Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - nataliagk

Strony: [1]
1
Dział ogólny / Odp: Szukam komiksu
« dnia: Cz, 03 Wrzesień 2020, 12:06:45 »
Taak, to jest ten komiks - "Timothee Titan". Jestem szczęśliwa, że w końcu dzięki Wam udało mi się odnaleźć ten komiks. Dziękuję Wam wszystkim za pomoc i życzę miłego dnia:)

2
Dział ogólny / Odp: Szukam komiksu
« dnia: Śr, 02 Wrzesień 2020, 23:43:02 »
Dziękuję za odpowiedź, ale to niestety nie jest ten komiks. Nie kojarzę tej okładki, a bardzo interesuję się starożytnym Egiptem, więc na pewno zapamiętałabym ten motyw.
Coś mi się w pamięci kołacze i nie jestem tego na 100% pewna, ale coś mi się kojarzy, że motywem przewodnim tego komiksu był kosmos, ale głowy nie dam.

3
Dział ogólny / Szukam komiksu
« dnia: Śr, 02 Wrzesień 2020, 22:59:45 »
Witam wszystkich użytkowników. Proszę o pomoc.
Poszukuję komiksu z mojego dzieciństwa. Urodziłam się w 1984 r., a więc jest to prawdopodobnie komiks wydany po 1990 r. Pamiętam, że w tym komiksie młody chłopak oglądał telewizję i w pewnym momencie został wciągnięty przez tv do świata po drugiej stronie szklanego ekranu. Nie pamiętam żadnych innych szczegółów z tego komiksu, od wielu lat próbuję samodzielnie go znaleźć w Internecie, ale niestety do tej pory mi się nie udało.
Czy ktoś z Was kojarzy ten komiks i mógłby mi podać jego tytuł?
Pozdrawiam serdecznie:)

Strony: [1]