Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - PocoNacoLoco

Strony: [1]
1
Komiksy europejskie / Denis Bajram Universal War
« dnia: Cz, 03 Październik 2019, 08:48:17 »
Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym chciałbym zaproponować powyższy temat. Jeśli dobrze ogarnąłem wątki to takowego brak na forum. Proszę opisywać swoje wrażenia związane z tym twórcą, a przede wszystkim z tytułem.
Pozdrawiam

2
Na luzie / Przywitaj się
« dnia: Cz, 03 Październik 2019, 08:43:27 »
Dzień dobry wszystkim stałym i chwilowym bywalcom. Mimo, że obserwuję forum od dłuższego czasu, to debiutuję na nim mając nadzieję, że uda się nawiązać klimatyczne dyskusje na tematy, które i mnie fascynują, czyli komiksy.
Od 1985 roku nie rozmijam się z żadnym poważnym tytułem na naszym rynku. Tak mi się przynajmniej zdaje😉
Fascynacja jak u wielu z Was, zapędza mnie nieraz w zakamarki mojego portfela, a już z pewnością pcha do poważnych rozmów z moją ukochaną kobietą, kiedy widzi jej efekty... Jak więc wiadomo nie różnicę się zbytnio od nieprzeciętnego, oszalałego na punkcie komiksów, stałego bywalca tego forum. Dlatego do Was dołączam. Witam raz jeszcze i będę próbował znaleźć się w odpowiednim czasie i przestrzeni, abyśmy mogli dalej tworzyć i omawiać wiele ciekawych tematów.

Strony: [1]