Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Juby dnia Dzisiaj o 12:40:32 »
Marzec:



Do Ultimate X-Men i Dragon Balla dobrałem Iliadę (od czasów szkolnych uwielbiam historię Wojny Trojańskiej, mam nadzieję że fajnie będzie przeczytać jej wersję komiksową), Batman/Catwoman (unikam jak ognia współczesnych ongoingów, runu Kinga nie czytałem, ale ze względu na prace Claya Manna i okładki Jima Lee + mojej niereformowalnej <3 do Batmana i Kobiety Kot, uznałem że chcę spróbować tej maxi-serii) oraz Gun Honey (jestem prostym facetem, szukałem czegoś taniego, aby przebić 299 zł dla darmowej wysyłki z Gildii, padło na komiks o seksownej pani z dużymi... gnatami).

Smacznych Świąt Wielkanocnych i miłej lektury wszystkim 8)
2
Komiksy amerykańskie / Odp: Spawn
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Odyn dnia Dzisiaj o 12:28:53 »
Też mam wszystkie 6 tomów - pięknie to wygląda na półce (taka ciekawostka - zauważyłeś, że oczy Spawna na froncie i grzbiecie etui są fluorescencyjne i świecą w ciemności? :) ). Przeglądam je regularnie, ale też jeszcze nie czytałem, a siódmy tom zamówiony :) Akurat w tym przypadku mega mnie jara to wydanie oraz rysunki w środku, a fabuła jak będzie taka będzie - byle coś było. Nie jestem jakiś mega wybredny (chociaż od Shade'a się odbiłem - bełkot sto razy gorszy niż w pierwszym tomie Niewidzialnych). Także dla samego wyglądu na półce (zmieści mi się ok 12 tomów) będę kupował każdy :)

PS. Czekałem baaaardzo długo na polskie wydanie - niestety zaczyna mi się trochę nudzić to czekanie na wiele najważniejszych serii (opinie o Spawnie są różne, ale nie da mu się odmówić wagi w historii komiksu superbohaterskiego), takich właśnie jak Spawn czy choćby Walking Dead, Powers, Astro City, itp. (chociaż WD i Powers jeszcze się wstrzymuję i nie kupiłem w oryginale, a Astro City dobrze że Mucha zapowiedziała to nie kupiłem, ale już mnie zaczyna trochę męczyć czekanie na wydanie PL).
Zauważyłem :D W Polsce nigdy nie doczekamy się takiego wydania. Ja już dawno przestałem liczyć na polskie wydawnictwa. Czytając po angielsku, czytam co chcę i w jakim formacie chcę. A ten akurat Spawn jest perełką jeśli chodzi o jakość wydania.
Czyli zostawiam w swoim koszyku tom 7 i czekam na kolejne :) Przynajmniej do zeszytów 250, jak kolega Takesh zasugerował.
3
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ThePinkFin dnia Dzisiaj o 12:26:31 »
ale w 100 numerach MO do niego nie dojdzie.
...
Ani 86, ani 87, tylko 88. Chyba że o czymś nie wiem. Bo nie wiem, gdzie się ukazał nr 101.
To może jeszcze raz - #86 i #88-92 już wydano. #86 jest w SBM o Czarnej Wdowie, a #101 w "Marvel Horror".
#94
Spider-Man nr 1/90
Co to? TM-Semic?
4
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: bibliotekarz - nie tylko batmany
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Juby dnia Dzisiaj o 12:16:26 »
Ha! :D Genialne odwrócenie oczekiwań względem twojego wątku. Nie obrazisz się jeśli ściągnę z ciebie pomysł w razie gdyby zdecydował się aby założyć własny? (u mnie zdecydowana większość kolekcji to też Batmany, więc w sumie dobrym pomysłem jest prezentowanie tego, co akurat batmanowe nie jest) ;)
5
Dział ogólny / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez volker dnia Dzisiaj o 12:16:25 »
Wrys w Sha to moje marzenie, chyba się wybiorę do Poznania.
6
Dział ogólny / Odp: Non Stop Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez volker dnia Dzisiaj o 12:12:43 »
Wietrzę spisek! Ktoś nie chce żebyśmy poznali treści zamieszczone w Departamencie Prawdy  ;)
7
Dział ogólny / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bosssu dnia Dzisiaj o 12:07:45 »
Dla mnie jest dziwne, że w drugim integralu spinającym tomy (3-4) są okładki z wydań tomów 8 i 11?
W czeskim drugim integralu mają całkiem inną okładkę.
https://www.megaksiazki.pl/ksiazki/388130-requiem-upiri-rytir-2.html
a ta co jest z tomu 8- pojawia się dopiero w trzecim
https://www.megaksiazki.pl/komiksy/2837189-requiem-upiri-rytir-3.html
8
Zakupy / Odp: Gildia.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Juby dnia Dzisiaj o 12:00:27 »
Pokrytykowałem, to teraz pochwalę - bardzo dobry kontakt z klientem, szybkie odpowiedzi mailowe, gdy okazało się, że cały nakład DBFL Saga 3, tom 2 przyszedł niższy od reszty, po prostu odesłano mi mój egzemplarz oraz różnicę w cenie (kupowałem z 20%-rabatem, obecnie jest 15-procentowy). Teraz wszystko przyszło super zabezpieczone (dwie warstwy folii bąbelkowej i sztywny papier w pustych przestrzeniach kartonu, aby komiksy nie latały w środku), żadnych ubitych rogów i pogniecionych obwolut... no, kilka defektów na dwóch komiksach zauważyłem, ale to detale, których ktoś pakujący mógł nie zauważyć. Ogólnie, Gildia zrehabilitowała się w moich oczach.
9
Dział ogólny / Odp: Non Stop Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Death dnia Dzisiaj o 11:51:19 »
Komiksy NSC z zapowiedzi są źle oznaczone w sklepie gildii i możecie je przegapić. Są dodane jako Sonia Draga + nie ma ich w zakładce komiksy.
https://www.gildia.pl/szukaj/wydawnictwo/sonia-draga?sort=premiere
10
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mateusz dnia Dzisiaj o 11:48:35 »
Prezentacja szóstego i siódmego tomu z kolekcji wraz z pierwszym tomem minikolekcji z nowymi kolorami.

Strony: [1] 2 3 ... 10