Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - isteklistek

Strony: [1] 2 3 ... 40
1
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Nowy nabytek zakupowy
« dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 17:16:25 »
Zakupy mix z MVM i AZYLU, wszystko igła2
Komiksy amerykańskie / Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 10:52:31 »
Już jest, teraz czekać na dostawę do nas :)


3
Zakupy / Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 14:25:10 »
Udało się cały zestaw z mixa zaklepać. Meil informacyjni jakoś krótko po odpaleniu oferty, czyli po 20 ... trochę drżałem, że coś pójdzie nie tak, ale okazało się, że gość ogarniający AZYL dał radę i to nawet po godzinach za co należą mu się podziękowania, że nie czekał do następnego dnia.

Wystarczy zobaczyć najnowsze zdjęcie z paletami kartonów - tego jest mnóstwo. Ciekawe, czy jeżeli AZYL będzie ogarniał dostawy z USA, czy wrócą do współpracy z małymi wydawnictwami, a wtedy można by się załapać na rarytasy od FLESK, które dostępną są tylko w ich sklepie.

4
Zakupy / Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 12:33:04 »
Ceny trochę spadły, dosłownie kilka złotych każda pozycja - zawsze coś, a więc trzeba czekać do 20 aż najnowsza dostawa będzie umieszczona na stronie sklepu. Jeżeli chodzi o niespodzianki są 2, ciekawe, czy będzie coś więcej.

PS> Nie anulowali mi mojego zamówienie mix oferty, ale ciągle czekam na wiadomość.

5
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Black Label
« dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 12:18:56 »
"Harleen" jest specyficznie zrobionym komiksem, bo orgin jest opowiadany przez główną bohaterkę z perspektywy lat, gdzie wiele rzeczy jest pomieszanych i przefiltrowanych przez jej fantazję, oczekiwania, lęki i marzenia" - widać to, gdy pierwszy raz wchodzi do Arkham przez bramę, gdzie padają charakterystyczne cienie, czy też we wspomnieniach podczas rozmowy z Dentem.

6
Zakupy / Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« dnia: Śr, 27 Maj 2020, 14:44:38 »
3. Punkt to mistrzostwo - w czym ma pomóc? W noszeniu paczek do magazynu.

7
Zakupy / Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« dnia: Śr, 27 Maj 2020, 11:25:49 »
Tylko trudno zrozumieć ich zachowanie, bo ja rozumiem, że ktoś napiszę, że chce kupić zeszyty i jest kolekcjonerem, więc zależy mu na najlepszym stanie więc chce zdjęcia przodu, tyłu i każdego rogu (jak miałem wysyłać do grandowania, to takie fotki miałem wysłać) i po przysłaniu zdjęć klient piszę, że zdjęcia są nieostre, słabej jakości i chce jeszcze raz - jestem w stanie zrozumieć, że ktoś mogliby wtedy kręcić nosem jakby mieli tak cykać zdjęcia kilkudziesięciu zeszytówek. Ale ile jest takich klientów? Pewnie jakbym miał płacić za wariant 350 zł., to pewnie bym o takie coś poprosił.

Jedni i drudzy wrzucają filmiki, zdjęcia na fb i to całkiem sporo, ale jak do nich napiszesz, że chcesz zdjęcia stanu to już jest problem. A przecież oni są w tym samym miejscu, drzwi w drzwi ... i tworzą sztuczne problemy. Jednak lepiej pisać, że to konkurencja jest problemem, a nie oni. Ja pamiętam doskonale jak ludzie, którzy pomagali w zakupie z MVM byli pomocni - telefon, że jest tyle i tyle sztuk, że przejrzą najlepszy stan, a po wybraniu prześlą zdjęcia, czy chce zakupić, a później szczegółowe informacje o przesyłce, fotki z nadania, pancerne pakowanie ... a mogli mieć na to wyłożone, a zależało im pewnie bardziej niż mi na stanie :) i na dodatek nic za to nie chcieli, bo chcieli tylko pomóc i to jest dziwne, że [f(r)]andomy z neta są bardziej pomocni niż pracownicy sklepu.

