Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Teli

Strony: [1]
1
Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy iż ogłoszono datę festiwalu w Łodzi. Zaskoczeń oczywiście nie ma, a na pozostałe konkrety pewnie poczekamy co najmniej do maja. Jedno na tym etapie jest już jednak pewne - utrwala się zredukowana dwudniowa formuła festiwalu.


2
Na luzie / Wszystkiego Komiksowego
« dnia: So, 21 Grudzień 2019, 10:13:38 »


Ok, ok... może zacznę bo nie zarejestrowałem takiego tematu, a że dziś wybywam na święta i raczej nie będę w tym tygodniu nic pisał (te malutkie klawiaturki na telefonach budzą we mnie gniew) chciałbym już dziś życzyć całej forumowej braci wszystkiego najlepszego na nadchodzące święta.

Oby ten czas był dla was szczęśliwy, ciepły i żeby zdrówko dopisało wam wszystkim.

Niech Mikołaj obdarzy każdego z was tym wymarzonym komiksem, a nadchodzący rok będzie pełen wspaniałych premier i wydarzeń komiksowych.

Niech dobry anioł sprawi żeby na waszych półkach nigdy nie brakło miejsca, a fortuna zawsze zapewniała korzystne rabaty i promocje.

Niech radość z Bożego Narodzenia wypełni nasze serca pokojem i powstrzyma nas (przynajmniej w tym tygodniu) od gównoburz i przegadywań. Mądrość zaś niech napełni nasze umysły chęcią merytorycznej dyskusji.

Oby nasz kraj, niczym pasterze i królowie przybywający do stajenki, nawiedzali najlepsi artyści i scenarzyści, a wasze kolekcje napełniły się wrysami i autografami o jakich skrycie marzycie.

No i ogólnie wszystkiego dobrego. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem wszyscy spotkamy się ponownie w najbliższym dziesięcioleciu na którym odciśniemy piętno kolejnymi tysiącami postów.

Wesołych Świąt! HO, HO, HO!

Strony: [1]