Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Pawel.M

Strony: [1] 2 3 ... 19
1
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Nowy nabytek zakupowy
« dnia: Dzisiaj o 17:12:18 »
Lordzie, nie wiem czy ten D.O.D.O. Cię nie rozczaruje. Mnie to nie porwało. Ale Simmons paluszki lizać :D

2
Nie mam dziś poczucia humoru - korzonki mnie nawalają, a jeszcze muszę popracować na siedząco, więc jestem w nastroju "bez kija nie podchodź" :)

3
Robisz złośliwe domysły przy zerowej wiedzy. Nie poczułem się urażony, po prostu nie lubię takich erystycznych zagrywek.

4
Drogi Szeszaku, nie mam zamiaru ci się tłumaczyć z mojego życia. Tyle tylko, że zaczynasz robić brzydkie ad persom, być może kompleksy pantoflarza...

Rodzina - szczyt marzeń, zapychać na usmarkane bąbelki i panią, przed którą muszę ukrywać swoje wydatki... O, rany, teraz rżę jak kuń :D

Ale abstrahując od moich poglądów na rodzinę, i tak uważam, że jeśli dorosły człowiek ukrywa przed drugim dorosłym człowiekiem, że zrobił sobie radochę za parę groszy - to jest coś nie tak co najmniej z jednym z tych ludzi. Nigdy mi do głowy nie przyszło kogoś rozliczać z wydatków, ani też mnie nikt nie rozliczał.

5
W większości są byłe, bo ja tak zadecydowałem. Natomiast nie ogarniam dorosłych ludzi, którzy muszą ukrywać, że sprawili sobie jakąś przyjemność.

Co do skuteczności to zależy czego od życia oczekujesz. Ja jestem bardzo skuteczny w zabieganiu o święty spokój. To mój życiowy priorytet: mieć dużo wolnego czasu i święty spokój, bo mam jedno życie i nie będę go marnował.

6
Jezu, Wy to macie problemy... Mnie żadna z byłych żon i konkubin nie odważyła się krytykować za zbyt duże wydatki w segmencie "kultura" (a i tak są byłe) :D

7
Dział ogólny / Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« dnia: Dzisiaj o 07:51:30 »
Eguaroc
Zaryzykuję tezę, że komiksiarze też czytają mangi, ba, że mangi to też komiksy :D

8
Dział ogólny / Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 21:42:44 »
A co to, jakieś pornosy będą wydawać  :)
Na początek hentaie, ale ponoć inne mangi też mają w planach.

Jak dobry wpływ? Na bonito zamiast taniej to zredukowany rabat  >:( ,później jeszcze wybory sparaliżują Pocztę Polską i kilka miesięcy bez nowych komiksów....
A kto jeszcze korzysta z Bonito i Polskiej Poczty :D

Nikt tego nie napisze wprost a na pewno nie ktoś z wydawnictw ale deal jest prosty - wyciągnąć kasę od ludzisków, póki ją jeszcze mają ;)
Ale jednak co innego wyciągać, jak firma już działa, a co innego teraz wchodzić na rynek. Odważnie.

9
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 21:17:00 »
history
Tej, na przyszłość rozsyłaj takie newsy na PW - tylko nie pomyl się i do Gluty nie wyślij :D

10
Dział ogólny / Odp: Wpływ koronawirusa na rynek komiksowy
« dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 21:12:23 »
Z tego co widać, to chyba wpływ koronawirusa na rynek komiksowy jest bardzo dobry. Dopiero co było o nowym wydawnictwie Lost In Time, a teraz kolejne:
https://wydawnictwo-akuma.pl/
Mangi - hentaie mają wydawać.

11
Wreszcie znalazłem space operę, która nie obraża inteligencji szympansa. Ale zawdzięczamy to li tylko i wyłącznie pisarskim umiejętnościom autora, bo z kolei elementy użyte do budowania wiele nie odbiegają do tego, co nam pokazał grafoman B.V. Larson.
https://seczytam.blogspot.com/2020/04/john-scalzi-wojna-starego-czowieka.html


12
O stronie i forum / Odp: Sugestie na temat forum
« dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 12:09:51 »
zostały pokasowane tematy, w których był największy burdel.
Wczoraj widziałem, że przedstawiciele naszej prawicy dzielnie próbowali przeszczepić te dyskusje do innych wątków. Procentów nie było.

13
O stronie i forum / Odp: Sugestie na temat forum
« dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 12:05:07 »
Żeby było jasne - nie mam pretensji o bana, mam pretensje o różne potraktowanie uczestników awantury, przy czym prowokator, który ją wywołał nie został de facto ukarany (krótkiego banika dostał za inne występy).

14
O stronie i forum / Odp: Sugestie na temat forum
« dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 12:02:33 »
xanar
Nie musisz się wypowiadać, jak nie masz nic do powiedzenia na temat, tylko ad personam - własnie już w takim momencie moderator powinien reagować, a nie hodować awanturę.

parsom
Tym bardziej, że od roku uczestniczę tu w dyskusjach i wcześniej nigdy nie złamałem regulaminu w -przeciwieństwie do paru notorycznych łamaczy, którzy są traktowani nader pobłażliwie. Jeszcze raz: awantura zaczęta przez Apasza. Bany:
Ja - tydzień (od razu 65% - za jeden występ).
Apasz - zero.

15
O stronie i forum / Odp: Sugestie na temat forum
« dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 11:09:22 »
w końcu zareagowałem zniewagą wzajemną i w odpowiedzi otrzymałem nieadekwatny poziom ostrzeżenia.

Gwoli przypomnienia. W tamtym wątku toczyła się może ostra, ale cywilizowana dyskusja. Apasz w niej nie uczestniczył do pewnego momentu, więc i też nikt do niego nic nie pisał. I pierwsze wystąpienie Apasza - do mnie:
Cytuj
A Pawel.M to wyjątkowo zabawny typ. Na pewno siedzi zabarykadowany w domu i robi pod siebie ze strachu czytając te wszystkie newsy w internetach. Dla niego świat już się skończył  ;D
Podkreślę jeszcze raz - to jest odzywka niczym nie sprowokowana.

Teraz dziękuję moderacji, że w swej nieskończonej mądrości uznała, że sprawiedliwym będzie zbanować mnie na tydzień a a Apasza wcale. Owszem Apasz dostał bana, ale nie za to, dopiero po recydywie. Aż jednodniowego. Słuszne to i sprawiedliwe.

Moderacja tłumaczyła mi, że bana dostałem za dwie dyskusje, druga w wątku o gospodarce, tylko że wcześniej za gospodarkę nie dostałem nawet 1%, a do tego inni uczestnicy tamtej dyskusji też do dziś procentów nie dostali, a i z ich strony leciały teksty typu:
Cytuj
Czy Ty jesteś psychiczny?

Więc tak szczerze, moderacja tu jest pod psem - anemiczna i niesprawiedliwa. Przy czym osobom o poglądach skrajnie prawicowych wolno więcej. Mnie taka moderacja jest niepotrzebna, to już wolę ring wolny.

Strony: [1] 2 3 ... 19