Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Klint

Strony: [1]
1
Komiksy europejskie / Wężowy bóg
« dnia: Pn, 22 Marzec 2021, 18:45:13 »
Seria, która przeszła praktycznie bez echa. Wielka szkoda bo te ze wszech miar bardzo przyzwoity tytuł.
WĘŻOWY BÓG to mieszanka komiksu, przygodowo-historycznego z elementami fantastyki. Fabuła komiksów osadzona jest w historii i mitologii nordyckiej podlana swoistym sosem ludzkich dramatów ; zdrady, zemsty, miłości.
Pierwsze dwa tomy (a szczególnie 2 ) są prowadzone bardzo dobrze a chwilami wręcz znakomicie. W ostatniej części niektóre rozwiązania automatycznie nasuwają skojarzenia z ostatnim sezonem GRY O TRON i niestety ma to negatywny wpływ na lekturę.

Niemniej jeżeli ktoś się zastanawia to ja ze swojej strony polecam i czekam na dalszą ofensywę wydawnictwa Amber na rynku komiksowym.

2
Dział ogólny / Libertago
« dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 23:01:56 »
Czy ktoś się orientuje co to za agencja/wydawnictwo ? Czy poza THORGALEM i SZNINKLEM planują wydać inne komiksy Grzegorza Rosińskiego ? Bo chyba on jest kluczem.

3
Komiksy polskie / Tadeusz Baranowski
« dnia: Nd, 07 Kwiecień 2019, 10:47:16 »
Mam pytanie. Bardzo chcę uzupełnić kolekcję o "W pustyni i w paszczy". Po które wydanie lepiej sięgnąć : Ongrysa czy Kultury Gniewu ? Będe bardzo wdzięczny z opinię i podpowiedzi.

4
Komiksy europejskie / Dufaux
« dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 21:22:06 »
Jeden z najsłynniejszych i najpłodniejszych twórców komiksu frankońskiego, który i  w Polsce zdobył spore grono czytelników. Osobiście najbardziej podeszły mi takie tytuły jak : MURENA, BARAKUDA i SAGA VALTY

5
Komiksy europejskie / Marini
« dnia: Pn, 25 Luty 2019, 18:00:15 »
Absolutnie fenomenalny rysownik. Znany u nas z takich komiksów jak : "Skorpion", "Drapieżcy", "Orły Rzymu", "Cygan", "Gwiazda pustyni". Na swoim fanpage na fb zapowiedział kolejny tom (12) "Skorpiona" na listopad tego roku. Mam również nadzieję że w końcu zawita w Polsce na którymś z festiwali  8)

6
Komiksy europejskie / Hugault
« dnia: Śr, 13 Luty 2019, 17:59:35 »
Autor przepięknych ilustracji do wydawanych przez Scream Comics komiksów przygodowo-wojennych z mocnym motywem lotniczym; Angel Wings, Książe Nocy i Edelweiss. W oczekiwaniu na kolejne komiksy jego autorstwa po cichu liczę na artbook.

7
Nasze komiksowe kolekcje / Klint - kolekcja
« dnia: Pt, 08 Luty 2019, 09:25:39 »
Oto moja skromna kolekcja komiksowa. Staram się dokonywać przemyślanych zakupów i raczej nie wychodzę poza swoje zainteresowania. Nie kupuję komiksów super-bohaterskich i ogólnie amerykańskich ( z drobnymi wyjątkami). Zasadniczo wszystko co chciałem, a zostało w Polsce wydane to mam. Z drugiej strony jak Egmont wznowi Drapieżców, Skargę Utraconych Ziem, Ognie Askellu to z chęcią przytulę.
8
Komiksy amerykańskie / Witcher
« dnia: Śr, 06 Luty 2019, 21:15:19 »
Rodzimy bohater w amerykańskim komiksie. Graficznie mocno zbliżony z DZIKIM GONEM, fabularnie jest różnie. Mam nadzieję że FLESH and FLAME zostanie wydany w Polsce. Z tego co się zdążyłem zorientować szykuje się najciekawsza odsłona komiksowych przygód Wieśka.

9
Dział ogólny / Taurus Media
« dnia: Nd, 03 Luty 2019, 19:55:57 »
Styczeń już za nami a Byczek wciąż nie wypowiedział się na temat swoich planów w 2019 r.
Osobiście czekam i liczę na :
Barakuda 5 i 6
Murena 10
Rycerze Heliopolis
Ekho 8
Nie pogniewam się na niespodziankę wydawniczą.

Strony: [1]