Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Apasz

Strony: [1] 2 3 ... 52
1
Dział ogólny / Odp: Libertago
« dnia: Dzisiaj o 13:29:43 »
Nikt jakoś specjalnie nie psioczy na Szninkla, choć cena też delikatnie mówiąc za wysoka

ROTFL

2
Dział ogólny / Odp: Libertago
« dnia: Dzisiaj o 13:23:50 »
Myślę, że jakby u nas wydali takie "fajne" Thorgale (mnie się to wydanie akurat nie podoba) lub takie Incale za podobne pieniądze, to też byście psioczyli, że za drogo albo za tanio, że za duży nakład, albo za mały, że kolory mogłyby być inne, że napisy na obwolucie niepotrzebne, a gdyby ich nie było, to że powinny być, itp.

3
Kosz / Odp: Kolekcja Spider-Mana
« dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 15:27:30 »
No dobra, pandemia przycichła, świat powoli wraca do normalności, może i tu pojawi się jakiś promyk nadziei. Jak sądzicie? Kiedy byłaby szansa na start kolekcji?

4
Kosz / Odp: Sugestie na temat forum
« dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 15:25:51 »
Proponuję rozdawać bany za sugerowanie zamknięcia wątku o kolekcji ze Spider-Manem. To najfajniejszy wątek na forum.

5
Komiksy amerykańskie / Odp: X-Men
« dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 15:19:34 »
Ja z kolei jestem rozczarowany planami Muchy wydania AoA. Abstrahując od mojego indywidualnego gustu (nie lubię historii typu cofamy się w czasie, coś zmieniamy i zaczynamy mieć do czynienia ze straszną, alternatywną rzeczywistością, a potem cofamy się znowu i wszystko wraca do punktu wyjścia), to ta historia jest po prostu mocno przeciętna. No ale i tak to kupię, bo kupuję wszystko co X-Menowe, plus na zachętę dla Muchy, żeby wydali inne, o wiele lepsze historie z lat 90-tych i 2000-ych, o których już tutaj koleżeństwo wspomniało.

6
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal
« dnia: Wt, 26 Maj 2020, 14:40:56 »
Thorgal jak czystej krwi Atlantan nie wykazuje oznak długowieczności :)

No jak to nie? Wygląda niemal tak samo, jak w latach 70-tych.

7
Komiksy europejskie / Odp: Aria w integralach
« dnia: Pn, 18 Maj 2020, 12:56:57 »
Oj tak, to byłaby świetna pozycja! Brałbym!

8
Zakupy / Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« dnia: Śr, 13 Maj 2020, 23:22:30 »
Ja to w ogóle żyję chyba w innym świecie i was nie rozumiem. Zamawiam sobie w Gildii i Bonito, bo są to solidne firmy, które bez problemu realizują wysyłki i komiksy pakują solidnie. Bo dla mnie głównym kryterium wyboru jest nie cena, a jakość. Nie tylko w przypadku księgarni internetowej, ale w każdym aspekcie życia. A chytry zawsze traci dwa razy - chcecie mieć tanio, to się bujajcie potem z reklamacjami i niekompetentnymi pracownikami infolinii. Tylko czemu się potem dziwicie, że dostajecie adekwatną do kosztów obsługę klienta?

9
Zakupy / Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« dnia: Śr, 13 Maj 2020, 17:41:59 »
akurat zawsze kupuje w bonito bo mam punkt odbioru niedaleko - zamówiłem wyjątkowo w nieprzeczytane bo mieli taniej druune. pozycje z egmontu byly na zbliżonym poziomie rabatu - kolo 30%.

sprzedają "po taniości" i z fatalną jakością obsługi. jestem niezadowolony, wiec wylewam żale na forum. inni to czytają i zamawiają w innej księgarni. tak to działa?

Nie. Nikogo twoje żale nie obchodzą. Oczywiście zaraz ktoś napisze, chcąc mi zrobić na złość, że jego obchodzą, ale to nie będzie prawdą. I łatwo to będzie udowodnić, wskazując chociażby omawiany tu niedawno casus Livro.pl, w stosunku do którego na forum pojawiło się mnóstwo negatywnych recenzji, a ludzie mimo to i tak kupowali, a potem przyłączali się do narzekania. Ale wracając do głównej myśli - wylewając swoje żale nie przyczyniasz się w żaden sposób do konstruktywnej, merytorycznej dyskusji, a jedynie zaśmiecasz nimi forum. I to jest w sumie myśl ogólna, bo na tym forum niestety jest bardzo dużo wylewania żali, które utrudniają wychwycenie wartościowej informacji - w tym i w innych wątkach.

