Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Dzisiaj o 22:29:02 »

Ten ściekowy jest świetny, uniwersalny.
2
Dział ogólny / Odp: Egmont 2022
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Simon dnia Dzisiaj o 22:26:23 »
moim zdaniem gdyby na przykład Mandioca wydała Dziobaka Toto wypisując jakie to jest głębokie, jak pięknie narysowane i ile nagród zdobyło, ludzie z umownie naszej forumowej grupy, by to kupowali na potęgę i wychwalali. Jak wydaje Egmont w linii Mój pierwszy komiks mało kto tutaj zwraca na to uwagę.

Jeśli już o Dziobaku mowa...

Zastanawiałem się, czy ktoś to kupuje. ;)
Toto to komiks dla miłośników Australii i cudnych rysunków. Naprawdę fajnie, że twórcy wpletli w historię elementy folkloru Aborygenów, bo myślałem, że poprzestaną tylko na zaprezentowaniu galerii australijskich zwierząt. Niby są to tylko krótkie historyjki dla najmłodszych, ale mi się bardzo podobały i na pewno kupię tom trzeci i kolejne.
3
Dział ogólny / Odp: Kultura Gniewu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tuco dnia Dzisiaj o 22:05:36 »
Będzie :-)
to kiedy w końcu trylogia z Dougiem?
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 79ers dnia Dzisiaj o 21:54:25 »
A oryginał czytałeś? ;)
:-[ :-[
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Deg dnia Dzisiaj o 21:51:29 »
O czym szumią wierzby to pewniak zakupowy - oglądało się serial, poczyta i komiks.
A oryginał czytałeś? ;)
6
Dział ogólny / Odp: Kultura Gniewu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bender dnia Dzisiaj o 21:51:04 »
etam, too easy.

więcej NOWYCH fajnych autorów
7
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sad_drone dnia Dzisiaj o 21:47:05 »
8
Komiksy japońskie / Odp: Dragon Ball
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Eguaroc dnia Dzisiaj o 21:39:25 »
Sam już do końca nie wiem, gdzie to wrzucać (temat z figurkami, kolekcja, tutaj), ale zauważyłem, że ostatnio w tym wątku gadamy i o mandze i o ostatnim filmie, pewnie po premierze w kinach też tutaj będą się pojawiać posty z opiniami, więc w sumie może nie zaszkodzi wkleić nowej dostawy też tutaj - kogo na forum interesuje DB chyba najprędzej zagląda w to miejsce.

W każdym razie dotarły nowe figurki od S.H.Figuarts - duet Dodoria i Zarbon, czyli dwaj elitarni żołnierze z armii Friezy.

9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 79ers dnia Dzisiaj o 21:32:38 »
U mnie również jedynie Toppi, ale w planach coś jeszcze.
O czym szumią wierzby to pewniak zakupowy - oglądało się serial, poczyta i komiks.

W samym październiku komiksy dziecięce o rożnej tonacji, mity i legendy, komiksy Kasprzaka, sentymentalne superhero - uważam, że wybór z Egmontu jest aż za duży - a inni wydawcy skutecznie kuszą? Rocznie biorę kilkadziesiąt komiksów z E, więc prawdopodobnie spełniają moje oczekiwania.  ;D
10
Komiksy japońskie / Odp: JPF
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tB dnia Dzisiaj o 21:31:19 »
Dzięki, wstrzymuje mi gildiowe zamowienie i byłem ciekaw, czy już wyszło z wydawnictwa, czy trzeba jeszcze poczekać.
Strony: [1] 2 3 ... 10