Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtast dnia Dzisiaj o 00:31:49 »
Jak coś się sprzedaje, to robi się takie chwyty, żeby napędzić sprzedaż. Na waszej planecie tego nie ma?

Można powiedzieć, że to pierdółka (bo pewnie nakład i tak w końcu zejdzie bezproblemowo), ale w sumie poniekąd przez usprawiedliwianie nawet pierdółek jako coś normalnego zobojętniamy się na cwaniactwo a wypaczanie rzeczywistości mamy we krwi. Takie podejście niestety ma np większość partii politycznych w Polsce a ludzie to biorą za normalność.
To trochę jak tłumaczenie pewnego znamiennego polityka, że kłamstwa TVP i kłamstwa TVN równoważyły się nawzajem i tak powstaje pluralizm i równowaga i dzięki temu bilans się zgadza i wszystko jest gitara.  8)
No a tymczasem te stacje przecież tylko stosują różne chwyty, którymi nie powinniśmy się oburzać bo chwyty to przecież normalność  ;)
2
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez celtic dnia Wt, 23 Kwiecień 2024, 23:37:59 »
100 proc ;) gratuluje :)
:-\
No to mnie zadziwiłeś.Przestanę chyba kupować oryginały.
Dodaj jeszcze Haunta do zapowiedzi.
3
Gry wideo / Odp: Kingdom Come: Deliverance
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PabloWu dnia Wt, 23 Kwiecień 2024, 22:56:46 »
To nic tylko brać. Dodatki w Royal edition są wspaniałe.

Namówiłeś  :) Zacząłem grać i zapowiada się nieźle, póki co obrzucałem Niemcowi dom gównem  8)  graficznie nie jest to jakaś petarda,ale czuć klimat i jest w niej coś wciągającego a to jest najważniejsze bo po God od War czy Elden Ring to całkowicie odechciało mi się grać na konsoli. I dzięki HugoL3 za cynk, zapowiada się sporo frajdy za te 16,90 zł.
4
Dział ogólny / Odp: Jakie komiksy właśnie czytacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rapr dnia Wt, 23 Kwiecień 2024, 20:29:19 »
Czy mozna to czytac od zbiorczego tomu nr 3(bo z tego co widze od tego sa dostepne) czy trzeba znac historie od poczatku?

Ja tak czytałem i sprawia mi to wielką przyjemność. Ale tak realnie - nie wiem, czego nie wiem ;) czytałem tylko streszczenia pierwszych tomów, opinie na lubimy czytać. Są też chyba pojedyncze tomy 1-4 czasem do kupienia gdzieś na olx
5
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Wt, 23 Kwiecień 2024, 20:25:41 »
mam chwile to... więcej ujęć z Drifter

wizja s-f przetrwania na obcej planecie w unikalnej oprawie graficznej

















prawie 500 str podróży dosłownie na inną planetę :)
6
Zakupy / Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ww24 dnia Wt, 23 Kwiecień 2024, 20:24:55 »
W TK można połączyć z tym na 10%. Dziś rano ten kod działał.
Zrobiłem zamówienie z godzinę temu. Działa razem z inpostowym. Wychodzi całkiem nieźle
7
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Itachi - kolekcja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Death dnia Wt, 23 Kwiecień 2024, 20:16:34 »
Też bym wolał stare kolory, ale na szczęście poprawiono je chyba tylko w 1-2.
8
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Itachi - kolekcja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez freshmaker dnia Wt, 23 Kwiecień 2024, 20:12:25 »
żeby sprawdzić to lepiej kupić w albumach. w tej wersji są nowe kolory (fatalne) ale na plus dodatkowy czb epizod. na minus że są w nim błędy ortograficzne.
9
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alfman dnia Wt, 23 Kwiecień 2024, 20:04:38 »
W zimie? Zmarznie  :)
10
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Xmen dnia Wt, 23 Kwiecień 2024, 20:03:28 »
Kilku gości świętuje spadek inflacji, podczas gdy ceny cały czas idą w górę. Można? Można!
Jak coś się sprzedaje, to robi się takie chwyty, żeby napędzić sprzedaż. Na waszej planecie tego nie ma?
Strony: [1] 2 3 ... 10