Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Gry wideo / Odp: Kingdom Come: Deliverance
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Death dnia Dzisiaj o 14:54:18 »
To nic tylko brać. Dodatki w Royal edition są wspaniałe.
2
Dział ogólny / Odp: Nagle Comics - nowy wydawca na rynku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pocztar dnia Dzisiaj o 14:48:38 »
O, czekałem na jakiś komentarz odnośnie tego tytułu, dzięki!

A to pytaj zawsze :) Podesłałbym już parę dni temu, zachęcam do rzucenia okiem w wolnej chwili, tu napisałem więcej:

https://moviesroom.pl/recenzje/recenzje-komiksow/w0rldtr33-tom-1-recenzja-komiksu
3
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: marcing - kolekcja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Dzisiaj o 14:41:29 »
To już wiem kto w Scoobym i znaku zodiaku mnie wyprzedził :P

Świetny wrys Zvyrke.
4
Dział ogólny / Odp: Komiks jako rekwizyt w filmie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Takesh dnia Dzisiaj o 14:36:05 »
Widać wyraźnie, że to Ważniak w wydaniu TM-Semic  8)
5
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piterrini dnia Dzisiaj o 14:33:31 »
Te z Bad Idea pasują jak ulał do portfolio wydawnictwa!
Wiadomo większość kibicuje też tytułom Image, ale... To na pewno dobrze że nie zajmuję się wydawaniem komiksów, bo osobiście do Spawna bym nie podchodził "na poważnie", zobaczcie na narrację "Egmont blokuje Claremonta" (X-Men), ktokolwiek rozgrzebie Spawna będzie przez dekadę/y znany blokowania tej serii. Z drugiej strony - lepsze coś niż nic? Jw. dobrze że to nie moja sprawa :)
6
Dział ogólny / Odp: Komiks jako rekwizyt w filmie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pabloff dnia Dzisiaj o 14:30:36 »
Trochę tu speców od znajdywania komiksów po jednym kadrze jest, więc może ktoś dojdzie, co to za komiks kartkuje Tadzio Norek :) (...)
Oczywiście że Bolo, nie chcę się wygłupić i strzelać, a teraz nie sprawdzę, więc zostawiam "wskazówki" (...)

Ale się zrobiła zagadka, czekam na rozwiązanie, jaki to konkretnie tytuł. :D Też robiłem stopklatki, ale miały one słabszą jakość. Choć prawdę powiedziawszy nawet na tych kadrach, które wrzucił Piterrini, mało co widzę. Już nie ten wiek i nie ten wzrok. ;)
7
Dział ogólny / Odp: Komiks jako rekwizyt w filmie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tymon Nadany dnia Dzisiaj o 14:26:12 »
W filmie wygrane marzenia z 2000 roku 129 TASM z debiutem Punishera jest świętym graalem dla jednego z bohaterów filmu
8
Dział ogólny / Odp: Komiks jako rekwizyt w filmie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GSPdibbler dnia Dzisiaj o 14:25:59 »
Podsiadło czyta na początku komiks w reklamie banku. Przez ułamek sekundy widać, ale nie zdążyłem odgadnąć co to za tytuł. Reklama banku gdzie siedzi na pomoście. Nie wiek czy się kwalifikuje, bo to nie film, bardziej komiks w mediach.
9
Filmy i seriale / Odp: Seriale - co polecacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzysztof_Kuryłło dnia Dzisiaj o 14:24:53 »
część serialu z Ghulem była kręcona z nosem jako elementem kostiumu, później zaś Amazon przerzucił się na CGI. być może z tego wynika brak spójności.

nawiasem mówiąc dokończyłem wczoraj 3 sezon Boysów - wciągnąłem całość w dwa dni. Jakie to jest dobre/chore/popieprzone. Herogasm, historia Deepa, A-traina czy postać American Boya to majstersztyk. Czwarty sezon wjeżdża już za niecałe dwa miesiące.

Rzutem na taśmę zacząłem też oglądać Gen V - nie porywa jakoś specjalnie, generalnie kilka klas niżej od oryginału. No ale pewnie i tak wciągnę całość ;). W ogóle pierwszy odcinek miał pysznego easter egga - zgadnijcie jaki jest numer pokoju w akademiku w którym mieszka główna bohaterka. Podpowiem tylko że set director, Jaro Dick, ma w portfolio pokaźną ilość polskich filmów.
10
Dział ogólny / Odp: Komiks jako rekwizyt w filmie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krzysztof_Kuryłło dnia Dzisiaj o 14:19:29 »
serial Utopia kręci się wokół komiksu - ale to zakładam że większość zna.
Strony: [1] 2 3 ... 10