konrad dnia Dzisiaj o 16:49:15 »
Trzecia majowa premiera:
Cytuj
🔥🔥ZAPOWIEDŹ🔥🔥
Kolejną majową zapowiedzią będzie "Miasto" Ricarda Barreira oraz Juana Giméneza. Czarno-białe science fiction.
👉 Komiks ukaże się w dwóch okładkach standardowej (czerwonej) i limitowanej (z grafiką przedstawiającą bohaterów)
👉 Środki dla obu wersji okładkowych pozostają takie same.
------------------------
Pewnej nocy Jean wraca do domu po kolejnej kłótni z dziewczyną. Nagle zdaje sobie sprawę, że nie rozpoznaje ulic, którymi wędruje, a opustoszałe miasto nosi wyraźne ślady dewastacji. Szybko odkrywa, że miejsce, w którym się znalazł, ma niewiele wspólnego z tym, gdzie wiódł wypełnione rutyną życie.
Okazuje się, że trafił do koszmarnej metropolii, w której wszyscy mieszkańcy są niczym rozbitkowie. Mężczyźni i kobiety zaginęli w swoich światach i trafili do bezimiennego miasta. Nie panują tu znane im zasady, nie obowiązuje też logika, do jakiej byli przyzwyczajeni. Atmosfera otoczenia przypomina zbiorowe delirium zamieszkane przez osobliwych ludzi, postaci literackie i potwory z legend.
W wydaniu zbiorczym „Miasta“ Argentyńczyk Juan Giménez („Kasta Metabaronów“) w swoim niepowtarzalnym stylu ilustruje pełen hołdów złożonych kinu, literaturze i samemu komiksowi scenariusz swego zmarłego rodaka Ricarda Barreira.
------------------------
Podstawowe informacje:
👉Tytuł: Miasto
👉Tytuł oryginalny: Ciudad
👉Scenariusz: Ricardo Barreiro
👉Rysunki i kolory: Juan Giménez
👉Tłumaczenie: Jakub Jankowski
👉Redakcja i korekta: Iwona Gawryś
👉Skład: Piotr Margol
👉Liczba stron: 192
👉Format: 210x290 mm
👉Oprawa: twarda
👉Papier: offsetowy
👉Druk: kolor
👉Wydawnictwo: Lost In Time
👉Wydawca oryginalny: Astiberri Ediciones
👉Data wydania: 24 maja 2024 r.
👉Cena okładkowa: 100 zł
👉ISBN-13: 978-83-67270-78-6
👉ISBN-13 wyd. limitowanego: 978-83-67270-79-3

Okładka standardowa:


Limitowana:






5
Komiksy europejskie / Odp: Hugo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eyeless dnia Dzisiaj o 16:33:48 »
Jakby ktoś chciał nabyć zbiorczak Hugo i przypadkiem przebywa w Białymstoku to na targach książki można go zdobyć za 130zl
6
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Takesh dnia Dzisiaj o 16:10:28 »
Ja akurat tych komiksów Bad Idea nie czytałem, ale Dysart to dla mnie kawał dobrego scenarzysty. Jego pierwszą serią, jaką czytałem był Unknown Soldier z Vertigo, która rysował, o ile dobrze pamiętam, Ponticelli. Jest to naprawdę świetny komiks, zaangażowany, ale nie nachalny, brutalny i realistyczny, ale z iskierką nadziei.
Potem jeszcze przeczytałem kilka innych jego tytułów i każdy był conajmniej dobry. Dlatego kupuje w ciemno te albumy. Plus świetni rysownicy, ale to widać.
7
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 16:04:58 »
@UP
Zawsze możesz taniej kupować w Empiku. Ja tak robię i jestem zadowolony. Prenumerata w Hachette kulała od 2012 i do dziś się nic nie zmieniło.
8
Filmy i seriale / Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stachel dnia Dzisiaj o 16:01:01 »
Inna sprawa na ile to minusy odpowiadają rzeczywistości. Z tego co pamiętam to teraz jest tylko jakiś model uczący się na tych co mają zainstalowaną wtyczkę, a trochę wątpię, że to jest reprezentatywna próbka społeczeństwa.
9
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 15:04:15 »
Ładne to to jest. A jak scenariuszowo - ociera się chociaż o sens? Czy to raczej taki Slaine?

Kazdy ma inne gusta. Dla mnie to wyzszs polka komiksow przygodowych. Jest sporo recek na youtubie komiksow z bad idea.

Wywiad z scenarzysta Oka

https://thecomicsourceblog.com/odinns-eye-bad-idea-takeover-with-joshua-dysart/

Tu zachwyty nad orc island

https://bleedingcool.com/comics/orc-island-1-4-review-a-gonzo-adventure-delight/
10
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 15:02:42 »
W jakim formacie będą te komiksy wydane?

Takie jak inne amerykany.
Strony: [1] 2 3 ... 10