Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brvk dnia Dzisiaj o 19:54:37 »
Proste, trzeba podnieść ceny.
2
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alienus66 dnia Dzisiaj o 19:50:27 »
Batonika princessa na promocji kupie za to zawsze coś👍
3
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alexandrus888 dnia Dzisiaj o 19:48:27 »
To ja już chyba wolę "promocję" waneko ze zbieraniem kart kolekcjonerskich...
4
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Muad'Dib - pustynna kolekcja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alexandrus888 dnia Dzisiaj o 19:46:31 »
Konkretna dawka dobra. Godlewski chyba najbardziej mi się podoba :)
5
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alexandrus888 dnia Dzisiaj o 19:43:31 »
Ej, ja tenże temat chciał założyć!

W drodze powrotnej z Poznania, wraz z PabloWu, zgodnie stwierdziliśmy, iż nominacje w kategorii "Najlepszy rysownik" to wstyd i hańba, sodoma i gomora, dno i 5 metrów mułu!

Spoiler: PokażUkryj
Kto tam dał jakiegoś Leśniaka od Fungae?! Przecie tam powinien być Bartłomiej Nahajski ze swoimi fenomenalnymi Patyczakami z painta!!!
6
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kandor dnia Dzisiaj o 19:39:46 »
W którym miejscu ktoś cokolwiek pomylił? Przecież na obrazku jest Stargirl (tak się to pisze), która wspomina o Power Girl. Ty naprawdę jesteś jakiś obłąkany z wyszukiwaniem błędów, które nie istnieją?
" jesteś jakiś obłąkany" - naprawdę dopiero TERAZ się zorientowałeś? ;-D
 Tak zupełnie serio, to jak z jego zdrowiem psychicznym, to  nie wiem, mogę, podobnie jak ty, jedynie domniemywać (to chyba stosunkowo młody mężczyzna(?) więc z wiekiem chyba będzie coraz gorzej), ale wydało się kto NIE CZYTA komiksów w całości, a posiadane zbiory dają mu jedynie asumpt do produkowania licznych komentarzy na forach internetowych.
7
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Itachi dnia Dzisiaj o 19:38:44 »
8
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez parsom dnia Dzisiaj o 19:37:44 »
Ale to czytanie głównie negatywnych ma sens. Średnie oceny w tych goodreadsach czy innych takich oscylują wokół podobnych wartości, one w zasadzie niewiele znaczą (o ile oceniło daną pozycję wystraczająco dużo osób). Zachwyty zazwyczaj są podobne - podobało mi się, super świat, świetnie napisane itd. To negatywne opinie są bardziej informatywne - bo ludzie mogą nie lubić z wielu różnych powodów (podczas gdy lubią z podobnych). Cytując Tołstoja: "Wszystkie szczęśliwe rodziny są do siebie podobne, każda nieszczęśliwa rodzina jest nieszczęśliwa na swój sposób". Jeżeli więc zarzuty brzmią sensownie, to warto je wziąć pod uwagę. Jeżeli są z dupy wzięte, to akurat może świadczyć na korzyść ocenianej pozycji.
9
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Popiel dnia Dzisiaj o 19:35:26 »
Akurat członkowie Akademii czytają znacznie więcej komiksów, niż przeciętny użytkownik forum, więc ich pula wzięta pod uwagę była całkiem spora. I nie, nie są nimi wyłącznie przedstawiciele obu wydawnictw, jak bardzo grubych teorii spiskowych byście tu nie szyli :)
10
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Dzisiaj o 19:30:46 »
ale Akademia mogłaby podzielić się listą tytułów wziętych w ogóle pod uwagę.

Weź katalogi Timofa i Kultury Gniewu za 2023 r. i masz tytuły wzięte pod uwagę ;)
Strony: [1] 2 3 ... 10