Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Leyek

Strony: [1] 2 3 ... 213
1
Dział ogólny / Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« dnia: Dzisiaj o 22:29:02 »


Ten ściekowy jest świetny, uniwersalny.

2
Dział ogólny / Odp: Kultura Gniewu
« dnia: Dzisiaj o 18:17:41 »
Z Twittera KG:

Cytuj
U nas "Acting Class" Nicka Drnaso w przyszłym roku, ale od czerwca dostępny jest debiut autora - "Beverly"!

3
Na luzie / Odp: Zdjęcia z Webba
« dnia: Dzisiaj o 01:10:20 »

4
Dział ogólny / Odp: Crowdfunding
« dnia: Śr, 10 Sierpień 2022, 15:39:56 »
Takim czymś na powitanie:to bardziej odstraszają niż zachęcają do wsparcia. Przykładowe strony nawet ujdą, choć na ostatniej to komputerowe cieniowanie znów odstrasza.
Za to progi wymyślone tragicznie - 100 stronny komiks B5, w miękkiej okładce z przesyłką - 79 zł. A potem pododawane jakieś śmiecie (koszulka, torba, kubek, jasiek (!!), pocztówki) nikomu nie potrzebne.
Jedyny sensowny próg to ten za 399 zł z rysunkiem, ale z tym wszystkim barachłem to szkoda brać. Za jakieś 200-250 zł pakiet rysunek + komiks to bym nawet pomyślał czy nie wziąć tak dla wsparcia inicjatywy.

5
W ramach ciekawostki - w amerykańskim Walmarcie taki gratis - raczej ekskluzywny tylko dla nich:
6
Dział ogólny / Odp: PolishComicArt.pl
« dnia: Śr, 10 Sierpień 2022, 14:12:08 »
Comments are turned off.   8)

Milczenie jest złotem ;)

7
Lego nie musi Chinczycy juz sie tym zajeli, tutaj np nowa ladna wersja portu zolnierzy czerwonych.

Fajne, ale jak za zapewne projekt ukradziony z jakiegoś MOC-a, bez figurek to ładnie pojechali z ceną - znalazłem za ponad 2.800 zł (za raptem 5,5 tys klocków).

8
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Nowy nabytek zakupowy
« dnia: Wt, 09 Sierpień 2022, 19:34:38 »
Ostatnie Muchy + Wilq + różności z Gildii:

KiK 4 + parę zaległości z ChodnikaLiterackiego:
9
Archiwalne to bez sensu tak jak Ci pisał już @nori. Ale remake'i tych wszystkich zestawów sprzedawałyby się jak świeże bułeczki. Coś w stylu jak teraz niby mają wyjść te nowe zestawy Indiany nawiązujące do starszych.

10
Dział ogólny / Odp: Non Stop Comics
« dnia: Wt, 09 Sierpień 2022, 14:05:17 »
Miasto Wyrzutków to jedna z najlepszych rzeczy jakie do tej pory wydał NSC, więc zakup obowiązkowy. Już się nie mogę doczekać nowej opowieści w tym świecie :)

11
Marzenie z dzieciństwa po ponad 30 latach spełnione ;)Olbrzymie to pudło jest, dla porównania fankofon A4 na twardo. A waży dobre parę kilo też.

Z pakowaniem też stanęli na wysokości zadania. Osobny karton, idealnie dopasowany, boczki dodatkowo zabezpieczone.Otworzę pewnie jutro, bo obiecałem młodym, że razem zobaczymy co tam w tajemniczym kartonie było :)

12
Szwagier dzisiaj był w Warszewie w Lego Storze, przyszedł 20 minut przed otwarciem i już był 16 w kolejce. Niestety nie udało mu się kupić dwóch egzemplarzy, ale jeden jest, do tego z gratisami: kryjówką i akcesoriami pirackimi.

Nie sprzedawali po 2 szt.? Swoją drogą ładne combo wyrwał, bo internetowo kryjówka się skończyła chwilę przed wejściem piratów, ale szkoda, że 1 szt.
Mój zamek dziś przyszedł do domu rodziców, pod wieczór po niego podskoczę, zobaczymy w jakim stanie dotarł. Brałem zamek + gratisowo kryjówka i breloczek do kluczy z programu VIP i podobno w 2 paczkach to przyszło, to może jednak zamek jakoś lepiej fabrycznie pakowali :)

14
Dział ogólny / Odp: Timof Comics
« dnia: So, 06 Sierpień 2022, 12:09:12 »
Stawiam tak - Timof dostaje dopłate z konsulatu czy innej tam organizacji kulturalnej z Portugalii. A ci Portugalczycy mają przykaz, żeby promować fado i sugerują takie tytuły, ew. za takie tytuły jest większa dopłata :)

15
Dział ogólny / Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« dnia: Cz, 04 Sierpień 2022, 19:22:07 »
@turucorp no ale obecnie w naszym Państwie to co robi marszand to jest właśnie wzorzec :) Przykład idzie z góry.

Strony: [1] 2 3 ... 213