Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - elwis1982

Strony: [1]
1
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Nowy nabytek zakupowy
« dnia: Pt, 15 Maj 2020, 17:00:27 »
Też poluję na Second Chances i pierwszy tom Moencha i Jones. Ale nie ma nigdzie :(
Pierwszy tom Moencha i Jonesa udało mi się kupić w księgarni Muza w gdańsku za 160 zł, w innych punktach też widziałem.


2
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Nowy nabytek zakupowy
« dnia: Pt, 15 Maj 2020, 16:54:32 »
Skąd wytrzasnąłeś Second Chances? Świetne zakupy, sam mam wszystkie Caped Crusader i to fajne, klasyczne czytanie jest.
Second chances udało mi się dorwać na Olx za 120 zł miesiąc temu.


3
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Nowy nabytek zakupowy
« dnia: Pt, 15 Maj 2020, 16:52:18 »
Kusi mnie od jakiegoś czasu, żeby wziąć na spróbowanie któregoś z tych klasycznych Batmanów, szczególnie teraz przy darmowej przesyłce na atomie (o ile to jeszcze trwa). Co byś polecił na początek?

Na pierwszym miejscu na pewno poleciłbym Dark knight detective są to w większości historie, które wydawał u nas tm semic w latach 90 z rysunkami kochanego tutaj przez wszystkich Norma Breyfogla Później to już tylko run morrissona i część runu Snydera (w większości przez rysunki Capello) dostarczyła mi tyle radości co te historie. Caped crusader to tez cudowna rzecz tylko tutaj trzeba tez dokupić Last chances oraz Death in the family, które się w zbiorku nie znalazły odnośnie Neala Adamsa to scenariuszowo jest to straszna ramotka, ale za to rysunkowa perełka.

6
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Nowy nabytek zakupowy
« dnia: Wt, 07 Styczeń 2020, 15:45:01 »
Właśnie zbyt długie oczekiwanie na wydanie tego w języku ojczystym spowodowało te zakupy:). Brak wydania u nas runu Morrisona jest dla mnie totalnym nie porozumieniem.

8
Dział ogólny / Pochwal się swoimi pracami
« dnia: Wt, 06 Sierpień 2019, 23:17:53 »
Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum, więc wszystkich serdecznie witam kiedyś widziałem na innym forum podobny temat, a tutaj takiego nie znalazłem dlatego pozwoliłem sobie taki założyć. Wydaje mi się, że wielu miłośników komiksów bazgrać sobie coś tam i chowa do szuflady nie pokazując nikomu swoich prac z obawy przed krytyka, a jak wiadomo konstruktywna krytyka potrafi być naprawdę pomocna. Wydaje mi się, że to forum będzie idealnym miejscem dla wszystkich nas, którzy sobie coś tam tworzą i chcieliby posuchach opinii innych na temat swoich prac. Sam ostatnio stworzyłem krótka 5 stronicowa historyjkę z batmanem i jokerem w roli głównej, która chciałbym wam pokazać i oczywiście zachęcam do komentowania.https://imageshack.com/i/potXOE5Rj
https://imageshack.com/i/pmLerj7mj
https://imageshack.com/i/pm6yxcuFj
https://imageshack.com/i/pn45oxJ1j
https://imageshack.com/i/pngMwtL3j


Strony: [1]