Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Dzisiaj o 10:22:21 »
Kolacji się nie domagałem  ::)
Nieźle odklejony jesteś człowieku.
2
Komiksy amerykańskie / Odp: Spider-Man
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 10:21:51 »
To nie :) Ale Companion


Companion całkowicie można pominąć, nie wnosi nic do tego eventu, zresztą bez sensu jest wydawać Companion bez głównego eventu, który jest ważniejszy i niedostępny na polskim rynku i jest częścią dłuższego runu Slotta, o którym się tu pisze.
3
Zakupy / Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Takesh dnia Dzisiaj o 10:20:08 »
W prawym dolnym rogu masz znaczki wydawnictw, które biorą udział w promocji.
4
Zakupy / Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez FDH dnia Dzisiaj o 10:15:26 »
5
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warpath dnia Dzisiaj o 10:05:49 »
Widzę, że troll wciąż głodny i od rana domaga się posiłku. Mi jednak szkoda już na ciebie czasu, zatem pozostawiam ludziom do oceny całość konwersacji wraz z poziomem, który w niej reprezentujesz.
6
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: sTab - początki kolekcji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stab dnia Dzisiaj o 10:00:24 »
W jakim sensie?

W sensie grubości.
7
Zakupy / Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez vision2001 dnia Dzisiaj o 09:59:26 »
Cytuj
Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich przygotowaliśmy dla Was rabat 40% na wszystkie dostępne tytuły!

Promocja nie obejmuje przedsprzedaży oraz wyprzedaży. Promocja trwa do 22 kwietnia włącznie.



@DOWN:
Chyba mało widoczne loga na tej grafice, zatem:

8
Dział ogólny / Odp: Honor czy biznes?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sir Nick dnia Dzisiaj o 09:28:59 »
Bardzo ciekawa dyskusja. Musze przyznac, że obie strony mają trochę racji. "Droga" McCarthy'ego to mocna megaprzygnębiająca książka, komiksu nie czytałem, od Mandioci nigdy nic nie brałem, więc w sumie nie powinienem sie wypowiadać. Ale to zrobię, bo cała sytuacja ciągle kojarzy mi sie z tym fragmentem ;):

Ewangelia (Mt 20,1-16)
"(...) Wziąwszy go, szemrali przeciw gospodarzowi, mówiąc: „Ci ostatni jedną godzinę pracowali, a zrównałeś ich z nami, którzy znosiliśmy ciężar dnia i spiekotę”. Na to odrzekł jednemu z nich: „Przyjacielu, nie czynię ci krzywdy; czyż nie o denara umówiłeś się ze mną? Weź, co twoje, i odejdź. Chcę też i temu ostatniemu dać tak samo jak tobie. Czy mi nie wolno uczynić ze swoim, co chcę? Czy na to złym okiem patrzysz, że ja jestem dobry?” Tak ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi".
9
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Dzisiaj o 09:13:31 »
Jeśli zależy ci na podsumowaniu tej rozmowy drogi "człowieku", to na dzisiejszej lekcji miałeś okazję dowiedzieć się między innymi że:
- to, że ktoś o czymś nie mówi nie znaczy, że czegoś nie ma - na praktycznych przykładach z życia
- w jaki sposób właściwie obliczyć procent, by otrzymać realne dane w ramach konkretnego zagadnienia i puli uczestników
- jak czytać ze zrozumieniem - na przykładach
- w którym momencie powinieneś uciąć rozmowę, by zachować resztki godności

Cieszę się, że mogłem być pomocny i liczę, iż wykorzystasz nabytą wiedzę w przyszłości.
Dowiedziałem się tyle, że jesteś tak leniwy, że nawet zdjęć ci nie chce wstawić, ale się dziwisz, że nikt inny tego nie robi  ::)

- to, ze ktoś o czymś mówi nie znaczy, że to istnieje, gdzie te twoje błędny
- na tym forum jest zarejestrowanych ok. 1500 ludzi, to co ty udowodniłeś na podstawie 4 osób  ::)
- przecież to ty nie rozumiesz co się do ciebie pisze, już zresztą nie pierwszy raz w dyskusji o Rebirth było to samo, tam parę uosób ci tłumaczyło na przykładach a ty dalej swoje teorie  ::)

Jak na forum jest zarejestrowanych ok. 1500 osób i nikt nie widzi takich błędów jak u Muchy, no to są dwie opcje:
- albo takich błędów nie ma
- albo wszyscy są tacy leniwi jak ty i widzą, ale nie chce im się wrzucić, bo liczą, że ktoś inny to za nich zrobi  ;D

Zawsze może też istnieć jakiś spisek  ::) np. konkurencja tez posty pisze na Muchę  ::)
10
Dział ogólny / Odp: Timof Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez moai dnia Dzisiaj o 08:29:03 »
A pamiętasz może kiedy ma być dodruk "Blankets" Craiga Thompsona?
Moje nieoficjalne zrodla donosza ze powinien byc w maju :)
Strony: [1] 2 3 ... 10