Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Crono

Strony: [1]
1
Kosz / Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela
« dnia: So, 23 Maj 2020, 07:37:54 »
Oczywiście - Egmont sabotuje Kolekcje od 2013 roku.

Wszystkie kolekcje? Nie! Jest taka mała kolekcja, gdzie nieugięci wojownicy z Cybertronu wciąż jeszcze stawiają opór najeźdźcy. A pracownicy Kołodziejczakusa, stacjonujący w czterech obozach warownych: Conanus Barbarzyńcus, WKKMUS, Superbohaterus i Spiderus nie mają lekkiego życia. To ... Transformers!
A nie... chwila... Egmont sabotuje tą kolekcję od 2003 roku kiedy wydał pierwsze zeszyty Transformers Armada i dlatego w tej kolekcji jest tylko końcówka tej serii (tomy 27 i 28). Zły Egmont, zły!

2
Kosz / W poszukiwaniu ptaka czasu
« dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 11:18:57 »
Wszyscy (no, prawie) żyją MFKiG i planami Egmontu, a tu w sobotę gruchnęła wieść, że Polishcomicart wyda ekskluzywanego W poszukiwaniu ptaka czasu.
Przyznam, że nie spodziewałem się tego i mam trochę mieszane odczucia. Z jednej strony super, z drugiej - będzie pewnie drogo. No i chyba o ewentualnym integralu od Egmontu trzeba będzie na jaki czas zapomnieć.

3
Dział ogólny / Nowe wydania posiadanych komiksów
« dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 21:30:37 »
Ciekawi mnie jak u was wygląda sprawa z ulubionymi komiksami (ewentualnie seriami komiksów). Poprzestajecie na jednym wydaniu, czy kupujecie wszystko jak leci, byle tylko mieć wszystkie wydania? Thorgal z Orbity na półce, a obok wydanie z Egmontu, z Hachette i robicie miejsce na "ekskluzyw" za 500 zł?
A może kupujecie nowe wydanie tylko po to by zamienić za stare, wysłużone?
U mnie to różnie bywa. Niektóre komiksy faktycznie mam w dwóch czy trzech wydaniach, ale wynika to raczej z tego, że większość dubli to wydane kiedyś zeszytówki przez Tm-Semic, które szkoda mi sprzedać. Są jednak wyjątki, np. Transformers które mam z Tm-Semic, z IDW Transformers Classics i teraz z kolekcji. Teoretycznie Semici i wydanie IDW mógłbym się pozbyć, ale znow - semiców szkoda, a IDW ma zeszyty których w kolekcji nie będzie (np. Transformers the movie).
Zamieniłem jednak np. takiego Spider-man Niebieski z Hachette na wydanie Muchy, bo lepiej prezentuje się na półce i zastanawiam się nad wymianą Astonishing X-men na nowe (większe) wydanie, ale póki co szkoda mi pieniędzy. Przykłady można mnożyć - Asteriksy (wymienić stare zeszyty aby szata graficzna odpowiadała nowym?) czy W Poszukiwaniu Ptaka Czasu. No i różne slipcasy dodawane przez jedno z wydawnictw do nowych wydań... Jak żyć?

Strony: [1]