Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Takesh dnia Dzisiaj o 20:38:53 »
Plus ekipa z W7. Każdy jeden. Plus jeszcze paru.
2
Komiksowe festiwale / Odp: Poznański Festiwal Sztuki Komiksowej 2024 (18-21.04)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Dzisiaj o 20:30:45 »
Widzę Luko w Poznaniu wszystkim robił kowboja nieistotne w jakiej pozycji ;)

Ja parę pozycji kupiłem (ok. 10 ale w większości mniejszych), ale przy tych zinkach (które jeszcze częściowo brałem i dla kolegi z forum czyli x 2) to w stosunku do Łodzi czy Wawy tutaj faktycznie trzeba ograniczać zakupy.

Również z pozycji "debiutanta w Poznaniu" stwierdzam, że bardzo fajna impreza. Czynniki zewnętrzne nie pozwalały mi uczestniczyć w spotkaniach, ale reszta bardzo fajna, a nawet zbierając pieczątki w niedzielę załapałem się na warsztaty litografii :)
Też uważam, że miejsce wystawy Tomka Niewiadomskiego to żart.
O dziwo po tym festiwalu bardziej we znaki dawały mi się plecy niż nogi, ciekawe czy to kwestia regularnie pokonywanych schodów czy tachania tego wszystkiego do pociągu :)
3
Dział ogólny / Odp: Nagrody Orient Men
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PabloWu dnia Dzisiaj o 20:29:23 »
Ehh  :)
Ja tam się nie znam, nie jestem członkiem zacnej Akademii którzy czytają więcej, dłużej, lepiej ale udało mi się jeżeli nie przeczytać to przynajmniej przejrzeć większość komiksów Made in Poland z zeszłego roku i kategoria najlepszy rysownik dla mnie, zwykłego prostego czytelnika to są jajca do kwadratu. Serio, chciałbym poznać czym kierowało się szanowne akademickie żiri w doborze tytułów bo moja nieoczytana, przeciętniacka forumowa głowa nie ogarnia nie załapania się, tak z pamięci : Rafała Spórny, Krzysztofa Wyrzykowskiego, Pawła Garwola czy Luko Czakowskiego.
4
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kvothe dnia Dzisiaj o 20:19:30 »
Na dzisiaj chyba bez sensu jest wydawać Ruckę. Chłop sobie tak trochę w kulki pogrywa. On coś teraz w ogóle pisze? Bo "Lazarus" rozgrzebany, "BM" rozgrzebane. Nie wiem co on tam ma jeszcze odłożone ad acta, ale dopóki nie zacznie kończyć co zaczął to zamierzam omijać go na pewien dystans.

Zawsze coś pisze, ale kończyć nie chce.
 
https://leagueofcomicgeeks.com/comics/series/163415/the-forged

A jeśli chodzi o BM:
Cytuj
Normally I wouldn’t do this, but since @nicolascottart.bsky.social
 posted this elsewhere I’m gonna share!

Such beautiful work! Rowan is coming back!!! Black Magick from Image Comics is coming back!!! I’m so happy!!!


https://bsky.app/profile/ruckawriter.bsky.social/post/3kql66ntcfs2q

Lazarus:

Lazarus: Rucka said on Bluesky the other day: "We’re hoping to be back with the start of the last 12 issues monthly around the end of the year."
5
Komiksowe festiwale / Odp: Komiksowa Warszawa 23–26 maja 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alexandrus888 dnia Dzisiaj o 20:18:21 »
Cytuj
Festiwal Komiksowa Warszawa  w tym roku odwiedzi także Aimée de Jongh, holenderska rysowniczka, animatorka i ilustratorka, autorka udanych powieści graficznych „Powrót pszczołojada” (wyd. Wydawnictwo Lost In Time) i „Dni piasku” (Non Stop Comics).
Uznawana jest za jedną z najbardziej utalentowanych młodych twórczyń w swoim kraju. Za swój debiut, wspomniany już „Powrót pszczołojada”, zdobyła prestiżową nagrodę Prix Saint-Michel za najlepszy niderlandzkojęzyczny komiks 2014 roku. W 2017 roku wspólnie z Judith Vanistendael, autorką komiksów „Dziewczyna i murzyn” oraz „Kiedy Dawid stracił głos”, odwiedziła obozu uchodźców na greckiej wyspie Lesbos, czego efektem było powstanie komiksowego reportażu „De wachtkamer van Europa” (Poczekalnia Europy).



Pszczołojada muszę wreszcie kupić :<
6
Dział ogólny / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez death_bird dnia Dzisiaj o 20:11:04 »
Na dzisiaj chyba bez sensu jest wydawać Ruckę. Chłop sobie tak trochę w kulki pogrywa. On coś teraz w ogóle pisze? Bo "Lazarus" rozgrzebany, "BM" rozgrzebane. Nie wiem co on tam ma jeszcze odłożone ad acta, ale dopóki nie zacznie kończyć co zaczął to zamierzam omijać go na pewien dystans.
7
Komiksowe festiwale / Odp: Komiksowa Warszawa 23–26 maja 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez stachel dnia Dzisiaj o 20:02:25 »
Blanekts już od dawna na liście zakupowej sobie czeka, będzie okazja w końcu go kupić.
8
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alienus66 dnia Dzisiaj o 19:50:27 »
Batonika princessa na promocji kupie za to zawsze coś👍
9
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alexandrus888 dnia Dzisiaj o 19:48:27 »
To ja już chyba wolę "promocję" waneko ze zbieraniem kart kolekcjonerskich...
10
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Muad'Dib - pustynna kolekcja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alexandrus888 dnia Dzisiaj o 19:46:31 »
Konkretna dawka dobra. Godlewski chyba najbardziej mi się podoba :)
Strony: [1] 2 3 ... 10