1
Dział ogólny / Odp: Kurc
« dnia: Wt, 11 Listopad 2025, 10:24:45 »(...) w książce Barbarella dorobiła się biustonosza.Teraz wiemy, dlaczego część ludzi nie kupiła książki Toeplitza.
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
(...) w książce Barbarella dorobiła się biustonosza.Teraz wiemy, dlaczego część ludzi nie kupiła książki Toeplitza.
Nie zauważyłeś ważnego elementu, czyliZauważyłem.na końcu wypowiedzi, oraz do kogo ta wypowiedź była kierowana.

Przecież wszyscy już mają Żbika, kupili za 10 zł od Ongrysa.

Thorgal" czy "Asteriks" to są na tyle popularne serie w Polsce, że mogą być jednocześnie wydawane dwie czy nawet trzy edycje skierowane do innych grup odbiorców.https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/komiksy-disneya/msg326918/#msg326918
To trochę tak jakby np. za 2 czy 3 lata wystartowała kolekcja Barksa, ale w formacie "Giganta" (...). Czyli dostalibyśmy 100% tych samych komiksów, ale w innym formacie i cenie. Wówczas, choć kolekcja składałaby się w 100% z reprintów, to nikt tutaj by nie narzekał, że coś takiego istnieje.

No i co się czepiasz, wolny rynek jest, niech pisze jak chce.No i co się czepiasz, wolny rynek jest, niech pisze co chce.
No a to nie jest tak, że Gildia już kupiła te 100 szt. i ma je w swoim magazynie?Jeśli tak to spoko.

*Powiększona, kolekcjonerska wersja albumu w eleganckiej, tłoczonej oprawie prezentuje samą kreskę komiksu.
