Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dinogal dnia Dzisiaj o 15:50:45 »
Nie wiem czy moje półki są na to gotowe;)

No dokładnie, obecnie SL ma u mnie jedną półkę na Europejczyków a gdzie ja wrzucę tym wszędobylskich Amerykańców to ja nie wiem  :o
2
Komiksy polskie / Odp: Kapitan Kloss
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dalthon dnia Dzisiaj o 15:28:08 »
A jak ktoś dla odmiany chciałby coś poczytać (a nie oglądać) o Klosie, to Wydawnictwo UMK przygotowało coś (prawie 270 stron!) dla fanów 'naszego' hitlerowca ;)

https://wydawnictwo.umk.pl/produkt/stawka-wieksza-niz-zycie-wokol-fenomenu-kulturowego



Warto się zainteresować pozostałymi pozycjami z serii Wokół Fenomenu Kulturowego
3
Komiksy polskie / Odp: Tytus
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dalthon dnia Dzisiaj o 15:25:25 »
A jak ktoś dla odmiany chciałby coś poczytać (a nie oglądać) o Tytusie, to Wydawnictwo UMK przygotowało coś (ponad 300 stron!) dla fanów Papcia.

https://wydawnictwo.umk.pl/produkt/tytus-romek-i-atomek-i-tworczosc-komiksowa-henryka-j-chmielewskiego



Warto się zainteresować pozostałymi pozycjami z serii Wokół Fenomenu Kulturowego
4
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nowicjusz dnia Dzisiaj o 15:14:10 »
do fathom to jeszcze troche :) czeka na tlumaczenie

2 tomy - razem Complete Darkness - i tu powiem ci ze, za te dwa tomy kolo 4 stow lacznie - ale to bedzie 1200 stron z hakiem ;) wiec jak widzisz ryzyko na pelnej k... ;) nie wiem czy polska jest na to gotowa ;)
Nie wiem czy moje półki są na to gotowe;)
5
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Crono dnia Dzisiaj o 15:07:25 »
To chyba w końcu mogę wystawić pierwsze wydanie na sprzedaż 🙂 Ciekawe czy zamkną się w 250 zł okładkowej...
6
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 15:05:38 »
do fathom to jeszcze troche :) czeka na tlumaczenie

wiec z takich mega kobyl to wczesniej Cyberforce

chodz nie , wieksze bedzie

2 tomy - razem Complete Darkness - i tu powiem ci ze, za te dwa tomy kolo 4 stow lacznie - ale to bedzie 1200 stron z hakiem ;) wiec jak widzisz ryzyko na pelnej k... ;) nie wiem czy polska jest na to gotowa ;)
7
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Darth Lexus dnia Dzisiaj o 15:02:14 »
Odnośnie samego wydania wydawca napisał:

"W poprzednich wydaniach był tylko komiks, w tym będzie uzupełniony o Epilog i ponad 280 stron dodatków, wywiadów, grafik, pin-upów, szczegółowo opisany proces twórczy, jak doszło do zaakceptowania pomysłu na komiks, scenariusz Busieka, artykuły z gazet pojawiających się fragmentarycznie w komiksie, posłowie autorów, artykuły Stana Lee, Johna Romity Seniora, a także mnóstwo grafik Rossa i autorów zaproszonych do współpracy z okazji jubileuszu Marvels."

Ja tam się jaram, bo nie mam żadnego wydania tego komiksu, a słyszałem dużo dobrego o tym tytule.

8
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Klima dnia Dzisiaj o 14:46:59 »
zapomnielismy
Kamień z serca :) A jak idą prace nad Fathom? W końcu będzie to najgrubszy komiks w histori wydawnictwa jak i chyba w histori naszego kraju :) Bo o cene to boję się pytać  ;)
9
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 14:40:17 »
zapomnielismy
10
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Klima dnia Dzisiaj o 14:38:56 »
Przeglądając zapowiedzi na stronie zauuważyłem że brakuje "Hunter-Killer " , zapomnieliście go tam wrzucić czy nie daj bóg też z niego zrezygnowaliście?
Strony: [1] 2 3 ... 10