Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Finest
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Dzisiaj o 09:16:11 »
Pewnie ze cztery miesiące przed premierą.
2
Zakupy / Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez parsom dnia Dzisiaj o 08:52:31 »
Łączy się jeżeli nie korzystałeś z niego przy poprzednich rzutach. Jeżeli korzystałeś - kod InPostu już nie działa.
3
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Czytamy Komiksy dnia Dzisiaj o 08:35:47 »
Ten tytuł był zapowiedziany tyle lat temu, że wtedy chyba jeszcze ukazywał się normalnie. Ja w każdym razie chętnie zapoznam się z tym tytułem, bo czekam na niego już od dawna.
4
Filmy i seriale / Odp: X-Men 97
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 07:51:12 »
Obejrzałem dostępne na platformie odcinki X-men i niezły tam jest kocioł powyciąganych motywów z różnych okresów i połączonych w jedno. Ale o dziwo spina się to w miarę sensownie w jedną całość i fajnie się ogląda. Trochę szkoda tej czołówki niemal jeden do jeden przeniesionej z wcześniejszego serialu. I scena z Jubilee w dyskotece. Taka była muzyka w latach 90?

Tak jak motyw z Batmana i Supermana, tak muzyczka z intro X-Men TAS jest kultowa. IMHO bardzo dobrze, że ją zachowano. Ryje banię tak jak powinna. :) Odcinki liczą po pół godziny i kompilacja komiksowego źródła musi być. Zgadzam się z tobą, że mimo szczupłości czasu, nie czuje się chaosu fabularnego. Wszystko pasuje.
Muzyka z dyskoteki wydała mi się generyczna. Ani ziębi, ani grzeje.
5
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 07:45:54 »
@Bushiken
Wiele osób woli komiksy czytać po polsku, niż po angielsku. Stąd zainteresowanie Essentialami X-Men, bo zeszyty 104-128, 142-144 i Annuale 3 i 4 w naszym języku są tylko w wydaniu Mandragory.

#129 przegapiłem, przepisując, ale nie wiem, skąd jest #94.

94 może był w Carrefourze. 129 był w SBM ale w 100 numerach MO do niego nie dojdzie.
6
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Finest
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MarvelDCmaniak dnia Dzisiaj o 07:31:27 »
Wiadomo kiedy będzie można preordery zamawiać?
7
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Interloper dnia Dzisiaj o 01:45:35 »
Ja nie rozumiem głosów "nie rozumiem po co". Pewnie kupili licencję kilka lat temu, Greg Rucka też z pewnością przetrzymał ze swojej strony prawie gotowy do druku komiks. Nie wina Muchy, że tak się to może długo wszystko toczyć i że teraz seria jest zawieszona, nie wiadomo czy kiedykolwiek wróci z nową historią. To, co wydadzą, to wydadzą. Przecież kasa na licencję już poszła. Co, mają powiedzieć "Sorry, Greg, ale chcemy kasę z powrotem"? No nie wiem...
8
Komiksowe TOP Listy / Odp: 100 komiksów, które musisz przeczytać (przed śmiercią)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Popiel dnia Dzisiaj o 01:29:04 »
Kolejność zupełnie dowolna, a cyferki tylko po to, żebym utrzymał ilość pozycji.

1.Strażnicy
2.Blaki
3.Batman: Rok Pierwszy
4.Sin City
5.Criminal
6.Black Hole
7.Przybysz
8.Skalp
9.Dni, których nie znamy
10.Parker
11.Skład główny
12.Polowanie
13.Szninkiel
14.Wieczna wojna
15.Top 10
16.Punisher Max
17.Zrozumieć komiks
18.Blacksad
19. Pssst!
20.Umowa z bogiem
21.Sandman
22.Na szybko spisane
23.Arab przyszłości
24.Calvin i Hobbes
25.Usagi Yojimbo
9
Komiksy japońskie / Odp: Berserk
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rekin dnia Dzisiaj o 01:24:11 »
Zastanawiam się czy iść w Berserka Deluxe. Polskiej wersji możemy się nie doczekać, a mniejsze wydania mnie raczej nie interesują (podoba mi się szata graficzna więc większy format dla mnie to mus). Nie wiem natomiast jak z fabułą, z mang czytałem tylko Ghost in The Shell, Akira, Blame! Więc też jak widać mam specyficzny gust, lubię chyba gdy jest sporo dialogów, a w Berserku jak z tą kwestią? No i czy to jest gatunek totalnego rębajła czy jednak jest rozbudowana fabuła? Nie chciałbym po prostu wydawać 200zl na tom 1 i przeczytać go w 2-3 godziny;)
Chyba nikt się mocno nie pogniewa, jeśli rzucisz okiem na skany dostępne w sieci.
JPF pewnie w końcu zdecyduje się na lepsze wydanie, ale na razie nie ma ku temu powodu - kolejne dodruki schodzą na pniu. Wydanie od Dark Horse jest naprawdę porządne i wątpię, aby JPF zrobiło to lepiej, na pewno nie uzyska takiego nasycenia czerni. Nie odpowiada mi też dystrybucja wydań w twardej okładce, które są trudno dostępne, jeśli spóźnisz się z preorderem, choć to wróżenie z fusów, jaki model sprzedaży zastosują.

Azyl Komiksu oferuje ten komiks znacznie taniej.
10
Zakupy / Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ilon dnia Dzisiaj o 01:01:03 »
tania książka kod na 20 zł : WIELKIKOD
tylko dziś do 23.59, koszyk min 200pln
łączy się z InPostPay, następne 20pln zniżki..  :)
Strony: [1] 2 3 ... 10