Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez freshmaker dnia Wt, 11 Maj 2021, 23:55:51 »
przeczytajcie kilka zeszytów na comixology zanim to kupicie
2
Komiksy japońskie / Odp: Battle Angel Alita
« Ostatnia wiadomość wysłana przez roble dnia Wt, 11 Maj 2021, 23:15:49 »
nikt nie komentuje :)
a tu gildia zapowiedziała dostępność 5t na 10.06.

3
Dział ogólny / Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 7.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Wt, 11 Maj 2021, 23:04:27 »
Płaszcz i szpony t. 1?
4
Komiksy japońskie / Odp: Akira
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Komediant dnia Wt, 11 Maj 2021, 22:50:16 »
Było, chociaż tam Otomo już tylko pisał scenariusz. Podobno bardzo dobre chociaż bardziej dla młodszego czytelnika. Do tego po angielsku Dark Horse wydało tylko 3 pierwsze historie z sześciu czy siedmiu, w formie albumu wyszla tylko pierwsza. To tez połowa lat 90-ych, od tego czasu nie wydano po angielsku nic co nie nie byłoby związane z Akirą.
5
Dział ogólny / Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 7.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kierpic dnia Wt, 11 Maj 2021, 22:42:38 »
Podpowiedź nr 1
6
Dział ogólny / Odp: Kultura Gniewu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez roble dnia Wt, 11 Maj 2021, 22:29:05 »

nawet KG wchodzi w limitowane okładki..  :)

7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LukCook dnia Wt, 11 Maj 2021, 21:51:07 »
1 tom Archiwów pojawił się w wielu sklepach, np. w Tantis 33% rabatu - 133,39 zł, więc taniej niż na Gildii prawie o 17zł. Z kolejnymi też pewnie tak będzie
https://tantis.pl/tomb-raider-archiwa-t-1-p3016884?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=ksiazki_komiksy

Uważajcie na Tantis. Mam bardzo złe doświadczenia - paczki są niezabezpieczone. Komiksy pakują w bardzo cienki karton. Dwa zamównienia i dwa zwroty, w obydwu paczkach uszkodzone komiksy. Sytuacja sprzed miesiąca.

Najlepsze, że reklamując dostałem maila z obsługi klienta, że jeżeli chcę dostać nieuszkodzone i dobrze zabezpieczone to najlepiej pisać po zamówieniu do działu obsługi. Komedia.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Crono dnia Wt, 11 Maj 2021, 21:48:41 »
Lubię offset, ale oglądałem porównanie polskiego wydania z oryginałem i niestety polskie wygląda gorzej. Raz że kreda w przypadku tego komiksu powoduje, że kolory są intensywniejsze, a dwa - w oryginale jest cienki papier, dzięki czemu wydanie jest cieńsze niż polskie. Mając na uwadze notoryczny brak miejsca na półkach, każdy centymetr jest na wagę złota. Szkoda.
9
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ASh dnia Wt, 11 Maj 2021, 21:46:03 »
Co tutaj taka cisza? Kiedy kolejna premiera i co to będzie :>?

Miala byc przerwa do czerwca ale, moze naciskajmy mocniej to na koniec maja wyjdzie Korrigans a koniec czerwca Lowless ;)
10
Komiksy japońskie / Odp: Akira
« Ostatnia wiadomość wysłana przez arczi_ancymon dnia Wt, 11 Maj 2021, 21:29:08 »
Jeszcze było The Legend of Mother Sarah, co to warte, to nie wiem, bo jak wiadomo - ciężko dorwać.
Strony: [1] 2 3 ... 10