Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JakubM dnia Dzisiaj o 21:58:00 »
Chciałbym dodać że okładka Drogi wersji czarno-białej na żywo robi mega wrażenie, ta twarz na całej stronie, te kreseczki - coś fantastycznego. Tak swoją drogą to bardzo dobrze wydany komiks. Mandioca rozpieszcza Larceneta jakością wydania jego komiksów.
2
Komiksy japońskie / Odp: Berserk
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Interloper dnia Dzisiaj o 21:40:52 »
Pamiętam, jak kupowałem dodruki od pierwszego do dziesiątego tomu, to kilka dni i już ich nie było. Dobrze, że zdążyłem kupić i opłacić zamówienie.
Teraz zamówiłem tomy 11-20.

Obserwuję co jakiś czas jak szybko wywiewa nakład i to naprawdę szybko schodzi. Potem zostają pojedyncze tomy ze środka serii. Ale i one w końcu znikają. Przez ostatnich kilka dni były dostępne pierwszy tom, kilka ze środka i ostatnie - najnowsze. Reszty nie było, dlatego czekałem na te dodruki.
3
Komiksy japońskie / Odp: Berserk
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rodrigues dnia Dzisiaj o 21:37:08 »
Któreś tomy szybciej znikają? Zastanawiam się czy nie brać po parę tomów po kolei.
4
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eridraven dnia Dzisiaj o 21:10:16 »
Na najnowszych filmie pada parę słów na temat szóstego tomu o tytule "Upadek Brek Zarith", wykonują unboxing najnowszej paczki od Hachette, przeglądam newsy ze świata Thorgala, porównuję kolory starych wydań z prezentem od Wydawcy w ramach prenumeraty oraz kontynuuję rozmowy na temat wystawy prac Grzegorza Rosińskiego w EC1 z moimi gośćmi.

5
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Leyek - najsmaczniejsze kąski z kolekcji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Dzisiaj o 20:56:21 »
Po perypetiach z Fedexem (przetrzymali paczkę ze 3 dni i zadawali tyle pytań jakbym jakieś orientalne zwierzę co najmniej miał dostać) plansza z Dredda dotarła. Dziwne trochę, bo komiksy z wrysami od Seana Phillipsa przyszły szybko i bez żadnych przygód.

Autor: Manuel Benet (historia do scenariusza Johna Wagnera), Judge Dredd Megazine (vol. 2) #39 (1993 r.).
Format: A3 + ramki
Oprócz planszy jest jeszcze folia z dymkami (co ciekawe dość mocno psuje wizualnie planszę - przybladza kolory).

Zdjęcia z lampą i bez (na żywo kolory są tak pomiędzy):


Z folią z dymkami:


Opis na drugiej stronie:



Znalazłem skan jak to wyszło w magazynie i trzeba przyznać, że druk nieźle przeorał tą pracę:

6
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ThePinkFin dnia Dzisiaj o 20:47:30 »
Drugim wydaniem są/będą też zeszyty Amazing #13, #94 i #129.
#13 to już przeszłość, #129 przegapiłem, przepisując, ale nie wiem, skąd jest #94. Widzę też, że popełniłem błąd - nie było #87, a #86.
(34 lata na karku dziś stuknęły)
Najlepszego!
8
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez parsom dnia Dzisiaj o 20:10:09 »
Ego Wydawcy Szanownego zyskało kolejny punkt życia.
9
Komiksowe TOP Listy / Odp: 100 komiksów, które musisz przeczytać (przed śmiercią)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 79ers dnia Dzisiaj o 20:01:15 »
17.Książę nocy
Chodzi oczywiście o Swolfsa  ;D
10
Komiksy japońskie / Odp: Berserk
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alexandrus888 dnia Dzisiaj o 19:20:30 »
A tym czasem dodam, że wjechał na mangarden dodruk wszystkich tomów :)
Strony: [1] 2 3 ... 10