Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 ... 38
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Studio Lain jol ;)
Śr, 06 Luty 2019, 21:09:19
1
Odp: Grant Morrison
Odniesienia do popkultury są podane w bardzo przystępny i niepozostawiający wątpliwości sposób
Tak jak np. w Azyl Arkham?

słownictwo również nie jest jakoś specjalnie wyszukane
Tak jak np. w Invisbles?

Najważniejsze dla mnie jednak, że lektura jego komiksów nie wymaga wcześniejszego przygotowania do tematu
Tak jak np. w Final Crisis?

Antari, przeczytaj czasem swoj post zanim klikniesz Wyslij wiadomosc.

Pn, 11 Luty 2019, 18:34:22
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Zobaczmy co gildia zaproponuje. Brak moderacji, śmietnik na forum, który się zrobił w ostatnim czasie to nie jest coś kuszącego.

Małe, proste zmiany, które tutaj wprowadzono od ręki też są plusem.

Jeżeli forum gildii ma być takie jak przez ostatnie kilka miesięcy, ale z włączoną rejestracją nowych użytkowników to nie przekonują.

Wt, 12 Luty 2019, 18:35:07
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Ja zostaję. Nie mam zamiaru funkcjonować na dwóch forach. Czasu było sporo, a zaangażowanie użytkowników było większe niż właścicieli. Dyskusja trwała od miesięcy i padały argumenty, które teraz pojawiły się, dlaczego tamto forum było cenne dla komiksiarzy.....a tu nagle okazuje się, że po "nie, nie, nie" jest "tak".
Wt, 12 Luty 2019, 18:36:22
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Ja zadomowiłem się już tutaj, jak to mówią nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
Wt, 12 Luty 2019, 18:38:28
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Powrot na forum gildii to jak powrot do bylej dziewczyny. Takiej co to zerwala, sie foszyla i miala nas w dupie, ale nagle sie jej odmienilo...
Wt, 12 Luty 2019, 18:39:55
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! DonT masz rację,nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody,obserwujmy Gildie i nie róbmy gwałtownych ruchów,teraz to nam się nie spieszy:)
Wt, 12 Luty 2019, 18:45:24
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
Powrot na forum gildii to jak powrot do bylej dziewczyny. Takiej co to zerwala, sie foszyla i miala nas w dupie, ale nagle sie jej odmienilo...

... a historia lubi się powtarzać ;)


Waszmościowie! Gildia potraktowała nas jak wyżej, a teraz mamy wrócić tylko dlatego, że "dziewczyna" stwierdziła, że jednak będzie to dla niej bardziej opłacalne? No bez jaj... ;) Za "biznesowe" uczucia to ja dziękuję... :P

Wt, 12 Luty 2019, 18:55:49
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! Śmieszne to, przez ostatnie kilka dni forum gildii praktycznie nie istniało, wszyscy wypowiadali się tutaj. Widać ktoś spanikował bo zobaczył ze cyferki się nie zgadzają i jest turbo mały ruch na gildii a ludzie jakoś z mostów nie skaczą bo zamykają forum.
Ja sam jedynie przeglądałem forum gildii przez jakieś 2-3lata czerpiąc jedynie wiedzę na temat danych komiksów, nigdy się nie wypowiadając, ale widząc tak fajna inicjatywę z komikspec'em, już pierwszego dnia założyłem konto. Fajne jest to ze to forum robią ludzie z zapałem i pasja do swojego hobby, a nie przysłowiowe 'corpo' któremu nagle cyferki się nie zgadzają bo ruch zmalał na stronce i panicznie podejmuje ruchy reanimacyjne.

Ja zostaje tutaj.

Wt, 12 Luty 2019, 18:56:57
1
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje! To nasze środowisko komiksowe jest tak głupie, że już dubluje samo siebie na okrążeniu.
Było sobie kiedyś jedno forum i wszyscy byli tam. Potem sporo osób walnęło focha i poszło najpierw w niebyt, a potem na Facebooka. Na tymże Facebooku założono sporą grupę, potem znowu był foch i ludzie uciekli do innej grupy. Następnie Gildia sfochowała i kazała "spieprzaj dziadu", bo zamknie, więc przenieśliśmy się na inne forum. I nagle Gildia twierdzi, że jednak nie, w sumie to jest spoko. I obecnie mamy dwie duże grupy na Facebooku i dwa fora. Burdel nad burdelami. Ja nie mam czasu wchodzić dziennie w cztery miejsca, bo może gdzieś pojawi się coś ciekawego. I nie mam też czasu czytać tego samego cztery razy, bo ktoś wrzuci dane info wszędzie gdzie się da. Ja potrzebuję jednego fajnego ekskluzywnego przybytku, gdzie mam wszystkie kurtyzany w jednym miejscu, a nie czterech dziadowskich burdeli, że tak sobie zażartuję.

Wt, 12 Luty 2019, 19:11:45
1