Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eyesore dnia Dzisiaj o 20:12:53 »
Widzę z opisu, że połączyli tom 3 i 4, bo wcześniej zapowiadali, że będą dwa tomy (tak nawet jest na tylnych okładkach poprzednich albumów). Dociągnę serię do końca, ale w nad serią Requiem Vampire Knight, będę się już zastanawiał, jak zapowiedzą (bo mają wykupioną licencję). Bardziej mi na niej zależało niż na serii Wika.
Ja też kupię żeby dokończyć serię ale mi właśnie bardziej zależało na Requiem. Niestety jak będą walić takimi cenami to dam sobie spokój. Portfel nie jest z gumy a przelicznik strona za zł jest dla mnie chory, z tego co kojarzę jest Requiem ma 11 tomów...
2
Dział ogólny / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JonasCrow dnia Dzisiaj o 19:53:25 »
Widzę z opisu, że połączyli tom 3 i 4, bo wcześniej zapowiadali, że będą dwa tomy (tak nawet jest na tylnych okładkach poprzednich albumów).

z tego, co kojarzę, to decyzja Francuzów
3
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal
« Ostatnia wiadomość wysłana przez keram2 dnia Dzisiaj o 19:49:24 »
Ale rysunek jest z marca 81.
Czyli to nie mógł być Jolan.
Zaginiony potomek Thorgala? Skądinąd nie da się pominąć wysokiej śmiertelności noworodków...

Sprawdziłem.
Album ukazał się w 1982, ale wcześniej, już w lutym 1981, Czarna Galera zaczęła wychodzić w odcinkach, w tygodniku Tintin.
4
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mandioca dnia Dzisiaj o 19:47:25 »
Dzięki za analizę.

Bo my generalnie takie komiksy wydajemy.
Do zagłębienia się w tematykę, do przemyślenia albo poszukania czegoś więcej w temacie (Olimpo Tropical, Favela w kadrze, Kocia skórka, Życie i czasy Charliego Chan Hock Chye...)

Niewiele lekkich komiksów u nas znajdziesz. Alvar Mayor taki będzie, trochę najlepszego argentyńskiego oldskulu, który kiedyś kochał cały świat a dzisiaj o nim trochę na nowo sobie przypomina.

Ale już La Colera (Gniew) wymaga trochę znajomości tematyki Wojny Trojańskiej, a przynajmniej przypomnienia sobie kim byli Achilles, Agamemmon itp.

BLAST to już w ogóle miazga. Jeśli Raport Brodecka przeczołgał to BLAST tym bardziej.

Poczekaj na YESHUAH! TO będzie dopiero wyzwanie, 600 stron:)
5
Zakupy / Odp: Gildia.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PJP dnia Dzisiaj o 19:46:44 »
6
Dział ogólny / Odp: Egmont 2022
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ukaszm84 dnia Dzisiaj o 19:46:26 »
Jest jeszcze jedna zapowiedź na marzec, za to Yans przeniesiony na kwiecień.

https://egmont.pl/Stary-cybuch-i-jedwabna-ponczoszka,63093761,p.html
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Interloper dnia Dzisiaj o 19:32:42 »
Egmont do tej pory ZAWSZE dodrukowywał pierwsze wyprzedane tomy serii, które nadal się ukazują. Jest zresztą logiczne i uzasadnione ekonomicznie.
W dzisiejszych czasach nie wiadomo czy te dodruki będą. Jak będą, to dobrze, jak nie, to cóż...
8
Zakupy / Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kierpic dnia Dzisiaj o 19:26:40 »
Dla zachowania ciągłości, kupon -20% do wykorzystania w stacjonarnych empikach

www.idz.do/cKtc

Ważny do 31.01.
9
Zakupy / Odp: taniaksiazka.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Koalar dnia Dzisiaj o 19:23:13 »
Dzięki, jeszcze nie włączyłem zgody SMS i dlatego nie miałem.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Koalar dnia Dzisiaj o 19:20:18 »
Pula kodów została wyczerpana. Wpisz poprawny kod i spróbuj ponownie

Mnie działa ten kod. Może Ty go już użyłeś i dlatego nie działa?
Spróbuj stare kody. Teraz może zostało wyłączone generowanie kodów na -10% (bo jest wyprzedaż). Kiedy indziej możesz wygenerować kod (na innej przeglądarce albo po wyczyszczeniu historii), zapisać go i powinien zadziałać w przyszłości.
Strony: [1] 2 3 ... 10