8
Filmy i seriale / Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« dnia: Śr, 27 Maj 2020, 11:19:33 »
W przypadku Ayera sytuacja może wyglądać tak, jak z Aliens 3 Finchera, gdzie jest wersja reżyserska i telewizyjna (czy jak to nazwać) - jeżeli ktoś widział, to okazuje się, że niby mamy dwa podobne filmy, ale dodane sceny, czy zmienione sprawiają, że ten film można trochę inaczej zinterpretować, ale chyba jakościowo jednak jest jedna wizja zachowana, co w przypadku Ayera musiałoby wyglądać tak, że mamy dwa zupełnie różne filmy, dwóch różnych reżyserów, a mi się wydaje, że jednak w tym przypadku kilka scen, czy dokrętek niewiele zmieni.

9
Zakupy / Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« dnia: Śr, 27 Maj 2020, 10:56:48 »
A Azyl na swojej stronie ma w zakładce Dostawa - https://azylkomiksu.pl/wysylka/
OPCJE I KOSZT DOSTAWY
Nadawanie przesyłek obsługuje firma MULTIVERSUM.

10
Zakupy / Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« dnia: Wt, 26 Maj 2020, 20:12:33 »
Kurde Azyl jest tak samo ciężki w kontakcie jak MVM. Piszę do nich, że chce kupić komiksy od nich i z MVM, które mają być w zapowiedzianej dostawie, ale nie wiem kiedy będzie dostawa, więc chciałbym, aby mi Azylowe zarezerwowali do czasu pojawienia się dostawy, aby nic nagle nie znikło, bo interesuje mnie komplet i oczywiście odpowiedź "Komiksy zostały zarezerwowane dla Pana na czas jednej doby od momentu wysłania tej wiadomości". Fajnie, że dali opis krótki i zdjęcia .... zobaczymy jak wyjdzie ostatecznie, bo nie można zaklepać tego, co jest i od razu tego, co przyjdzie z dostawy zanim wprowadzi się do sklepu.

11
Dział ogólny / Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« dnia: Wt, 26 Maj 2020, 09:40:02 »
Trochę słabe DC Poster Portfolio: The Complete Year of the Villain Portrait Variants

12
Zakupy / Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« dnia: Cz, 21 Maj 2020, 12:01:05 »
Chodzi mi bardziej o to, że jak wszystko ruszy z Marvelem, to pewnie MVM kupi mnóstwo komiksów po dobrych cenach i pewnie jak to zwykle ma zwyczaj zobaczymy zdjęcie, gdzie cały pokój jest wypełniony kartonami od Diamonda. Czy on uwzględni te obniżkę, którą dostanie? Nie wydaje mi się. Będzie kręcenie jak z Azylem, gdzie nie ma dostaw, a produkty pozycje pojawiają się i znikają tak, jak cała oferta. Nie mam pojęcia, dlaczego tak jest, ale nagle może się okazać, że kupujesz omniaka ze sklepu, a jutro jest on w ofercie Azylu 100 zł. taniej -
412,50 PLN i 312,50 PLN.


13
Zakupy / Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« dnia: Cz, 21 Maj 2020, 11:45:43 »
Ciekawe jak rozwiąże sprawę niższych cen, bo z tego, co pamiętam Marvel deklarował, że ich zbiorcze będą miały rabaty i nie będą kosztować okładkowej. Interesuje mnie to, bo już niedługo będzie She Hulk Omnibus Byrne.

14
Zakupy / Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« dnia: Śr, 20 Maj 2020, 11:29:28 »
Kiedyś mi ATOM pisał, że jak coś jest anulowane i zmienia numery, to oni muszą od nowa zrobić zamówienie. Zdarzyło mi się to, ale na szczęście nie było problemu z dostępnością, gdy się zorientowałem, że coś jest nie tak. Pewnie w MVM nie chce mu się pisać z klientami o takich detalach, a jutro, czy na dniach pojawią się te pozycję w sklepie z nowymi numerami. Ja już od ATOMu małą przesyłkę dostałem, zaraz będzie następna, więc problem leży w kontakcie.

15
Dział ogólny / Odp: Ongrys
« dnia: Śr, 20 Maj 2020, 11:21:58 »
Ja kupuje od nich zbiorcze Dreddy i one zawsze przed premierą mają 20% rabatu, a po premierze 10%. Co do cen wszystko na tę chwilę skacze z rabatami - wczoraj niektóre mają 30%, dziś 10% ... może to być jakiś błąd, warto wtedy do boku pisać. Z dostępnością też jest różnie na Gildii.

Strony: [1] 2 3 ... 40