Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - stempel

Strony: [1] 2 3 4
1
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 14:25:15 »
Kupiłby, coś bezpośrednio u wydawcy tj. w Marginesach, jednakże koszty przesyłki - 16 zł paczkomat i kurier, a prawie 18 za list polecony - niweczą sens takiego zakupu, a szkoda.

2
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« dnia: Pt, 14 Luty 2020, 21:28:52 »
Udało mi się zamówić około 10 paczek 8).
Ja załapałem się na 7 zamówień

3
Dział ogólny / Odp: Kultura Gniewu
« dnia: Pt, 14 Luty 2020, 20:39:47 »
Tak, w kolorze. Swego czasu mówili, że po albumach będzie integral.

OO to rozumiem :)

4
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« dnia: Wt, 14 Styczeń 2020, 11:33:03 »
Tylko że mechanizm dotyczy całej oferty sklepu, komiksy są ułamkiem oferty. I może komiksiarze bardziej ciułają każdy grosz, jednak sklep bardzo dobrze wie na co łapią się ludzie.
Oczywiście komiksy są ułamkiem oferty jednakże myślę, że zwykły klient raczej nie zagląda na ich stronę firmową, a jedynie zakupy robi w księgarniach internetowych i wówczas faktycznie takie myśli mają szansę na powodzenie jak ktoś na bieżąco nie obserwuje rynku. Komiksiarze nie ciułają, a racjonalnie gospodarują posiadanymi środkami finansami,  aby mieć więcej dobra na półkach

5
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« dnia: Wt, 14 Styczeń 2020, 10:26:57 »
Myślę, że lepiej od ciebie wiedzą na co "łapią" się ludzie.
No ja bym z tym polemizował albowiem widziałem, już wielu mistrzów twórczej kreacji swojej pracy, których efekt ostatecznie był więcej niż mierny. Oczywiście są osoby, które się na tą " wyjątkową" ofertę skuszą jednakże większe grono osób zaglądających na stronę Egmontu to klienci potrafiący liczyć i dokonujący więcej niż sporadycznych zakupów , więc takie działanie bardziej odpycha niż przyciąga. No ba ale jak to bywa są takie promocje i inne promocję

6
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 20:54:40 »
Tylko szkoda że ceny od razu w górę...
I to jest właśnie przykład ludzkiej głupoty - czy oni tam nie wiedzę, że ludzie umieją liczyć i nie łapią się na puste hasła - WYPRZEDAŻ, PROMOCJA? Darmowa przesyłka - ok, ale wczoraj była zniżka 25%, a dziś 15%, co daje jasny wniosek, iż przy zakupie kilku pozycji więcej zarobią na darmowej wysyłce, niż przy zaoferowaniu wyższego rabatu. Dla mnie to strzał w kolano, no ale kto tam tych speców od marketingu rozumie... ;)

7
Zakupy / Odp: "Hejt na Livro" Ankieta dotycząca zakupów w Livro.
« dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 20:51:12 »
Trzy albo cztery razy robiłem zakupy w Livro i faktycznie jest to loteria, raz się uda, a raz nie ;) Najbardziej jednakże dla mnie wkurzające jest podejście bok-u, które nastawione jedynie na zwrot kasy, a nie wymianę uszkodzonych pozycji. Jak dwa razy reklamowałem (ewidentnie wysłali uszkodzone pozycje) i prosiłem o wymianę to dostawałem bełkot, o tym, iż jest to nie możliwe, bo pozycja jest niedostępna na magazynie, a to że widnieje jako dostępna na stronie to różnica między stanem rzeczywistym, a cyfrowym :o Żenada z ich strony w tym zakresie. Na dzień dzisiejszy nie mam zamiaru tam szukać okazji, jednakże jak coś mnie kiedyś skusi i w szaleństwie to zrobię i znowu usłyszę taki bełkot to maznę gdzieś skargę, aby jakiś  ukoik pierdyknał, im karę za to, że olewają w sposób bezczelny prawa konsumenta (to kupujący bowiem w procesie reklamacyjnym wskazuje sposób w jaki jego reklamacja powinna zostać zaspokojona!).

8
Dział ogólny / Odp: Wydawnictwo Ongrys - seria do wydania w Polsce
« dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 20:44:11 »
A ja myślę, że ludzie zgłaszali propozycje na odwal się i głosują na odwal się.
Skoro w wyborach parlamentarnych część elektoratu głosuje dla beki, to czemu nie miałaby tego robić w jakimś plebiscycie komiksowym?

