Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Dzisiaj o 11:19:34 »
Tutaj cały czas ktoś pisze, że te książki Muchowe się "rozpadają" a to grzbiet im chodzi itd.
2
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Takesh dnia Dzisiaj o 11:18:53 »
Podejrzewam, że jeśli zamówienie leży nieopłacone, a towar jest, to spoko. Ale mi limitka nieopłacona znikła i napisali, że wydawca już nie ma i albo anulują, albo zmiana na inny wariant dostępny. Pisałem zdziwiony, że przecież zamówione przed premierą itp.

I co mi Pan zrobisz? Nie ma płaszcza.

Jak ktoś opłaci, to ma pierwszeństwo przed nieopłaconym. W przypadku małego nakładu i wyprzedania można mieć pecha. Rozumiem to podejście. Tylko ostrzegam na swoim przykładzie.
3
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tymon Nadany dnia Dzisiaj o 11:17:38 »
W egmoncie rozklejały się ich stare wydania zbiorcze z lat 2002-2004 w miękkich oprawach  podczas gdy u Much rozpadały się wydania zbiorcze w twardej oprawie i to poniżej 200 stron np. Tajna wojna w 2010.
4
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Dzisiaj o 11:10:39 »
Jedno zdanie karcące nie stanowi dla mnie wysiłku, a tak ładnie się podkładasz :)
No, ale to masz czas czy nie masz, trzy posty temu nie miałeś  ::)


Wnioske z tej dyskusji jest jeden. Egmont ma większą taryfę ulgową niż inni wydawcy.

No jak, przecież Egmont jest zły.  :) Tu jest taki jeden co ci wytłumaczy  :)

Czy w Egmoncie były przestawione rozkładówki w cały komiksie ?

Czy była taka pikseloza jak ostatnio tutaj ?
W kolekcji  Star Wars Deagostini było coś podobnego w Egmoncie były kropki w Daredevilu i Spidermanie, no ale to nie to samo, czy gorsze lepsze nie wiem, ja tam by wolał kropi niż pikselozę, bo je było widać tylko na jasnym.
Ale o tym wszystkim było pisane.
W literówkach najgorsze było Hachette, w SBM w każdym tomie coś było, teraz nie wiem czy coś się poprawiło nie śledzę i też o tym było.
5
Dział ogólny / Odp: Komiks jako rekwizyt w filmie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tymon Nadany dnia Dzisiaj o 11:10:11 »
W "Karmazynowym przypływie" Tony'ego Scotta marynarza pobili się o to, czy lepszy jest Silver Surfer rysowany przez Kirby'ego czy Moebiusa.
Dialogi do tego filmu poprawiał sam Quentin Tarantino, i te nawiązanie do Silver Surfera to efekt jego pracy.
Co do czytania przed snem komiksów przez komediantów. Słyszałem że w jednym odcinku Miodowych lat Norek dawał  Karolowi do snu  komiks z Lobo ale mój znajomy, który mi to powiedział nie umaił powiedzieć w którym dokładnie odcinku to było.
6
Gry wideo / Odp: Kingdom Come: Deliverance
« Ostatnia wiadomość wysłana przez HugoL3 dnia Dzisiaj o 11:09:57 »
Teraz gierka jest w ps store, w tej ulepszonej wersji, za 16,90 :)
7
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warpath dnia Dzisiaj o 11:09:57 »
Właściwie to jedyne co napisałem to, że mi się wydaje, mam takie wrażenie, iż Mucha obrywa za wszystkie niedociągnięcia, a Egmont też takowe ma, lecz nie za często są przedmiotem dyskusji. Do tego dodałem, że to moje wrażenie i mogę się mylić, i że się przyjrzę lepiej na przyszłość. Myślę, że byłem dosyć powściągliwy w ferowaniu albo forsowaniu wyroków lub wniosków. W ogóle nie rozumiem o co ta cała dyskusja.
8
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Midar dnia Dzisiaj o 11:07:34 »
A jest tak? A tyle było gadania, że można złożyć zamówienie i opłacić w ciągu iluśtam dni. Też mi się to wydawało dziwne, kto by chciał robić za przechowalnie nieopłaconych komiksów, kiedy można je od razu upłynniać.
Tak do niedawna było. Teraz gildia zmieniła niektóre zasady. No. paczki z odbiorem osobistym i płatnością przy odbiorze, są odsyłane po 30 dniach. To tyle teorii, ja nadal bez problemu odbieram paczki, które czekają od ok. dwóch miesięcy. Jak w marcu, gildia zrobiła akcję odesłania ze sklepu długo leżakujących i nieopłaconych zamówień, to okazało się, że rekordzistka leżała rok.
9
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michał81 dnia Dzisiaj o 11:01:16 »
A jest tak?
Od pewnego czasu. Mi się już trafiła taka sytuacja, że nie dostałem tego wariatnu okładki, który chciałem.
10
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Murazor dnia Dzisiaj o 10:59:41 »
Cytat: gildia
W przypadku wyboru płatności przelewem i nieopłacenia przesyłki w terminie 2 miesięcy od daty złożenia zamówienia Księgarni przysługuje prawo do anulowania zamówienia.

Widzialem posty kogos (moze Takesha), ze mu cos przepadlo, ale wg mnie to jakis pojedynczy blad, niz celowa zmiana.
Strony: [1] 2 3 ... 10