Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez qprime dnia Dzisiaj o 10:57:32 »
Wczoraj to ja odebrałem tom 6 i tom 7 (z bonusem w postaci Zdradzonej Czarodziejki). Zapytałem, czy będą próbować nadgonić wysyłkę czy też cały czas będę o miesiąc do tyłu.

"
Dzień dobry

Kolejna paczka będzie wysłana najwcześniej po majówce.

Pozdrawiam

KAROLINA

BIURO OBSŁUGI KOLEKCJI
"
 ???
2
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alexandrus888 dnia Dzisiaj o 10:55:22 »
Gość powyżej widzę chciałby świętować deflacje. Pozostaje pogratulować.
No ale dopiero to oznaczałoby koniec drożyzny. Teraz mamy wysokie ceny, czas na umiarkowane. Stabilizacja wysokich cen =/= koniec drożyzny.
3
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brvk dnia Dzisiaj o 10:41:14 »
W planszówkowie przyjął się zwyczaj podawania informacji o wyczerpaniu nakładu na poziomie wydawcy. Często towarzyszy temu informacja, że gra dostępna jest jeszcze w sklepach
4
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szekak dnia Dzisiaj o 10:32:08 »
Kilku gości świętuje spadek inflacji, podczas gdy ceny cały czas idą w górę. Można? Można!
Jak coś się sprzedaje, to robi się takie chwyty, żeby napędzić sprzedaż. Na waszej planecie tego nie ma?
Gość powyżej widzę chciałby świętować deflacje. Pozostaje pogratulować.
5
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sędzia dnia Dzisiaj o 10:29:32 »
ale bez robienia dodruków ;)

Dodruki już były (Raport Bordecka) i będą kolejne.
6
Komiksowe festiwale / Odp: Komiksowa Warszawa 23–26 maja 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alexandrus888 dnia Dzisiaj o 09:53:02 »
Zaczynamy z gośćmi ogłoszenia
Cytuj
Jak co roku festiwal Komiksowa Warszawa  odwiedzi kilkudziesięciu gości zagranicznych. Dziś zaczynamy informować o tym z kim będziecie mogli spotkać się na imprezie. I zgodnie z hitchcockowską zasadą zaczynamy od trzęsienia ziemi. Panie i Panowie, (werble), gościem Komiksowej Warszawy będzie Craig Thompson, zdobywca czterech Nagród Harveya, dwóch Nagród Ignatz i trzech Nagród Eisnera, twórca głośnych powieści graficznych „Blankets”, „Habibi” oraz „Kosmiczne rupiecie”.
To jeszcze nie koniec. Na Komiksowej Warszawie będzie miała miejsce światowa premiera zbiorczego wydania nowego komiksu Craiga Thompsona „Żeń-szeń. Zgniłe korzenie (Ginseng Roots) – serii stworzonej przez autora w latach 2019-2024, w której twórca po raz kolejny wraca do czasów swojej młodości. Polskim wydawcą albumu jest Timof Comics .
Ta sama oficyna na festiwal przygotowała wznowienie znakomitego „Blanket”. Nowe wydanie, przygotowane z okazji ubiegłorocznych 20. urodzin komiksu, zostało uzupełnione o dodatkowe strony, na których Craig Thompson przybliża czytelnikom proces tworzenia albumu.
Podekscytowani? Mamy nadzieję, że tak, bo my bardzo.

7
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 09:34:11 »
Dzięki temu będzie mógł spokojnie sobie działać i wydawać to co będzie chciał.
ale bez robienia dodruków ;)
8
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sędzia dnia Dzisiaj o 09:26:10 »
Za bardzo się nakręcacie i szukacie jakiegoś celowego działania. To nie są żadne działania marketingowe. Chłop się po prostu cieszy, że komiks mu schodzi jak ciepłe bułeczki, bo to najlepiej sprzedający się komiks w historii wydawnictwa. Dzięki temu będzie mógł spokojnie sobie działać i wydawać to co będzie chciał.
9
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Takesh dnia Dzisiaj o 07:40:16 »
Z Haunt mam problem taki, że pierwsza historia jest świetna, natomiast po zmianie składu twórców zrobił się bełkot. Graficznie może i ciekawe, ale brak tam sensu i strasznie się męczyłem to czytając. Ale pierwsza historia super.
10
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jahred666 dnia Dzisiaj o 07:37:16 »
u mnie paczki przychodzą bez żadnych przygód - regularnie i bez uszkodzeń. Wczoraj odebrałem 8 i 9 tom
Strony: [1] 2 3 ... 10