Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - pikkier

Strony: [1]
1
Na luzie / Prośba o informacje i ewentualną wycenę komiksów
« dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 06:48:46 »
Witam, wszystkich szanownych forumowiczów. Konto na tym forum założyłem głównie z jednego powodu, a mianowicie chciałbym zapytać się Was o wycenę moich starych komiksów. Od lat nie siedzę już w tym temacie i obecnie nie mam zielonego pojęcia czy są one coś warte. 

Kiedyś za dzieciaka zbierałem komiksy głównie wydawnictwa TM-SEMIC takie jak Spiderman, Punisher, Batman itp. Miałem tego naprawdę pokaźna kolekcję, ale z biegiem lat część komiksów oddałem, część wymieniłem inne pogubiłem przy licznych przeprowadzkach itp. Ostatnio jednak sprzątając strych ze starych gratów trafiłem na dwa pudła swoich komiksów. Jest tam kilka Spidermanów, Batmanów innych komiksów oraz cała kolekcja Punishera od 1990 do 1997 r. Większość komiksów jest w bardzo dobrym stanie, może ze dwa posiadają klejone brzegi taśmą. 

I tu moje pytanie a zarazem prośba, ile realnie można liczyć za cały zestaw Punishera ? Domyślam się, że sprzedając na sztuki wyszłoby więcej, ale czy w ogóle jest obecnie popyt na takie komiksy i ktoś będzie zainteresowany zakupem ? 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,Konrad


Strony: [1]