Myślę, że każda osoba zgłaszająca swoje propozycje wybrała takie pozycję, które sama chciałaby kupić, i jak to bywa są różne gusta, a więc dlatego pojawiło się wiele, różnych propozycji. Uważam, iż należy się tylko z tego faktu cieszyć, albowiem to pokazuje jaka jest skala zainteresowań jak i potrzeb do spełnienia :) Co zdecyduje Ongrys, to zdecyduje i my będziemy mogli to zaakceptować, lub nie - przymusu nie ma. Na pewno ktoś będzie zadowolony, a czy będzie garstka takich osób, czy ogół to życie to pokaże. Ja bym tylko chciał, iż jak coś będzie wydawane przez Ongrysa jako kontynuacja to fajnie byłoby, aby spojrzał, czy w obiegu są dostępne wcześniejsze części, gdyż wydanie takiego Wielkiego Martwego tylko jako tom 7 i 8, jest dla mnie bezsensu jak powszechnie dostępne są tylko dwa pierwsze tomy (i to drugi czasami jest, a czasami znika) więc mało kto nowy kupi tom 7 i 8 jak nie będzie miał możliwości kupienia całości.

9
Dział ogólny / Odp: Ongrys
« dnia: Nd, 22 Grudzień 2019, 22:32:15 »
Pewnego razu we Francji
Blake et Mortimer
Gil Jourdan
L'armée de l'Ombre
Prince Vaillant
Airborne 44
Bruno Brazil
Gaston
Lefranc
alix

10
Dział ogólny / Odp: Studio Lain
« dnia: So, 21 Grudzień 2019, 23:56:25 »
na fejsie filmik z naszego wydawnictwa :)

https://www.facebook.com/StudioLain/videos/464045107641713/

Jakoś Dreed nigdy nie był w kręgu moich zainteresowań, to dziś skuszony filmikiem dokonałem zakupu Bezprawia  :) No i jest mój pierwszy komiks od Was, liczę na to, że mnie nie zawiedzie ;) 

11
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« dnia: Cz, 12 Grudzień 2019, 12:40:16 »
A był w nocy ?
Nie. Próbowałem po północy i nad ranem i klops...

12
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« dnia: Śr, 11 Grudzień 2019, 09:45:43 »
Nie działało wcale.
Nie działało ani nie działa

13
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« dnia: Śr, 11 Grudzień 2019, 09:22:17 »
Chyba dziś w ogóle promocja blika nie zaskoczyła, a liczyłem na to, że uda się ją połączyć z darmową wysyłką bo chciałem Vasco kupić. Szkoda

14
Zakupy / Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 22:15:13 »
Dostałem zamówienie z Livro (w takim stanie jak na zdjęciu), 2/5 zamówień dostałem w takiej kopercie, kurier mnie się pytał czy nic się nie zgubiło.
(....)
Także ja nie wiem co trzeba zrobić, żeby dostać zapakowane tak jak to niektórzy tutaj opisują (folia bąbelkowa itd.) 

Dziś dostałem podobnie wyglądająca przesyłkę - jeden komiks twardy przeżył, a w miękkiej okładce - poobijane rogi, kanty. Masakra.
Dostałem tez zamówienie z Manady i generalnie byłoby by super gdyby nie trafiony jeden z Kaczogrodów - w dwóch miejscach na obu stronach kantów okładki wgniotki, plus zgnieciony róg. Ewidentnie w takim stanie zapakowali komiks, bo pakowanie świetne. Email wysłany z prośba o wymianę, ale na razie cisza, brak odpowiedzi - albo mają dużo zamówień, albo lecą w kulki. No cóż zobaczymy jak to będzie wyglądać, ale jeśli do poniedziałku będzie cisza to zwracam całe zamówienie i tyle.

15
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« dnia: So, 23 Listopad 2019, 21:50:04 »
Jeśli była w sklepie darmowa wysyłka, to się bardzo opłacała, a jeśli trzeba było dopłacić za nią to w sumie też nie było tak źle np. w Mandadzie kaczki mi wyszły praktycznie po 27 zł :), a dziś zakup w livro to 47 zł za wujka sknerusa don rosy plus z archiwum wróblewskiego 47 zł, czyli też całkiem nieźle :) Wstrzymałem się jednak z zakładaniem kolejnych kont, aby zobaczyć, co będzie na bf, bo z takich pilnych rzeczy to mam może jeszcze z 30 pozycji, ale rozkładam to czasowo, bo może będzie jeszcze lepsza okazja :)

Strony: [1] 2 3 4