Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - SkandalistaLarryFlynt

Strony: [1]
1
Kosz / Odp: True Detective
« dnia: Śr, 11 Wrzesień 2019, 09:55:45 »
Nie przesadzasz już trochę z tymi tematami? Już ich z 15 założyłeś z Batmanem teraz na każdy film i serial jeden ma być osobny? A na każdym po 3-4 wpisy. Tyle, że później lista wątków będzie jakby nieczytelna.

2
Na luzie / Piłka Nożna
« dnia: Pt, 09 Sierpień 2019, 21:45:38 »
 Właśnie wystartowała najlepsza liga świata (i nie nie mam tu na myśli Lotto Ekstraklasy, ta wystartowała już wcześniej). Jacyś kibice "soccera" wśród forumowiczów?

3
  Co powiecie na zabawę w umieszczenie list swoich ulubionych komiksów przez każdego użytkownika? O ile dobrze pamiętam, na poprzednim forum temat cieszył się dosyć sporą popularnością, a mi się udało przypomnieć sobie całkiem sporo tytułów o których zapomniałem a które niegdyś bardzo lubiłem. Część z nich wskoczyła później na moją listę zakupową. Przy czym wzorem poprzednika dobrze by było podawać konkretne albumy lub zeszyty, ewentualnie w przypadku serii skupić się na konkretnych seriach, konkretnych scenarzystów i rysowników a unikać raczej list w stylu:1. Spiderman, 2. Batman, 3.X-men. Głosujemy na konkretną 30-kę ułożoną od najlepszego na pierwszym miejscu.

4
Kosz / Odp: Egmont 2019
« dnia: Wt, 07 Maj 2019, 16:30:21 »
Nie znasz moich przyjaciół, ja za to twojego jednego znam. To ten koleżka po jednej linii z tobą co chodzi wiecznie w szoku. Durnie z reguły chodzą w szoku jak się dowiadują czegoś nowego i odmiennego.

5
Kosz / Odp: Catwoman
« dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 16:18:51 »
  Dobrze jest czytając stosować się do znaków interpunkcyjnych a także uważnie przyglądać ilustracjom. Jak się nie zna znaczenia jakiegoś słowa, wskazane jest zaglądnąć do słownika.

6
Kosz / Odp: Kolekcja Transformers G1 (Hachette)
« dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 20:21:59 »
  Bazyl lepiej ubierz Iron Maiden, bo jeszcze po koszulce rozpozna Cię któryś z forumowych wielbicieli i wylądujecie w teleexpresie.

7
Kosz / Odp: X-Men
« dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 23:34:04 »
Ale najpierw będzie kolekcja Dredda.

8
Kosz / Odp: Kapitan Marvel
« dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 20:18:25 »
  Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na zdjęcia przy recenzentach. To w większości biali mężczyźni i to statystycznie rzecz biorąc w większości zapewne o zgrozo...heteroseksualni.

9
Kosz / Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
« dnia: So, 16 Luty 2019, 09:31:00 »
  Bazyl wrócił zza grobu!!! Powrót godny Człowieka ze Stali. Tylko nie przesadzaj znowu z przeliczaniem na strono-złotówki.

10
   Mam nadzieję, że Lord Disneyland nie będzie mnie po sądach ciągał za łamanie praw autorskich bo pomysł jego. Ogólnie zabawa polega na podsumowaniu lektur komiksowych z każdego miesiąca i włożenia ja w kategorie:
1-Najlepszy komiks zakupiony
2-najlepszy komiks przeczytany
3-najgorszy komiks zakupiony
4-najgorszy komiks przeczytany
5-najwieksze zaskoczenie - tak na plus, jak na minus.

   Podział oczywiście sztywny nie jest, ja sam nieco inaczej układałem kategorię, przy okazji warto by skrobnąć kilka zdań na temat danego komiksu co nam się podobało/nie podobało. Sam dawno się nie udzielałem, ale obiecuję że coś skrobnę do końca przyszłego tygodnia.

11
Komiksy amerykańskie / DC Deluxe - Egmont
« dnia: Wt, 05 Luty 2019, 19:38:04 »
  Widzę przesiadka na nowe forum ruszyła pełną parą, także i ja chciałbym dołączyć do grona "Ojców Założycieli". Toteż czy ktoś się może orientuje o dalszych planach Egmontu co do tej linii? Na tę chwilę oficjalnie wiadomo o Ostatnim Kryzysie i Shazamie, a czy ktoś, gdzieś, coś wspomniał o tym co będzie dalej? Może jakiś Green Lantern w końcu?

Strony: [1]