Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
2
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lagroht dnia Dzisiaj o 22:40:52 »
3
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leszek dnia Dzisiaj o 22:20:14 »
Dziś awizo, chyba nawet listonosz nie próbował dostarczać, tylko przywiózł awizo. Ale co tam, odebrałem. Widząc paczkę miałem pewne obawy, zwłaszcza po lekturze tego wątku, widać że sporo przeszła w rękach Poczty Polskiej. Ale zawartość dobrze zabezpieczona, dotarła w stanie idealnym.


4
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal od Hachette (edycja 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pinto dnia Dzisiaj o 22:06:04 »
Reklamujesz jakieś mikro pierdoły, czy konkrety?
Reklamuję krzywo sklejone okładki i obite rogi.
5
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jaszczu dnia Dzisiaj o 21:55:29 »
Oddaje się po trzy równorzędne głosy w każdej kategorii.

Kurde, właśnie tych zagranicznych typów najbardziej nie mogę odtworzyć z pamięci, ale na 100% głosowałem na "Araba przyszłości" bo cały czas pozostaję pod ogromnym wrażeniem tego komiksu. Na 90% był tam jeszcze "Jason" od Kurca i być może "Zmarszczki", ale tego ostatniego w ogóle nie jestem pewien. Starość, niestety.
6
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Dzisiaj o 21:42:40 »
Ty nie czytałeś "Alchenitu" ja "Szalonej zagrody" więc jest remis ;) Zresztą upierałbym się jakby mnie ktoś spytał, że Zagroda to już dawno temu w 2022 wyszła ;) Dziwne, bo pamięć zwykle w drugą stronę przekłamuje.

Najbardziej mnie ciekawiło co typowałeś w zagranicznych, bo w polskim głosowaniu brałeś udział tutaj też to coś tam można wyciągnąć z tamtych typów ;)

A tak z ciekawości oddajesz 3/5/7 równorzędnych głosów w danej kategorii czy im wyżej Twój typ tym więcej punktów na daną osobę/tytuł, tak jak jest na forum?
7
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 21:41:27 »
nie głosowałem na "Alchenit", bo go jeszcze nie czytałemmoże.
Jesteś na forum i jeszcze nie czytałeś? Jaszczu jak mogłeś? Normalnie idzie zgłoszenie do adminów, aby ci zablokowali konto do czasu, aż nie przeczytasz. Przy okazji pójdzie też donos do kurii i wszystkich świętych, aby zadali ci odpowiednią pokutę. I dopiero po jej odprawieniu odpowiednich egzorcyzmów i przeczytaniu Alchenitu będziesz mógł wstąpić na wyższy poziom forumowego wtajemniczenia, umożliwiającego tworzenie ankiet związanych z honorem.  8)
8
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Darth Lexus dnia Dzisiaj o 21:30:23 »
za wczesnie bym mogl podac takie informacje - zawsze cena zalezy od tak naprawde ilosci stron

hunter killer - kolo 150

cyberforce - to ma ponad 600 str - 200

Aphrodite IX - 190

Jasne, rozumiem. Fajnie, że podałeś kwoty, bo będzie łatwiej rozplanować wydatki. A przy okazji dopytam jeszcze tutaj, bo na Facebooku nie miałem odpowiedzi :) Czy po sukcesie pierwszych albumów jest szansa na Codename Styke Force? To chyba podobna grupa do Cyber Force?

No i szkoda, że nikt nie chce wydać tego biednego Spawna, chętnych jest sporo, a ja jestem jednym z nich ;)
9
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jaszczu dnia Dzisiaj o 21:24:47 »
Podaj swoje typy jak głosowałeś ;)

Właśnie chciałem to dziś sprawdzić, ale jak się zalogowałem to tam już nie ma tych list i oddanych głosów. A szczegółowo z głowy trudno mi jest to odtworzyć.Na pewno głosowałem na Tomka Leśniaka, "Fungae", w rysownikach na Fila, którego jestem fanem od 1410. Na pewno głosowałem też na "Szaloną zagrodę". Przepraszam, ale nie głosowałem na "Alchenit", bo go jeszcze nie czytałem. Czy to mnie dyskwalifikuje jako głosującego? Być może.
10
Dział ogólny / Odp: Jakie komiksy właśnie czytacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez donT dnia Dzisiaj o 21:17:36 »
Male sprostowanie - wszystkie 3 rysowane sa przez Benidsa, Marc Andreyko pomagal tylko przy scenariuszu w Torso. Graficznie jest to najlepszy album i wyglada nieco inaczej niz poprzednie. Chyba wlasnie to zmylilo  mnie w kwestii artysty odpowiedzialnego za rysunki.
Strony: [1] 2 3 ... 10