Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pinto dnia Dzisiaj o 14:00:17 »
Ja reklamuję do oporu. W sumie już mam 5 nadmiarowych, felernych Thorgali, przy czym "Czarną galerę" reklamowałem już 4 razy i czekam na 5 egzemplarz :D Ani razu nie napisali, żebym odesłał do nich felerne sztuki, dopiero kiedy ostatnim razem zapytałem o to, to poprosili o odesłanie. Ale jeśli mam czekać tak długo na zwrot kosztów...?
2
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PabloWu dnia Dzisiaj o 13:40:03 »
To jest właśnie ten moment. Ale jest Samojlik i Podolec jako konkurenci, więc... :)

...więc daj Zbyśka narysować Świdzinskiemu  :D
3
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PabloWu dnia Dzisiaj o 13:38:19 »
Bo dziki są już wszędzie. Rządzą w lasach, na osiedlach, nawet w komiksowie. Takie czasy.

U mnie na śródmieściu to i liski popindalają po rejonie ;)
4
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jaszczu dnia Dzisiaj o 13:37:44 »
Wstrzelcie się ze Zbyśkiem w czas jak Berenika nie zrobi albumu, innej opcji nie ma  ;) .

To jest właśnie ten moment. Ale jest Samojlik i Podolec jako konkurenci, więc... :)
5
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brvk dnia Dzisiaj o 13:36:38 »
Bo dziki są już wszędzie. Rządzą w lasach, na osiedlach, nawet w komiksowie. Takie czasy.
6
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PabloWu dnia Dzisiaj o 13:36:10 »
A w ogóle to tacy z Was forumowi koledzy, że nikt się dotychczas nie oburzył, że Berenika zgarnia co roku statuetkę za Liska i Dzika a Miś Zbyś dotychczas bez nagrody. To jest dopiero skandal!

Wstrzelcie się ze Zbyśkiem w czas jak Berenika nie zrobi albumu, innej opcji nie ma  ;) .
7
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jaszczu dnia Dzisiaj o 13:33:15 »
A w ogóle to tacy z Was forumowi koledzy, że nikt się dotychczas nie oburzył, że Berenika zgarnia co roku statuetkę za Liska i Dzika a Miś Zbyś dotychczas bez nagrody. To jest dopiero skandal!
8
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brvk dnia Dzisiaj o 13:30:27 »
No ale to chyba nie ja pierwszy napisałem o niesprawiedliwości wynagrodzeń.
Ja nie do Ciebie, tylko ogólnie. Bez sensu takie gadanie, a znając specyfikę forum zacznie się jazda na 20 stron o jedno zdanie.
9
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez holcman dnia Dzisiaj o 13:29:38 »
I czytaj ze zrozumieniem, to zdanie co zacytowałeś łączy się z kolejnym. Komuchy super temat na komiks, naziści słaby.

Dlatego polecam „Bombę” - tam i komuniści i naziole! :-)
10
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jaszczu dnia Dzisiaj o 13:25:23 »
Ale bez zaglądania do portfela, nawet żartem, proszę. Zwłaszcza bez wiedzy i podstaw.

No ale to chyba nie ja pierwszy napisałem o niesprawiedliwości wynagrodzeń. Akurat o stawkach za komiksy wydawane przez IPN coś tam wiem i bardzo się cieszę, że rysownik tej klasy co Wyrzykowski może dostać fajne wynagrodzenie za swoją pracę. W przeciwieństwie do wielu potworków wydawanych przez różne instytucje, te komiksy są akurat zawodowo napisane i narysowane.

Nie było moim celem dosrać Wyrzykowskiemu, tylko zauważyłem, że on akurat ma szanse na komiksach dobrze zarabiać więc nie ma go co tak żałować, że mu Świdziński kawałek tortu zabiera :)
Strony: [1] 2 3 ... 10