A wystarczyło swoją recenzję sklepu zmieścić w jednym poście, zamiast w kilku. Nie wspominając już o tym, że istotnym i wartym podkreślenia faktem w twoim narzekaniu jest zwrot pieniędzy, który otrzymałeś, a który być może komuś umknął w morzu twoich żali. Czyli wszystko odbyło się zgodnie z prawem i etyką biznesową. Jeszcze tylko napisz ile czasu minęło od zgłoszenia chęci odstąpienia od umowy do faktycznego zwrotu? Czy udało im się przypadkiem zmieścić w ustawowych 14 dniach?

Nie Apaszu, najlepszy były program komiks +  :)

DEJ!!!!

10
Zakupy / Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« dnia: Śr, 13 Maj 2020, 16:33:07 »
@apasz - opóźnienia i wirus, spoko wszystko rozumiem. to czego nie toleruję to oszukiwanie i niekompetencja / bałagan - pan z infolinii zarzekał się że komiksy są w drodze itd., będą wysłane w piątek. po kolejnym tygodniu dostaję maila co będzie do mnie wysłane i z tego wysyłają tylko 2 pozycja a nie 4. o zwrot pieniedzy też musiałem prosić telefonicznie bo "nie dostali maila" że proszę o anulowanie zamówienia na które czekam 2 tygodnie. no i to co mnie dobija - komiksy niedostępne a można je było cały czas zamawiać z dostępnością 48h

No tak, bo najlepiej gdyby towar był pół darmo, wysyłka darmowa, a obsługa klienta na poziomie Wersalu... Niestety tak się nie da, jeśli kupujesz po taniości, to musisz się liczyć z niedogodnościami, bo nikt do biznesu dopłacał nie będzie, a jak oferuje konkurencyjne ceny towaru, to musi oszczędzić na czymś innym, np. na pensjach, co z kolei przekłada się na poziom kompetencji pracowników. Kurcze, naprawdę tak trudno jest ogarnąć proste zasady działania rynku?

11
Dział ogólny / Odp: Sideca
« dnia: Śr, 13 Maj 2020, 12:42:00 »
Sideca żyje! Superancko! Możecie znów składać przedpremierowe zamówienia i od razu je opłacać :)

12
Zakupy / Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« dnia: Śr, 13 Maj 2020, 12:35:17 »
finał przygody z nieprzeczytane - dostałem zwrot za anulowane zamówienie i za pozycje niedostępne w tym zamówieniu które otrzymałem. usunąłem konto z serwisu, przy okazji wywaliłem konta z innych księgarni internetowych z tej grupy czyli mestro i merlin.

Krwawe rozwiązanie. Myślę, że grupa już się po tym nie podniesie. A może lepszym pomysłem byłoby usunięcie kont ze wszystkich polskich księgarni internetowych? Zemsta byłaby wtedy totalna!

13
Kosz / Odp: Libertago
« dnia: Wt, 12 Maj 2020, 12:23:35 »
Troszkę drażniące jest że wchodzę na tematy jakie mnie interesują ciekaw nowych informacji i nie widzę nic poza tym samym marudzeniem tych samych osób. I to nie tylko tutaj , ale także w kilku innych działach. Chyba dlatego rzadziej tu zaglądam.


Szkoda że tak się dzieje w kilku interesujących tematach bo zauważyłem sam po sobie że przez to „polskie narzekanie” sam rzadziej odwiedzam forum.

To teraz możesz powoli zacząć rozumieć, dlaczego niektóre osoby nie traktują tego miejsca poważnie, tylko z użytkowników forum kręcą sobie bekę i turlają się ze śmiechu, gdy ci podchodzą do rzeczonej beki w sposób niezwykle personalny.

Naturalnie nie mówię o sobie, żeby nie było wątpliwości. Ja tu zaglądam ze względu na szalenie wysoki poziom merytoryczny dyskusji, a przy tym lubię bezinteresownie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zwłaszcza z osobami mniej inteligentnymi i mniej zaradnymi życiowo :) 

14
Dział ogólny / Odp: Libertago
« dnia: Pn, 11 Maj 2020, 12:51:13 »
Kurde jakoś to tęczowo wygląda na półce......  :-\

15
Czy nagłaśniana była Panu sprawa że (prawdopodobnie) pracownicy jednej z poznańskich drukarni, wyprzedają na "lewo" Wasze komiksy i czy Pan jako wydawca zamierza podjąć jakieś kroki żeby zakończyć ten proceder?

O co chodzi?

Strony: [1] 2 3 ... 52