Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Spider-Man
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gieferg dnia Dzisiaj o 17:11:10 »
Sorry, ale kicz w postaci kolesia przebranego za morsa i rzucającej marchewkami babki przebranej za królika, to jednak nie to samo co Lizard i Dr. Octopus, ani tym bardziej żadni "typowi przeciwnicy pająka" tylko jakaś zryta kreskówka, która do reszty tego albumu pasuje jak pięść do twarzy.
2
Dział ogólny / Odp: Kultura Gniewu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pimpek dnia Dzisiaj o 16:53:52 »
Czyli nie. Czym innym jest powiedzieć np. "ta dziewczyna mi się nie podoba", a czym innym "ta dziewczyna ma krzywe nogi, rude włosy i brudną sukienkę" o dziewczynie, która ma zgrabne nogi, blond włosy i czystą sukienkę. Kumasz analogię?

Od biedy mogę zrozumieć jeśli ktoś napisze, że np. Janek Koza ma "niechlujną, awangardową kreskę", ale napisanie tak o komiksach wszystkich autorów wydanych przez Kulturę Gniewu jest albo marnym prowo, albo głupotą, albo jakimś dziwnym uprzedzeniem do wydawcy.
3
Dział ogólny / Odp: Kultura Gniewu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PJP dnia Dzisiaj o 16:52:27 »
Jak nie zachwyca skoro ma zachwycać? 8) Tak na marginesie akurat KG raczej się nie czepiam ale ostatnio mam podobnie z NSC.
4
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Black Label
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bibliotekarz dnia Dzisiaj o 16:51:59 »
Szaloną miłość lubię, bo zachowuje ten kreskówkowy charakter. Nie lubię HQ robionej na poważnie. Film z bólem wytrzymałem do połowy.
5
Komiksy polskie / Odp: "Delisie" oraz "Emilka Sza" - komiksy Macieja Kura i Magdaleny Kani
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pimpek dnia Dzisiaj o 16:50:34 »
Bardzo porządna mainstreamowa historia. Nawet jeśli nie jestem docelowym odbiorcą tego typu humoru czy warstwy graficznej, to potrafię docenić profesjonalną robotę. Album jest fajnie wydany z ciekawymi dodatkami. Daję dużą okejkę.
6
Komiksy polskie / Odp: Kajko i Kokosz
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pimpek dnia Dzisiaj o 16:48:48 »
Każdy ma swoje ulubione, jednak kreska Christy i dojrzałość jako scenarzysty osiągnęła top w tych pionowych albumach. Te historie z Wieczoru Wybrzeża były szyte na bieżąco, bez scenariusza i to czasem widać. Niemniej ogromne szapoba, że działając w takim systemie improwizacyjnym, potrafił Pan Janusz stworzyć historię, która jako całość ma ręce i nogi :)
7
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel Legendary - nowa kolekcja wystartowała w UK
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Darth_Simon dnia Dzisiaj o 16:46:21 »
Jeśli chodzi o wydawanie nie po koleinw UK to chyba faktycznie tak jest. Jak się spojrzy na strone Bohaterów i Złoczyńców w UK to tam jest np. No 17 issue 54.

Co do samej kolekcji to dla początkujących fanów Marvela jak najbardziej.
8
Dział ogólny / Odp: Non Stop Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez death_bird dnia Dzisiaj o 16:41:22 »
Byleby tylko jakość nie spadła to można czekać. Ważne, że pytanie brzmi już "Kiedy?" a nie wciąż "Czy?".
9
Dział ogólny / Odp: Timof Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Konrad dnia Dzisiaj o 16:41:05 »
U nas dopiero co wyszedł dziesiąty tom Kota Rabina, a w listopadzie na zachodzie wyjdzie już jedenasty.
https://m.bedetheque.com/BD-Chat-du-Rabbin-Tome-11-La-bible-pour-les-chats-433431.html

A warto też przypomnieć, że Timof jeszcze w tym roku zamierza wydać 1 tom nowej serii Sfara - La chanson de Renart
https://www.bedetheque.com/serie-70814-BD-Chanson-de-Renart.html
10
Filmy i seriale / Odp: Filmy s-f drugiej kategorii
« Ostatnia wiadomość wysłana przez death_bird dnia Dzisiaj o 16:34:28 »
The Postman - z K. Costnerem

Ale tak po prawdzie to co ten tytuł ma wspólnego z s-f?
Strony: [1] 2 3 ... 10