Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Spider-Man
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 18:57:54 »
Wojna Domowa nie potrzebuje żadnej podbudowy. O czym ty znowu piszesz? To że dali na okładkach Spider-man Road to Civil War nie znaczy nic. Czytałeś to chociaż? Bo piszesz znowu pierdoły. Ta historia jest sama w sobie niezależna od tego co się działo w uniwersum, co widać dobrze w przypadku New Avengers skupiającym się na innych rzeczach. Poczytaj trochę o tym evencie, bo był to całkowity pomysł Millara, a nie Bendisa, który musiał się dostosować do tego co on wymyślił.

Tajna Inwazja, hmmm, zapominasz że Mucha wydała spory run New Avengers Bendisa, będące podbudową pod ten event, więc znowu piszesz pierdoły. Jakby nie Hachette to byłby wydany komplet ciągiem, podziękuj swojemu ulubionemu wydawcy, że tak to jest rozwalone.

Czy widzisz gdzieś dostępne wydania Pajęczej Wyspy? Bo ja nie widzę tego w normalnym obiegu. Biadolisz często o jakimś zajmowaniu slotów, a potem piszesz o wydaniu Companion do Pajęczej wyspy. Zero logiki. Weź zrób coś dobrego i sprawdź na Marvel Unlimited, niż kolejny raz będziesz pisał te swoje wyrzygi.
2
Komiksy polskie / Odp: Tytus
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Anonimowy Grzybiarz dnia Dzisiaj o 18:50:58 »
Książek Adama Ruska, które są świetne, też prawie nikt nie recenzuje.

Ja kiedyś jedną zrecenzowałem  8)
https://exumag.com/kultura/literatura/w-krolestwie-tytusa-de-zoo-recenzja-komiks
3
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 18:38:29 »
jest więc szansa na test Marvel Legendary Collection po skończeniu BiZ.

Tak i wtedy michał81 mógłby kupić wszystkie zdublowane komiksy z tej Kolekcji i przestałby mówić, że są one niedostępne. :)
4
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rapanui dnia Dzisiaj o 18:36:12 »
I slowo cialem sie stalo:
"W I kwartale 2024 roku poziom inflacji wyniósł 2,8% r/r."

:) :) :) oj chłopie ale błysnąłeś z tą inflacją w odpowiedzi na post PabloWu :) :) :) To już może lepiej pisz o komiksach :)
5
Zakupy / Odp: taniaksiazka.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eyeless dnia Dzisiaj o 18:29:18 »
Widzę Zamek Zwierzęcy i Saint Elme w dobrej cenie . Chyba sobie sprawdzę kwestie rabatu RCKiK.

(...)
A jednak chyba nie ma co sprawdzać , widzę że dorzucili punkt w regulaminie.
"Zniżka w wysokości 5% nie łączy się z rabatem lojalnościowym i innymi kodami rabatowymi"

Pozostaje tylko rzec , że kiedyś to były czasy ...
6
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wayne_collector dnia Dzisiaj o 18:25:00 »
Ja wiem już że jesteś zaledwie 22-letnim oseskiem i nie pamiętasz starych, dobrych czasów. :) Ale w zamierzchłych latach 2017-2019 na raz Hachette Polska wydawało ciągle Wielką Kolekcję Komiksów Marvela, oraz wystartowało z Superbohaterami Marvela. Czyli da się. ;)
Racja, jakoś byłem przekonany, że WKKM skończyło się w 2017r właśnie, a chwilę po nim wystosowali Superbohaterowie Marvela, mimo, za siedziałem już wtedy w komiksach (zacząłem w sumie tak na poważnie w 2016 wraz z 1 tomem WKKDC  :) )
Więc masz rację, da się, jest więc szansa na test Marvel Legendary Collection po skończeniu BiZ.
7
Komiksy amerykańskie / Odp: Spider-Man
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 18:20:22 »
@UP



Wojna Domowa, Tajna Inwazja, Nieskończony Kryzys... To są komiksy wydane też bez żadnej podbudowy przez Egmont. Jeszcze raz - premiera zawsze jest lepsza od dubla. Spider-Island wyszło już po polsku. Companion nie. I jasne - tie-iny zwykle niewiele wnoszą. Ale ciągle są pisane i wydawane i skoro dostajemy czy to do Króla w Czerni, czy do Wojny Światów, to też bym chciał do tego. Oczywiście tylko pod warunkiem, że jak się Straczynski zakończy w przyszłym roku, ruszy dalej albo run Slotta sprzed MN, albo Clone Saga, albo jakaś inna pajęcza seria.

8
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wayne_collector dnia Dzisiaj o 18:19:43 »
Nie musi się nawet specjalnie wysilać. W Hiszpanii Hachette działa pod nazwą Salvat. I tam wydali całą kolekcję Batmana.


O no właśnie, zapomniałem o tym fakcie, tym bardziej więc może coś nasze Hachatte pomyśli nad czymś takim, dzięki za przypomnienie o tym Bazyl!
To jak tak piszemy o kolekcjach jakie byśmy chcieli to mi się marzy powtórzenie testu Spider-Mana, wiem, nie ma na to szans, ale teraz wreszcie by może ludzie kupili test i by wystartowała, brałbym bez zastanowienia, Spider-Man od zawsze jest moją ulubioną postacią z Marvela i lista hiszpańska pokazała mi jak mimo Epiców, Straczynskiego, Ultimate'a itp. nadal na maszyn rynku jesteśmy tak do tyłu pod względem tytułów z Pajączkiem...
9
Dział ogólny / Odp: Honor czy biznes?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eyeless dnia Dzisiaj o 18:13:08 »
Oby tylko pracodawcy nie zaczęli wykorzystywać tej przypowieści, żeby uzasadniać dlaczego ten, co pracuje dłużej, zarabia mnie od tego, co został świeżo zatrudniony na takim samym stanowisku.
- Szefie czemu nowy dostał 5k , a my mamy 4.5k ?
- A kto by tu chciał za tyle co wy pracować ?
:)
10
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 18:09:37 »
Myślicie że jest choćby MAŁA szansa na przedłużenie kolekcji powyżej zapowiedzianych 100 numerów?

Nie. :P

BiZDC to nie jest produkt od Panini, który może się ciągnąć jak włoski makaron w nieskończoność (hłe hłe). DC dało licencję na 100 tytułów i tyle może zostać wydane. Inną sprawą są pozostałe Kolekcje DC, typu batmanowa, Batman & Superman, dalszy ciąg WKKDC. Ale i tak szanse na to są mikroskopijne. Prasa umiera. Ba - słowo pisane na papierze umiera. Za duże koszty, przez co zmniejsza się liczba klientów.



dwie kolekcje Marvela na rynku też były by dziwnym wyborem.

Ja wiem już że jesteś zaledwie 22-letnim oseskiem i nie pamiętasz starych, dobrych czasów. :) Ale w zamierzchłych latach 2017-2019 na raz Hachette Polska wydawało ciągle Wielką Kolekcję Komiksów Marvela, oraz wystartowało z Superbohaterami Marvela. Czyli da się. ;)

(Eaglemoss upadło, ale np Hachatte by mogło jakoś się dogadać i wydać ją u nas)

Nie musi się nawet specjalnie wysilać. W Hiszpanii Hachette działa pod nazwą Salvat. I tam wydali całą kolekcję Batmana.

Strony: [1] 2 3 ... 10