Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez death_bird dnia Dzisiaj o 14:37:51 »
Toranga dawaj, bo wszyscy gratulacje chcą ci składać. A niebezpieczeństwo czyha w pobliżu.  ;)

A tam zaraz wszyscy: te końcówki to się ogląda z popcornem i chipsami - czekam na piłkę meczową serwowaną do dwóch zawodników, bo na razie Toranga ma przewagę ruchu. ;)
2
Komiksy amerykańskie / Odp: Flash
« Ostatnia wiadomość wysłana przez HugoL3 dnia Dzisiaj o 14:30:57 »
Nie jestem na bieżąco z historią Flasha, ale jestem po lekturze:
https://uniwersumdccomics.com.pl/2017/08/09/reverse-flash/

I boli mnie ten akapit:

Spoiler: PokażUkryj
Eobard Thawne był tak dobrym przeciwnikiem Flasha, bo stworzyli siebie nawzajem. Profesor Zoom zabił matkę Barry’ego co doprowadziło go w końcu do bycia Flashem, co pozwoliło by w przyszłości stał się idolem Thawne’a co rozpoczęło serię wydarzeń. Jeden nie mógł zabić drugiego, bo doprowadziło by to do zniknięcia jednego z nich. Utknęli w niekończącej się bitwie. Nie było tego problemu w przypadku Daniela Westa, choć był on dobrym rozwiązaniem. Nie było Zooma i nie było Profesora Zooma, tylko Reverse-Flash.

Co było pierwsze, kura czy jajko? Flash czy Thawne? Jak Thawne mógł usłyszeć o Flashu, skoro sam postanowił cofnąć się w czasie, skoro go "stworzył"?
3
Komiksy amerykańskie / Odp: Alan Moore
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eguaroc dnia Dzisiaj o 14:26:04 »
To nie wiesz, że
jaranie się czy idąc dalej recenzowanie komiksu, który miał premierę dwa lata temu (lub więcej) jest właśnie godne wyśmiania.
;)
4
Dział ogólny / Odp: PolishComicArt.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez vision2001 dnia Dzisiaj o 14:25:08 »
A napisali, że z dosychaniem, to chodzi o proces produkcji?
Pewnie zalali komiks wodą, teraz suszą i odprawiają czary, by ustrzec się przed innymi problemami, np. z ubitymi rogami, gdy paleta spadnie z TIRa.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Teli dnia Dzisiaj o 14:20:49 »
Czym oni to kleili że musi dosychać do przyszłego tygodnia? Wikolem?
7
Dział ogólny / Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lyricstof dnia Dzisiaj o 14:18:14 »
Fuck! Podpowiedź nr 1 była z pierwszego tomu... albo tam jest bardzo podobny kadr...

Wszystkie podpowiedzi z drugiego tomu.
8
Dział ogólny / Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Remy LeBeau dnia Dzisiaj o 14:15:10 »
Solanin 1
btw świetny komiks

Kurczę, to ewidentnie powinien być Twój punkt! Ja tak z d@#y strzeliłem, że tom 2 ;)
No ale trudno. Jak widać ostatni punkcik najtrudniej zdobyć.
Masz dwie szanse bez mojego udziału. Liczę się wreszcie wstrzelisz. Powodzenia :)

Zagadka (ostatnia?):
9
Dział ogólny / Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Toranga dnia Dzisiaj o 14:12:47 »
Fuck! Podpowiedź nr 1 była z pierwszego tomu... albo tam jest bardzo podobny kadr...
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Death dnia Dzisiaj o 14:06:12 »
Ta grafika na etui powinna być też okładką.
Strony: [1] 2 3 ... 10