Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - isteklistek

Strony: [1] 2 3 ... 37
1
Zakupy / Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« dnia: Dzisiaj o 13:59:39 »
A tym czasem od marca AZYL i jego oferta ekspozycyjna już prawie podciągnięta cenowo pod ofertę MVM - normalnie 3.0, z rabatami 2.7.

2
To prawda, że przegrywa z innymi mediami, ale tego się raczej nie zmieni, pod tym względem lepiej nie będzie.

3
Ciekawym pomysłem był kanon Egmontu, który zaproponowali na start 12 tytułów, ale nie wiem jak się sprawa dalej potoczyła, czy dalej te tytuły utrzymywane są na rynku, aby móc w każdej chwili kupić. Druga sprawa to cena i zakup za ponad 100 zł. komiks, to raczej nie wydaje się problemem, bo młodzież wydaje blisko 200 zł. na grę, a w wydaniach kolekcjonerskich ta gra kosztuje x2.

4
Zakupy / Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« dnia: Dzisiaj o 11:46:04 »
Ciekawe, czy ma ich więcej niż 3, które są na zdjęciu? Może właściciel trafił na żyłę złota tak, jak z Sin City i teraz będzie wciskał te zeszyty, gdzie tylko się da. Szkoda, że zamiast zbudować sensowny program rabatowy, który utrzymałby się dłużej niż miesiąc dalej robi się na szybko "promocję".

5
Dział ogólny / Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« dnia: Cz, 27 Luty 2020, 18:15:51 »
Tylko, że to się pewnie przekłada na pieniądze, zlecenia, bo wyrabia marka i nazwisko, a co za tym idzie są fani. To trochę jak youtuberzy biorą treści z innych kanałów do siebie i na tym zarabiają w sumie nic nie robiąc po za tym, że oglądają i od czasu coś powiedzą, a donejty podczas transmisji lecą. Może nie jest analogiczna sytuacja, ale ... . Możliwe, że z tego później jest kasa na zamówienia np. cennik Hughesa

"5.5 x 8.5 commission sketch: $1000

9 x 12 commission sketch : $2000

12 x 18 commission sketch : $4000

Quick head sketches are $50 each, and can be done on paper, in a sketchbook, on a sketch cover, or most other surfaces".

6
Dział ogólny / Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe komiksów
« dnia: Cz, 27 Luty 2020, 10:35:03 »
Wygląda całkiem dobrze. Ja wybrałem tego, który najbardziej kojarzy mi się z Catwoman i sporo do niej okładek stworzył - Adam Hughes. Możliwe, że w w tym przypadku zrobię to, co z WW poczekam na wydanie deluxe zbierające wszystkie warianty. Cały komplet okładek to wydatek jak na omnibus - cenowo i objętościowo.

7
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« dnia: Śr, 26 Luty 2020, 16:01:22 »
Przeglądając allegro trafiłem

https://allegrolokalnie.pl/oferta/alan-moore-wywiady


Jeżeli na fake, to warto brać, a widać sporo jeszcze jest, zamiast przepłacać ponad 100 zł.

8
Nasze komiksowe kolekcje / Odp: Nowy nabytek zakupowy
« dnia: Śr, 26 Luty 2020, 11:23:34 »
To się nazywa wola przetrwania. Od pierwszego anulowania do kolejnych przełożeń wreszcie jest. Dwa lata czekania na zamówieniem, ale warto było.

9
Dział ogólny / Odp: Ciekawe grafiki, obrazy, rysunki itp.
« dnia: Pn, 24 Luty 2020, 13:14:40 »
Mnóstwo rzeczy dopiero się pojawi, art booki, szkice.... ale trzeba na stronie kupować, bo inaczej się nie da
https://tulalotay.bigcartel.com/


10
Komiksy amerykańskie / Odp: DC - Dan DiDio out
« dnia: Pn, 24 Luty 2020, 12:01:48 »
Ja bym powiedział, że scenarzystów dobrych jest sporo, ale niestety bardzo mocno kontroluje ich wydawnictwo. To nie jest tak, że za czasów DD nie powstawały fajne historię, nawet te kryzysy były ciekawe, a dopiero, gdy odchodzono od założeń i robiono power level przeciwników i młóckę, to wszystko zaczęło się sypać. Nie wiem, czy King jest już mega gwiazdą, ale mocno go kontrolowali przy Batmania i sporo musiał zmienić z tego, co mówił w HiC dał draft historii, w której nie było do końca określone dokładnie kto ma być kim, ale może plotka, że to wydawnictwo narzuciło, że główną postacią ma być Harley Quinn.

Może chodzi o to, aby na siłę nie robić spójnego uniwersum, że wszystko jest ze sobą bardzo mocno szyte. Gdyby spojrzeć na projekty Earth One, wydawały się ciekawe, teraz jest nowy imprint Black Label, gdzie wydaje się, że każdy sobie rzepkę skrobie i nie przejmuje się rygorami spójności. Kilku scenarzystów też bardzo szybko się pozbyli lub anulowali im serię z nieznanych powodów np. Bird of Prey Azzarello zamiast serii będzie one shot i nie zdziwię się jak to będzie bardzo dobre.

11
Komiksy amerykańskie / Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« dnia: Nd, 23 Luty 2020, 22:14:12 »
Z ciekawostek, to Sejic planuje nowe okładki do zbiorczego wydania Sunstone. Pokazał na fb i wszyscy chcą, więc trzeba się będzie wykosztować, ale fajnie, że od razu komplet. Po Harleen może wzrosnąć sprzedać Sunstone


12
Komiksy amerykańskie / Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« dnia: So, 22 Luty 2020, 15:45:25 »
Ciekawe czy na Atomie bedzie ten Bruce timm?

Wydaje się, że będzie, ale w zwykłej wersji bez żadnych dodatków jak dodatkowe grafiki. Myślałem, że będzie teraz w preorderze, niestety nie, ale jest pozycja, która była wcześniej w crowfoundingu od Flesk.

https://www.atomcomics.pl/pl/p/ART-OF-FRANK-CHO-HC/148629


14
Zakupy / Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« dnia: Pt, 21 Luty 2020, 12:07:41 »
Pewnie się zdziwią jak na jeden adres pójdzie kilka zamówień, bo w domu jest mama, tata, brat, siostra. Fajna promocja skusiłem się na kilka pozycji, zobaczymy, co z tego będzie.

15
Komiksy amerykańskie / Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« dnia: Cz, 20 Luty 2020, 20:52:03 »
To już oficjalne ze strony Flesku.... ktoś zamawiał kiedyś?

"New Bruce Timm book! Pre-order on the Flesk website starting on March 3rd!

This new collection of Bruce Timm's art is done. Bruce and I have been working behind the scenes on this collection for over a year. We wrapped it up and the book is ready for the printer. I'll be sharing the full details about this title on the 3rd. There will be a free item for the first 200 hardcover pre-orders!".

Strony: [1] 2 3 ... 37