Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Midar dnia Dzisiaj o 07:12:35 »
Zdecydowanie kolor
Też tak uważam.
2
Dział ogólny / Odp: Timof Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Konrad dnia Dzisiaj o 02:20:55 »
To nowe wydanie Blankets (20th Anniversary Edition) zostanie na dodatek wydane w twardej oprawie (wreszcie wymienię sobie mój podniszczony egzemplarz z 2014 roku), tak samo jak Żeń-szeń (Ginseng Roots).
3
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gloriadeus dnia Dzisiaj o 02:18:36 »


to trochę jakby miec pretensje, ze w komiksie o Polsce z 1940 na przykład ważnym tłem są naziści



Nie naziści a Niemcy. Tak mówili Polacy w czasie wojny i kilkadziesiąt lat po wojnie. Większość Niemców nie należała do NSDAP (które miało 8,5 mln członków w 1944 roku). Przeciętny żołnierz był po prostu Niemcem lub Austriakiem.
Wracając do tematu. Jaka będzie cena Shane? Rysunki ma świetne.
4
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Konrad dnia Dzisiaj o 02:14:13 »
@amsterdream
Te zakupy z ostatniego zdjęcia to zajmują niecałe półtorej półki. W tej chwili cała moja kolekcja mieści się na 10 regałach, 2 następne przygotowane specjalnie na komiksy stoją puste i czekają. A w rezerwie mam jeszcze kilka następnych obładowanych książkami (z którymi muszę w przyszłości zrobić trochę porządków). Więc z miejscem mam spokój na kilka lat do przodu.
5
Dział ogólny / Odp: Blanki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lyricstof dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 23:55:31 »
Paweł Gierczak ?
6
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 23:48:53 »
Mam jeszcze takie pytanie: czy obecnie kategoria "najlepszy rysownik" dotyczy tylko polskich rysowników? W początkowych latach wygrywali też zagraniczni twórcy.

A po co Ci jeszcze zagraniczni? Wyszło coś lepiej narysowanego niż Festiwal? No chyba że masz ma myśli Drnaso :) Ten to rysuje już 1000 razy lepiej niż reszta komiksiarzy :P
7
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 23:43:02 »
@Death odpiszę Ci parafrazując wypowiedź @holcmana z FB: "Festiwal 5 razy lepiej narysowany"*

*w oryginale Festiwal był 3 razy lepiej od Alchenitu narysowany.
8
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez celtic dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 23:38:57 »
Zdecydowanie kolor
9
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Death dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 23:29:48 »
Choose your fighter.


10
Dział ogólny / Odp: Blanki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kaishaku dnia Śr, 24 Kwiecień 2024, 23:12:14 »
Strony: [1] 2 3 ... 10