Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - SkandalistaLarryFlynt

Strony: [1] 2 3 ... 137
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Superman
« dnia: Wt, 25 Styczeń 2022, 19:34:35 »
  Marvel zawsze sprzedawał się lepiej i na dodatek tlenu dają mu filmy. DC ma tylko Batmana i żywe dowody na przykładzie swojego konkurenta, że te komiksy się nie sprzedają, ale siedzi i twardo piłuje gałąź. Ktoś tam na samej górze powinien obejrzeć "Czyż nie dobija się koni" Sydneya Pollacka i przemyśleć czy to już nie ten czas.

2
Komiksy amerykańskie / Odp: Superman
« dnia: Wt, 25 Styczeń 2022, 17:46:14 »
 Może by nie musiało desperacko szukać nowych rynków, gdyby te komiksy nadawały się do czytania a nie tylko i wyłącznie do...właściwie do tego też się nie nadają, bo papier śliski. Ludzie ciągle lubią Supermana i Flasha, ale czy chcą ich oglądać na randkach ze sobą to ja powątpiewam. Na jednego nowego czytelnika odejdzie dwóch starych i to można powiedzieć o skutkach ich "Pride". Nie dość, że boleśnie im brakuje jakkolwiek utalentowanych autorów to jeszcze marnują tych co cokolwiek potrafią jak Taylor każąc im smarować takie pierdy.

3
Komiksy amerykańskie / Odp: Superman
« dnia: Wt, 25 Styczeń 2022, 17:27:07 »
  Napewno dowodzi tego, że jak DC chce to dalej wydawać to będzie musiało do tego dokładać. Pierwszy numer to wbrew przewidywaniom niektórych tutaj żaden hit sprzedażowy tylko porażka z połową egzemplarzy tego co popchnął Bendis, numer 3 to już połowa z tej liczby. Nic dziwnego, że tylko Batman się sprzedaje, kto normalny kupi komiks na którego okładce Superman całuje się z kolegą?

4
Na luzie / Odp: Figurki kolekcjonerskie
« dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 19:16:01 »
Batman kobiety zapomniał:


  Łezka się w oku kręci, stare dobre czasy kiedy Batman zajmował się straszeniem szumowin tych ze slumsów i tych ze szklanych wież oraz ochroną maluczkich którzy sami ochronić się nie mogą a nie skakaniem po 15 wymiarach w pościgu za kosmicznym Nazgulem i Jokerem, który cudownie rozmnożony niczym Żydzi i masoni zaczął odpowiadać za każdy występek na tej planecie.

5
  Pisząc jakichś założyłem, że każdy zainteresowany wie o co chodzi. Zresztą to i tak nie ma znaczenia, bo chodziło o to, żeby nie opowiadać bajek o komiksach których się na oczy nie widziało, zwłaszcza jak się nie klei takiego pojęcia jak "retcon".

6
  Bazyl przestań chrzanić o rzeczach których na oczy nie widziałeś i pojęcia nie masz, nie było Eddiego w "Śmierci Jean De Wolf", to jest postać z dupy wzięta właśnie w Spider-Manie Micheliniego i McFarlane'a to tam tylko tak napisali, że on brał udział w jakichś śledztwach.

7
Dział ogólny / Odp: Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« dnia: Nd, 16 Styczeń 2022, 01:59:51 »
Magazyny komiksowe budzą emocje...

   To nie emocje, to tylko prosty jak konstrukcja cepa człek ze swym prostym językiem i nienachalnie rzucającym się w oczy rozumem. Ktokolwiek bierze go na poważnie powinien mocno się zastanowić nad przewartościowaniem swojego życia.

8
Filmy i seriale / Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« dnia: So, 15 Styczeń 2022, 12:08:48 »
  Ja bym z chęcią powiedział, że mi głównie przeszkadza kolor jej buzi i włosów, ale nie powiem bo zaraz ktoś tu stwierdzi, że jestem rasistą. Tandeta chyba może być, o ile dobrze pamiętam to ona zaczynała jako naśladowczyni Batmana z kostiumem z maszyny do szycia a to zdaje się jakiś origin miał być.

9
 Już się tego Snydera nie czepiam, bo to co myślę na jego temat już powiedziałem, ale poważnie Detective Comics? Jezu, ale to był koszmarek  najgorszy Batman jakiego w życiu czytałem, z wyjątkiem rysunków rzecz jasna.

10
Nie wiedziałem, że jest jakiś termin i że głosy będą zliczane.

  Wiedziałbyś gdybyś chociaż raz spróbował przeczytać to co ktoś inny ma do przekazania zamiast skupiać się na pieprzeniu w kółko tych samych głupot i kolejnych próbach trollowania tego forum.

Nie wiem skąd zwycięstwo akurat Sentrego.

  Całe forum byłoby w szoku gdybyś wiedział. 20 lat czytania komiksów to zbyt mało czasami.

Tyle że to nie Geralt, a Piastun ze Starej Baśni Hoffmana w kreacji Daniela Olbrychskiego

   Ależ skąd, bliżej zdecydowanie do Geralta. Ten avatar to przypomnienie o dwoistości natury istot myślących (mniej lub bardziej).


11
Komiksy europejskie / Odp: Andreas
« dnia: Nd, 09 Styczeń 2022, 15:30:24 »
Taaaa...my z ojcem odrazu wiedzieliśmy, że to jest lipa.

12
Komiksy europejskie / Odp: Andreas
« dnia: Nd, 09 Styczeń 2022, 13:33:47 »
 Nie czytałem Koziorożca. Ale to kim w końcu był ten Rork? I ten zły?

13
Filmy i seriale / Odp: The Witcher [Netflix]
« dnia: So, 08 Styczeń 2022, 23:56:53 »
  Złe odniosłeś wrażenie Deathbirdzie high-fantasy to też masówa w stylu Dragonlace czy innego Forgotten Realms. Nie chodzi mi o to jak ktoś mówi, tylko ze względu na taki czysto techniczny punkt widzenia, zarówno epika jak i liryka Tolkiena stanowią większy skarb światowej literatury niż popkulturowy prosty w odbiorze Wiedźmin.
  "Black Sails" bardzo fajny serial raz, że z uwagi na koszty rzadko poruszany temat, dwa ze względu na całkiem oryginalny pomysł bazujący na stworzeniu prequela do "Wyspy Skarbów" Stevensona w którym wystąpią również realne, historyczne postacie. No i oczywiście Zach McGowan obok Madsa Mikkelsena mokry sen fanów Wiedźmina jako kandydat do obsadzenia tytułowej roli. Osobiście też sądzę, że byłby lepszym Geraltem niż Cavill, zresztą Mikkelsen również.

14
Komiksy europejskie / Odp: Andreas
« dnia: So, 08 Styczeń 2022, 22:45:39 »
Może mi ktoś wytłumaczyć  o co chodzi w Rorku? Zwłaszcza w zakończeniu.

15
Filmy i seriale / Odp: The Witcher [Netflix]
« dnia: So, 08 Styczeń 2022, 22:29:59 »
  Jeżeli chodzi o finezję to akurat zdecydowanie więcej jej u Tolkiena można znaleźć. Wiedźmin to taka nieco przaśna literatura, napisana prostym i jasnym językiem zrozumiałym dla każdego aczkolwiek bardzo sprawnie złożone to wszystko do kupy. Że już nie wspomnę o tym, że każda rzecz ze Śródziemia napisana przez JRR jest zupełnie inna od poprzedniej a wszystkie są doskonałe, Sapkowskiemu umówmy się tylko ten Wiedźmin wyszedł.

Strony: [1] 2 3 ... 137