Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Spider-Man
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wayne_collector dnia Dzisiaj o 19:52:15 »
Czy widzisz gdzieś dostępne wydania Pajęczej Wyspy? Bo ja nie widzę tego w normalnym obiegu.
A tu się zgodzę, Bazyl, nie każdy ma WKKM, i nie zamierza płacić chorych pieniędzy za dwa tomy które są wydane średnio i mają losową panoramę na grzbiecie (jeszcze jakby te tomy były obok siebie, ale nie są, więc w ogóle panorama wygląda obrzydliwie), więc jaki jest sens, żeby Egmont wydawał coś co poprzedza Pajęczą Wyspę a już jej samej nie?
Powiem coś co ja i wiele osób mówiło ci: to, że ty masz te wydania nie znaczy, że każdy je ma, a nawet jeśli chce je to by wolał normalne wydanie Egmontu w Marvel Classic niż WKKM, dlatego między innymi zaczynając Straczynskiego wolałem dopłacić tec parę złotych i kupić 1 tom Egmontu niż dwa WKKM, teraz przynajmniej mam to ładnie na półce a nie chaos i losowość.
2
Komiksy polskie / Odp: Tytus
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jaszczu dnia Dzisiaj o 19:49:26 »
@Grzybiarz

I chwała Ci za to!
3
Komiksy amerykańskie / Odp: Spider-Man
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wayne_collector dnia Dzisiaj o 19:47:00 »
Wojna Domowa nie potrzebuje żadnej podbudowy.
Nie zgodzę się, działa jako samodzielny historia, owszem, ale np, żeby Lepiej zrozumieć wątek z Spider-Manem, i jego decyzję dobrze przeczytać zeszyty Amazinga Straczynskiego właśnie dziejące się podczas Wojny Domowej (będziemy mieć to w 5 tomie na szczęście) - więc jasne, możesz czytać ją samodzielnie, ale dla lepszego zrozumienia Eventu, motywacji i decyzji pewnych postaci itp. lepiej sięgnąć po podbudowy.
4
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gustavus_tG dnia Dzisiaj o 19:41:59 »
och - widzac liczby -naklad okladki z piersiami zaraz zniknie - obstawiam ze jutro ;)

Dzień się jeszcze nie skończył, może się uda. I tylko stresujecie spokojnych czytelników (swoją drogą dobry patent jak komiks nielimitowany uczynić limitowanym nie używając słowa "limitowany" ;) Też zamówiłem i od razu opłaciłem, co by limitka nie przepadła. A darmową wysyłkę teraz łatwo ogarnąć, jak znowu wróciła promka na komiksy tego innego wydawnictwa. BTW strasznie pruderyjni na tej Gildii. W innych sklepach siusiak sobie spokojnie powiewa nie zakrywany żadnymi przylepcami. A i wrócił też limitowany Incal do Gildii i tak się zastanawiam, czy dostali od wydawnictwa czy to z jakich zwrotów.

A co do Spawna to daj Gunslingera, Kinga i Hellspawna. Simmonsa można sobie darować, nie ma sensu reanimować tego trupa na naszym rynku. Ale jakby udało się ogarnąć z regularnej serii #185-250, o to to by było coś  8)
5
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kvothe dnia Dzisiaj o 19:29:19 »
Czy w takim razie będziemy mieli do czynienia, z uber limitowanym wydaniem?
Czy obostrzenia wynikające z elitarności wydawnictwa Bad Idea, zostaną podkreślone w opisie oferty?
Czy zostanie użyte słowo limitowane albo inne honory?
Czy zakup będzie reglamentowany?

Pozdrawiam

6
Komiksy amerykańskie / Odp: Spider-Man
« Ostatnia wiadomość wysłana przez WeaponX dnia Dzisiaj o 19:24:20 »
Spider-Island wyszło już po polsku.

Wyszło? To podaj linka gdzie moge kupić
7
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zwirek dnia Dzisiaj o 19:19:31 »
Niezle. Pozwol, ze zapytam - jak Ci sie udalo polozyc lapska na rzeczach z Bad Idea? To nieistniejace juz wydawnictwo mialo bardzo dziwny model biznesowy. Sklepy komiksowe aby moc sprzedawac ich tytulu musialy najpierw zapisac sie na ichniejsza liste oraz uargumentowac dlaczego to wlasnie one moglyby je sprzedawac. Ich tytuly mialy bardzo malo naklady i nie dostawaly dodrukow aby podbijac wartosc. Cos mi to w sumie przypomina.

nadal istnieja, ruszyli wlasnie z drugim uderzeniem
faktycznie maja specyficzne wymagania - nawet dotyczace wydan na polskim rynku
np kwestia kolorow okladek
mieli taki pomysl zeby zaistniec na rynku usa robiac wokol siebie szum - artysci komiksowi ich chwala

generalnie to geeki :) bardzo fajni w kontakcie



Czy w takim razie będziemy mieli do czynienia, z uber limitowanym wydaniem?
Czy obostrzenia wynikające z elitarności wydawnictwa Bad Idea, zostaną podkreślone w opisie oferty?
Czy zostanie użyte słowo limitowane albo inne honory?
Czy zakup będzie reglamentowany?

Pozdrawiam
8
Komiksy amerykańskie / Odp: Spider-Man
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 18:57:54 »
Wojna Domowa nie potrzebuje żadnej podbudowy. O czym ty znowu piszesz? To że dali na okładkach Spider-man Road to Civil War nie znaczy nic. Czytałeś to chociaż? Bo piszesz znowu pierdoły. Ta historia jest sama w sobie niezależna od tego co się działo w uniwersum, co widać dobrze w przypadku New Avengers skupiającym się na innych rzeczach. Poczytaj trochę o tym evencie, bo był to całkowity pomysł Millara, a nie Bendisa, który musiał się dostosować do tego co on wymyślił.

Tajna Inwazja, hmmm, zapominasz że Mucha wydała spory run New Avengers Bendisa, będące podbudową pod ten event, więc znowu piszesz pierdoły. Jakby nie Hachette to byłby wydany komplet ciągiem, podziękuj swojemu ulubionemu wydawcy, że tak to jest rozwalone.

Czy widzisz gdzieś dostępne wydania Pajęczej Wyspy? Bo ja nie widzę tego w normalnym obiegu. Biadolisz często o jakimś zajmowaniu slotów, a potem piszesz o wydaniu Companion do Pajęczej wyspy. Zero logiki. Weź zrób coś dobrego i sprawdź na Marvel Unlimited, niż kolejny raz będziesz pisał te swoje wyrzygi.
9
Komiksy polskie / Odp: Tytus
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Anonimowy Grzybiarz dnia Dzisiaj o 18:50:58 »
Książek Adama Ruska, które są świetne, też prawie nikt nie recenzuje.

Ja kiedyś jedną zrecenzowałem  8)
https://exumag.com/kultura/literatura/w-krolestwie-tytusa-de-zoo-recenzja-komiks
10
Komiksy amerykańskie / Odp: Bohaterowie i Złoczyńcy. Kolekcja komiksów DC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bazyliszek dnia Dzisiaj o 18:38:29 »
jest więc szansa na test Marvel Legendary Collection po skończeniu BiZ.

Tak i wtedy michał81 mógłby kupić wszystkie zdublowane komiksy z tej Kolekcji i przestałby mówić, że są one niedostępne. :)
Strony: [1] 2 3 ... 10