Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - SkandalistaLarryFlynt

Strony: [1]
1
Na luzie / Piłka Nożna
« dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 21:45:38 »
 Właśnie wystartowała najlepsza liga świata (i nie nie mam tu na myśli Lotto Ekstraklasy, ta wystartowała już wcześniej). Jacyś kibice "soccera" wśród forumowiczów?

2
  Co powiecie na zabawę w umieszczenie list swoich ulubionych komiksów przez każdego użytkownika? O ile dobrze pamiętam, na poprzednim forum temat cieszył się dosyć sporą popularnością, a mi się udało przypomnieć sobie całkiem sporo tytułów o których zapomniałem a które niegdyś bardzo lubiłem. Część z nich wskoczyła później na moją listę zakupową. Przy czym wzorem poprzednika dobrze by było podawać konkretne albumy lub zeszyty, ewentualnie w przypadku serii skupić się na konkretnych seriach, konkretnych scenarzystów i rysowników a unikać raczej list w stylu:1. Spiderman, 2. Batman, 3.X-men. Głosujemy na konkretną 30-kę ułożoną od najlepszego na pierwszym miejscu.

3
   Mam nadzieję, że Lord Disneyland nie będzie mnie po sądach ciągał za łamanie praw autorskich bo pomysł jego. Ogólnie zabawa polega na podsumowaniu lektur komiksowych z każdego miesiąca i włożenia ja w kategorie:
1-Najlepszy komiks zakupiony
2-najlepszy komiks przeczytany
3-najgorszy komiks zakupiony
4-najgorszy komiks przeczytany
5-najwieksze zaskoczenie - tak na plus, jak na minus.

   Podział oczywiście sztywny nie jest, ja sam nieco inaczej układałem kategorię, przy okazji warto by skrobnąć kilka zdań na temat danego komiksu co nam się podobało/nie podobało. Sam dawno się nie udzielałem, ale obiecuję że coś skrobnę do końca przyszłego tygodnia.

4
Komiksy amerykańskie / DC Deluxe - Egmont
« dnia: Wt, 05 Luty 2019, 19:38:04 »
  Widzę przesiadka na nowe forum ruszyła pełną parą, także i ja chciałbym dołączyć do grona "Ojców Założycieli". Toteż czy ktoś się może orientuje o dalszych planach Egmontu co do tej linii? Na tę chwilę oficjalnie wiadomo o Ostatnim Kryzysie i Shazamie, a czy ktoś, gdzieś, coś wspomniał o tym co będzie dalej? Może jakiś Green Lantern w końcu?

Strony: [1]