Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 14:34:34 »
no jeszcze zostal nam Tony S. Daniel
wielka gwiazda amerykanskiego przemysłu
niech mi ktoś powie czemu nikt nie wydał jego Batman RIP do tej pory? (tego z Morrisonem)
kto tam siedzi w Egmoncie ;)

Nocterra to jest ostatnia ukończona seria, teraz rysuje Edenwood dla Image

scenariusz napisała inna gwiazda Scott Snyder, w diably nagrod i znacie go na pewno z Batmana, który się śmieje, Bataman metal i nnych nietoperzy czy American Vampire itp itd

















no i to tyle - jak sie wam podobaja komiksy z Image ?
 
2
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LukCook dnia Dzisiaj o 13:57:37 »
Kwietniowe zakupy, przez nadrobienie zaległych zakupów, uzbierał się niezły stos:

3
Dział ogólny / Odp: Egmont 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LukCook dnia Dzisiaj o 13:52:47 »
W drugim tomie Shade, zapowiedź tomu trzeciego:

4
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 13:23:04 »
Faktycznie zeszyt 11 zamyka pewne wątki, no ale nie można powiedzieć że nie ma się wrażenia urwania historii. Przynajmniej ja miałem takie wrażenie.
Może trochę niefortunienie to napisałem, bo chodziło mi o porównanie z #16, gdzie tam chyba jest (jeśli dobrze pamiętam) cliffahanger (dawno czytałem, bo już zwątpiłem czy Mucha to wyda). To może lepszym byłoby napisanie otwrate zakończenie.
5
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 13:07:53 »
Jak ktoś jest fanem Marvela a zwłaszcza ostatniej - hitowej odsłony - Venoma (szczerze to chyba jedyne co dało się czytać i było dobrą rozrywką) to się mega ucieszy z komiksu Vanish - autorska, świeża seria ekipy odpowiedzialnej za właśnie Venoma. Bardzo fajny komiks z półki superbohaterskiej.


















6
Dział ogólny / Odp: Jakie komiksy właśnie czytacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brvk dnia Dzisiaj o 13:07:10 »
Jestem po 100 stronach Dietera Lumpena i zdążyłem z nim odwiedzić bodaj 8 krajów na 4 kontynentach. No dzieje się, dzieje. Fani przygodówek w klasycznym, ale nie zramociałym, komiksowym eurostylu, powinni być zadowoleni.
7
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtpil dnia Dzisiaj o 13:05:20 »
w przypadku #16 tak nie jest, więc dopóki twórcy nie wrócą do kontynuacji, watpię aby Mucha wydała ten pojedunczy tpb

Zeszyt 16 wyszedł w listopadzie 2020 r. więc szanse na kontynuacje są raczej nikłe.
8
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Raveonettes dnia Dzisiaj o 13:02:36 »
Tak, ale to wydanie jest na oparte na wydaniu Black Magick: The First Book Of Shadows, a nie tylko dwóch tpb, wskazuje na to ilość stron (czyli będzie sporo dodatków, których nie było w tpb).

wątpię, #16 zeszyt to nie jest koniec historii, te 11 pierwszych zeszytów zamyka pewne wątki opowieści, przez co nie ma się wrażenia urwania historii, w przypadku #16 tak nie jest, więc dopóki twórcy nie wrócą do kontynuacji, watpię aby Mucha wydała ten pojedunczy tpb
Faktycznie zeszyt 11 zamyka pewne wątki, no ale nie można powiedzieć że nie ma się wrażenia urwania historii. Przynajmniej ja miałem takie wrażenie.
9
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtpil dnia Dzisiaj o 12:51:49 »
Mucha Comics ostatnio coś słabo przędzie. Koniec kwietnia a oni wydali raptem trzy komiksy. Czyżby te wtopy odcisnęły  jednak piętno na sprzedaży? A może im już wcześniej sprzedaż siadła ze względu na ceny i kryzys rynku? Pytania bez odpowiedzi.
Pozycje Muchy do najtańszych nie należą. Także dla mnie ich tempo wydawania jest raczej zaletą ;)
10
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez amsterdream dnia Dzisiaj o 12:47:53 »
Mucha Comics ostatnio coś słabo przędzie. Koniec kwietnia a oni wydali raptem trzy komiksy. Czyżby te wtopy odcisnęły  jednak piętno na sprzedaży? A może im już wcześniej sprzedaż siadła ze względu na ceny i kryzys rynku? Pytania bez odpowiedzi.
Strony: [1] 2 3 ... 10