Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1] 2 3 ... 211
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Egmont 2019
Widze ze czesc ludzi poprzez przerwanie jak narazie tych dwoch serii inne tytuly a potem pan TK bedzie mowil ze cale DC sie slabo sprzedaje... tylko kto chce miec polowe w werdji polskiej a rrugoa po amerykansku.
Nie rozumiem tego zdania.

So, 09 Luty 2019, 11:22:05
1
Odp: DC Rebirth/Odrodzenie matkobosko, znacie przycisk "spoiler"?
Nd, 10 Marzec 2019, 02:56:28
1
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela To nie kolekcja ruszyła lawinę, a filmy ruszyły lawinę której częścią była kolekcja. Tutaj piewcy wielkości WKKM pomylili przyczynę ze skutkiem.
Nd, 10 Marzec 2019, 10:33:48
1
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów Zakupy w Centrum Komiksu wczoraj - wszedłem o 12, 12:11 komiks miałem już w plecaku.
Pt, 15 Marzec 2019, 09:59:12
1
Odp: Hachette
W sensie że zaczynaliśmy pierwszą 60-tką, potem było przedłużenie o kolejne 60 numerów, więc mogłoby się zakończyć na 60-tce trzeciej.
Troszke naciagane, bo chyba najpierw bylo przedluzenie do 100, zaraz do 120, a pozniej juz przestalem sledzic :) Tak czy inaczej 170 dobra liczba. Ladnie sie zaokragla w systemie dziesietnym. Jakby bylo w dwunastkowym to ladniej by bylo np. 192, zapisane jako 140 :P. Anglicy np. powinni skonczyc na jakiejs "pelnej" liczbie z systemu dwunastkowego!!!

Nd, 17 Marzec 2019, 16:53:22
1
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
I ciągle mam tą samą zagwozdkę od 3 lat. Dlaczego twardookładkowe Egmonty są droższe o 15-20% od takich samych wydań kolekcyjnych? Dalej nie wiem.
Tyle lat siedzisz w komiksach i nie wiesz, że jest coś takiego jak LICENCJA?
Licencja na wydania kolekcyjne obejmują olbrzymią liczbę tytułów, które będą wydawane w kilku krajach. Z tego powodu takie wydawnictwa jak Hachette, Eaglemoss czy inny Salvat podejmują rozmowy z oryginalnym wydawcą z zupełnie innego poziomu niż nasze rodzime Egmonty czy Muchy, dzięki czemu ostatecznie mogą dać korzystniejszą cenę finalną.
Poza tym podejrzewam, że sam w sam skład danej kolekcji mocno ingeruje oryginalny wydawca, przez co w kolekcji mamy sporo tytułów średniej jakości (nie mówiąc już o urywanych historiach), które nikt raczej by nie kupił. Natomiast taki Egmiont przede wszystkim "zgłasza się" do oryginalnego wydawcy z prośbą o wydanie konkretnego tytułu / serii, przez co cena licencji jest z pewnością wyższa.
Żeby było jasne: wszystko to napisałem w dużym uproszczeniu, tym bardziej że warunki umów licencyjnych są tajemnicą danego wydawnictwa.

Śr, 27 Marzec 2019, 08:48:14
1
Odp: Klasyka Marvela od Egmontu Na starym forum gildii było mu to pisane wiele razy, ale to wyjaśnienie nie pasuje do postawy 'Egmont to zło', więc 8elebryta tego i tym razem nie ogarnie. Szkoda twojego pisania.
Śr, 27 Marzec 2019, 10:26:55
1
Odp: Hachette Ja to mam nadzieje, że u nas maks dwie na raz będą wychodzić haha. Spider najpewniejszy pewnie. Jak się skończy SBM to kolejna ;) Deadpoola mogą sobie odpuścić kompletnie
Śr, 27 Marzec 2019, 22:45:09
1
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
"Cycat" z wiadomości od Merlina:
"Uprzejmie informuję, że mimo naszych starań nie udało nam się sprowadzić produktów: "Hellblazer. Tom 1" i "100 Naboi. Tom 5".
Niestety w związku z tym nie będziemy w stanie zrealizować zlecenia i zmuszeni byliśmy je anulować."

 :D
Odkryli, że sprzedali towar znacznie poniżej ceny zakupu i przy kilkudziesięciu egzemplarzach będą ostro w plecy, więc się z tego w ten sposób wycofują.

Cz, 28 Marzec 2019, 13:13:41
1
Odp: Kapitan Marvel
Cytuj
Musiałbym całkowicie ocipieć, albo ktoś by mi musiał dobrze zapłacić za tak totalną stratę czasu jaką jest oglądanie półtoragodzinnych recenzji czegokolwiek. Niczyja opinia mnie aż tak nie interesuje, szczególnie na temat ta tego średniaka.
Trafione w sedno, niestety takich YT recenzentów jest całkiem sporo. Poleca każda słabiznę, byle by było to z najlepiej MCU. Ich wiarygodność jest cienkimi nićmi szyta bo jak tu zawierzyć kolesiowi który za plecami ma regały pełne WKKM,SBM  itd itp Wiadomo ze tacy zawsze znajda plusy i będą naganiać towarzystwo: ,,Idzie bo wokanda ładna...'' ,,Idźcie bo wesoło...'' ,Idźcie bo nowy heros...'' i zwykle ,,Nie idźcie bo tam noc w DC''
Po kilku takich seansach kładę lachę na tego typu recenzentów i znafców, szkoda na nich czasu. Komiksy przecież do czytania czekają. A film tak czy siak się obejrzy, nie potrzeba rekomendacji żadnego icha Bloooba czy zasliniaczałego Maniaka :)

Cz, 28 Marzec 2019, 22:00:49
1