Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Adolf

Strony: [1]
1
Kosz / Odp: Joker
« dnia: Cz, 10 Październik 2019, 08:05:21 »
Adolf, z szacunku do naszej dawnej przyjaźni, pominę te bezczelną obłudną prowokację którą napisałeś, i zachowam spokój. Masz moje posty wyżej, gdzie dokładnie napisałem, że zdjęcie matki Flecka jest dowodem na romans, nie na dziecko. Zarzucasz mi napisanie czegoś, czego ja nie napisałem, o czym nie myślałem, po czym mi implikowałeś że nie wiem co piszę. Z całym szacunkiem, To Ty pokazałeś że nie wiesz co piszesz ani czytasz.

Niech każdy kto widział film sobie prześledzi moją rozmowę z Adolfem i sam wyciągnie wnioski.
Jednak jest jakaś zaleta, że nie można już kasować i edytować postów :)

Nie popadaj w paranoję. Przypomnij sobie dlaczego już się nie przyjaźnimy, to zrozumiesz że to nie ja Cię atakuję. Uwziąłeś się na swoją wersję wydarzeń. Jednak jest ona jedną z możliwych wersji. Widzę, że nawet dałeś wypowiedź aktora, która ją uprawdopodabnia. Jednak film tego nie robi. To aktor pisze co on o tym sądzi. To jak z tym Kapitanem Ameryką na ławeczce, gdzie reżyserzy i scenarzyści dawali dwie różne interpretacje. Podsumowując: coś jest na rzeczy. Bazyl i Grzmichuj to samo mówią o Kołodziejczaku.

Nie wiem o co Ci chodzi z tym kasowaniem postów? Chcesz się znowu bawić w takie podłe sztuczki? Ja nigdy się swojego zdania nie wstydziłem i umiem się przyznać do błędu. Jeśli się okaże kiedyś że było tak jak mówisz, to przyznam Ci rację. A teraz lepiej się skupić na celebrowaniu udanego obrazu.

2
Kosz / Odp: Mindhunter
« dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 12:48:28 »
Oglądając serial cały czas się zastanawiałem skąd ja znam tego szefa FBI? Gdzie on już grał, że wydaje się taki znajomy? Przypadkiem natrafiłem na odpowiedź i ta mnie zszokowała. To ten koleś, co za młodu go na TV4 oglądałem w audycji Kinomaniak. Teraz widzę na YT się przeniósł. Ta łysa czacha mu pasuje. Dziwne, że polskie media nic o tym nie wspominały.

3
Kosz / Odp: Nowości komiksowe na blogach
« dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 07:52:38 »
Kapralu, nie chciałem Ci zasłaniać posta :D Bo głupio mi się zrobiło jak usunąłeś swojego i dodałeś jeszcze raz za mną  ;D

4
Zakupy / Sklepy komiksowe poza granicami kraju
« dnia: So, 17 Sierpień 2019, 17:47:19 »
Zakładam wątek żeby poszerzyć horyzonty. Każdy z nas gdzieś wyjeżdza i poznaje kulturę komiksową innych krajów. Napiszcie jakie punkty zakupowe odwiedzaliście na wakacjach, na pewno zainspirujecie innych. W takim Forbidden Planet w Londynie pewnie już każdy był. Jakie inne, ciekawe miejsca odwiedziliście na świecie?

5
Filmy i seriale / Filmy Christophera Nolana
« dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 13:16:54 »
Intryguje mnie nowy film Nolana. Co o nim wiadomo? Nic. Nawet tytułu. Czasem tylko słyszymy o kolejnych gwiazdkach dołączających do projektu. Premiera w 2020. I co z tego? Gdyby okazało się, że robi w tajemnicy Green Lantern Corps. czy inny projekt komiksowy, to by dopiero była petarda. Szanse na to jakieś są. Sam fakt, że projekt jest wyciszony do granic możliwości, mogą świadczyć o odcięciu się od medialnego szumu i skojarzeń z filmem z 2011 roku. Taki mistrzowski marketing jak niedawno zrobiło Apex Legends.

Strony: [1]