Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Egmont 2023
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warpath dnia Dzisiaj o 15:03:29 »
Temat kontynuacji Thora dyskutowaliśmy rok temu. Nadal uważam, że sprawę rozwiązałoby wydanie Thor By Kieron Gillen Ultimate Collection + SIEGE. Jeśli do tej pory nie wyszło to znaczy, że ten Thor się sprzedał pewnie średnio. Nie ma co wracać do niej. Czy Egmont wyda to jego sprawa.

A czemu nie ma co wracać? Tematy dyskutuje się raz i koniec, więcej nie wolno? Okoliczności się zmieniają, mamy nową szefową - warto podnosić niedociągnięcia i sugerować dobre rozwiązania. Jasne, że to sprawa wydawnictwa co wydaje, i nie tylko Egmontu. Zakładam jednak, że chcą usłyszeć perspektywę czytelników, a nie siedzieć w samouwielbieniu odnośnie dokonanych wyborów.
2
O stronie i forum / Odp: Sugestie na temat forum
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Dzisiaj o 15:00:59 »
No niestety jak cały czasz ktoś go cytuje, to trudno czegoś nie napisać.

No to rozumiem, że zgłaszasz się na ochotnika, będziesz rzeczowo wyjaśniać co pomylił/przekłamał itd. powodzenia, ty chyba się wczoraj urodziłeś.
Piszesz o człowieku, który jest niereformowany myślisz, ze dlaczego go wszędzie pobanowali.
Przecież tu cały czas nowi użytkownicy z nim rzeczowo dyskutują  ::) stwierdzają, że to bezsensu dają go do ignorowanych, ale znowu ktoś nowy z nim zaczyna rozmowę itd. no ale jeszcze ty go nie wyjaśniałeś, teraz na pewno będzie inaczej  ::)
3
Komiksy polskie / Odp: Ixbunieta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Enceladus dnia Dzisiaj o 14:48:18 »
Wezmę, dając kredyt zaufania, odnośnie późniejszych tomów.
4
O stronie i forum / Odp: Sugestie na temat forum
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kadet dnia Dzisiaj o 14:44:34 »
Czy jak będę co drugi post pisał, że Bazyl jest zły i jego posty też, to będzie spoko ?

W sumie i tak już to robisz, niestety. W moim przynajmniej odczuciu nie tyle rozwiązuje to problem, co raczej go podwaja, bo po postach Bazyliszka pojawiają się zaczepki wobec Bazyliszka, które często czytam z równym zażenowaniem.

Uważam, że każda krytyka wypowiedzi Bazyliszka powinna być rzeczowa i wyjaśniać, co pomylił/ przekłamał i dlaczego, a nie jechać po nim personalnie jakimiś zaczepkami. W przeciwnym razie każdy wchodzący na forum po informacje i nieznający nas bliżej nie zobaczy osoby szerzącej nieprawdziwe informacje i słusznie krytykujących ją forumowiczów, tylko jakąś internetową pyskówkę, w której zignoruje obie strony.
5
Dział ogólny / Odp: Egmont 2023
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 14:22:34 »
Temat kontynuacji Thora dyskutowaliśmy rok temu. Nadal uważam, że sprawę rozwiązałoby wydanie Thor By Kieron Gillen Ultimate Collection + SIEGE.

Ale po co dołączać "Siege" do tego? "Tajna Inwazja" została wydana na goło, bez Avengers, bez Thunderbolt do tego. To z jakiej racji przygody samego Thora miano by wydawać z Siege? Tak jak "Wojnę Światów" wszystko oddzielnie poproszę. To co Warpath napisał "Thor by Kieron Gillen" i byłoby super. Na Wikipedii są też podane trade paper backi które zawierają i Preludium do Siege (collects Dark Avengers #1, Dark Reign: The Cabal, Thor #600, Dark Reign: The List - Avengers, New Avengers Annual #3, Dark Reign: The Goblin Legacy, and Marvel Spotlight #30, 264 pages) i inne tie iny i historie poboczne. Ale sam główny event po polsku powinien być wydany osobno.
6
Dział ogólny / Odp: Egmont 2023
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Enceladus dnia Dzisiaj o 14:21:18 »
Piterrini dzięki za porównanie.

Odnośnie dzisiejszego filmiku - Martyna mam wrażenie że i tak lepiej, ale przy dość krótkim występie, a Alicja skubana trafia do mnie (jej humor także) ;D

Teraz Egmont, aby znalazł klona Alicji ale od DC ;)

ps Może jednak jest jakaś szansa na wydanie kontynuacji Thora Straczynskiego?
7
Dział ogólny / Odp: Egmont 2023
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kandor dnia Dzisiaj o 13:55:52 »
O, kurczę! A ja naprawdę miałem tego Thora Straczynskiego kupić, jednak pani Alicja przekonała mnie że nie jestem odpowiednim targetem. Nie tak jak inni wydawcy: "kup, kup, nie pożałujesz!". Tylko jak się do tego mają potencjalne słupki sprzedaży? ;-)
8
Dział ogólny / Odp: Egmont 2023
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 13:45:03 »
Temat kontynuacji Thora dyskutowaliśmy rok temu. Nadal uważam, że sprawę rozwiązałoby wydanie Thor By Kieron Gillen Ultimate Collection + SIEGE. Jeśli do tej pory nie wyszło to znaczy, że ten Thor się sprzedał pewnie średnio. Nie ma co wracać do niej. Czy Egmont wyda to jego sprawa.
9
Dział ogólny / Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Ostatnia wiadomość wysłana przez plast dnia Dzisiaj o 13:36:28 »
Relaks 42 Lechny od kilku minut w rękach - ale to jest edytorsko-publicystyczny dramat.
(..)
Te 7 dych za 160 stron w dużym formacie i na bardzo dobrym papierze to przy kilku mocnych nazwiskach dobry deal, szkoda że redaktorzy słowem pisanym robią wszystko by do Relaksu zniechęcić.

Niestety u konkurencji podobnie, a czasem i jeszcze gorzej. Jak nie ma na to kasy to lepiej by chyba było pozbyć się tej części publicystycznej i nawet ze wstępniaka zrezygnować. Więcej obrazków, mniej żenady -> profit.
10
Komiksy europejskie / Odp: Komiksy ukraińskie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tuco dnia Dzisiaj o 13:25:24 »
przypominam:

jesienią Timof i jego niezbyt głośni wspólnicy uszczęśliwią nas wydaniem 2 komiksów IGORA BARANKI:

- Mahabharata 1: Klątwa Amby, będący interpretacją jednego z największych hinduskich eposów
https://www.gildia.pl/komiksy/578542-mahabharata-1-klatwa-amby


- Wdówka. Tom 1. czyli "kozacki thriller mistyczny i erotyczny, lekko zakręcony, z mnóstwem szalonych bójek i zostającym w pamięci poczuciem humoru"
https://www.gildia.pl/komiksy/575110-wdowka-tom-1
Strony: [1] 2 3 ... 10