Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Zakupy / Odp: Atomcomics.pl - opinie o sklepie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez janek dnia Dzisiaj o 04:06:54 »
ja czekam na prymkę od Image na cały lipiec 50% ... jak co roku :)

Jeśli można wiedzieć, celujesz w coś konkretnego?
2
Filmy i seriale / Odp: Uniwersum "Star Wars". Filmy, seriale, Stary i Nowy Kanon
« Ostatnia wiadomość wysłana przez HugoL3 dnia Cz, 30 Czerwiec 2022, 23:19:05 »
Co do tej osławionej brutalności tcw. Zawsze jak fani sw podkreślają jaki to brutalny serial to jednak wywołuje facepalm.  No może jest brutalny jak na sw- chociaż scena spalenia Vadera jest dużo mocniejsza niż pierdyliard odcinków animacji-  i może kiedy ogląda to dziecko. Co tam niby jest brutalnego. Typowa sterylna dla sw przemoc. Cięcie droidów przez jedi, ucinanie rąk za pomocą czystej wiązki saberów bez kropli krwi czy tam duszenie. Do tego typowa głupawka w postaci głupio-niby śmiesznych droidów separatystów co totalnie zabija tą niby brutalność, kiedy morduje się droidy, które są wyłącznie comic reliefem.

Sama jakość odcinków to takie stany średnie przez 2 pierwsze sezony, mnie chwyciło dopiero od 3. Najlepsze odcinki to raczej te, które odbiegają od typowego schematu "bitwa na planecie xyz między klonami i separatystami po raz 40 z rzędu"

Wiesz co no w porównaniu do innych animacji lecących na Disney XD albo jakiś innych, które kojarzymy z Fox Kids/Jetix albo Cartoon Network to raczej sporo tam scen, w których autentycznie ktoś ginie (egzekucja itd). Owszem, na ekranie tego nie widać, no ale jednak.
3
Dział ogólny / Odp: Egmont 2022
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nawimar III dnia Cz, 30 Czerwiec 2022, 22:57:36 »
Zastanawiam sie jeszcze na ile o decyzji wydawania ,,Nowego DC Comics!" wplynac mogl pozytywny odbior ,,Jokera" duetu Azzarello/Bormejo (premiera w pazdzierniku 2011 r.) oraz entuzjastyczny wrecz odbior szybko wyprzedanego ,,Zabojczego zartu" (marzec 2012). Zdaje sie, ze to po tych dwoch tytulach ,,rednacz" Klubu Swiata Komiksu, wczesniej wielokrotnie deklarujacy sie jako sceptyk wobec konwencji superbohaterskiej byc moze doszedl do wniosku, ze takze w jej kontekscie ,,pecunia non kotlet". No i sie zaczelo dogadywanie z mocami sprawczymi DC Comics. Chociaz podskornie czuje, ze przygotowania do operacji o tej skali i zasiegu co WKKM mogla trwac juz wczesniej, a w srodowisku tak malym jak uczestnicy przygotowan polskich komiksowych edycji wyplynelo to miedzy jednym, a drugim piwem doslownie z dnia na dzien. Zreszta znana sprawa przejecia przez Egmont ,,Kaznodziei" od zainteresowanego tym tytulem kolegi Wrobla z Mandry takze daje sporo do myslenia.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stab dnia Cz, 30 Czerwiec 2022, 22:50:19 »
Jest też AMAZING SPIDER-MAN #1 FACSIMILE EDITION który zamówiłem już w lutym, dziwne to. Pewnie obsuwy po stronie Marvela.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Cz, 30 Czerwiec 2022, 22:44:57 »
Ostatnio to nic nie jest normlane, jest też parę epików, które były w preorderze w kwietniu.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stab dnia Cz, 30 Czerwiec 2022, 22:36:14 »
To normalne że kilka pozycji z Marvela (np SM #9 i#10, Carnage #6, She-Hulk #6) to takie same numery jak preorder sierpniowy?
7
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Black Label
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyms dnia Cz, 30 Czerwiec 2022, 22:24:35 »
Tak, postać Gardnera została wręcz zszargana w pewnym momencie. Większość jego wątku można było przymknąć okiem, ale to co zrobił z nim King na sam koniec... No nie, poprowadzenie postaci kompletnie nie adekwatne do jego charakteru. Miałem wrażenie, że King pomylił postaci i przypadkowo obsadził tu kogoś innego niż pierwotnie chciał.
8
Na luzie / Odp: Tenis
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Cz, 30 Czerwiec 2022, 22:11:51 »
Obejrzałem dziś zdecydowaną większość meczu Świątek i kawałki Fręch.... i przypomniałem sobie dlaczego niezbyt lubiłem oglądać kobiecy tenis, w szczególności w wykonaniu takich zawodniczek jak właśnie nasza Iga. Niby mamy trawę, super szybką nawierzchnię, a tu długie, nudne wymiany przez środek kortu i punkty zdobywane przez w większości przez niewymuszone błędy, jakby mecz był na mączce. Mecz Fręch te kawałki co oglądałem dużo bardziej mi się podobał, szybkie wymiany po całej długości i szerokości kortu + asy serwisowe czy punkty zdobywane serwisem. Szkoda, że za Wimbledon nie będzie punktów do rankingu WTA, bo trochę by pewnie podskoczyła w klasyfikacji.

No a na koniec przełączyłem na kawałek meczu Nadala i to już był kosmos w porównaniu do pań. Mocny serwis, dwie-trzy przebitki i piłka wygrywająca. Aż sobie przypomniałem czasy jak się oglądało w Londynie Ivanisevica, Raftera, Agassiego, Samprasa czy nawet Philippoussisa, a sety kończące się 7:6 to była norma.

Na DSF-ie się oglądało wtedy Wimbledon, bo Eurosport miał tylko 3 pozostałe Wielkie Szlemy, np. ten pamiętny meczyk finałowy:

9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez isteklistek dnia Cz, 30 Czerwiec 2022, 21:57:32 »
ja czekam na prymkę od Image na cały lipiec 50% ... jak co roku :)
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bender dnia Cz, 30 Czerwiec 2022, 21:51:32 »
Strony: [1] 2 3 ... 10